Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 41 - 50 (50) összesen
Like Tree47Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 08. 07

  1. #41
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet naris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez komolyan vicc, már olvasni sem tud senki...
    (A river pedig K . A kasszában 168 euró van, ellenfelünknél 256, mi passzolunk, Ő elég hamar betel fél potot. )
    akkor nézd meg a lehetséges válaszokat is, aztán értékeld ujra
    "Even a bad reason is better than no reason."

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha ezt a riveren c/foldoljuk ez ellen a villian ellen, akkor már flopon openfoldolni kellett volna...
    Ez tök igaz, de a feladvány a rivernél kíváncsi a játékos döntésére, így azt a választ sajnos nem tudtam bejelölni, hogy flop openfold. :-))) Mondjuk, én a sok bad beat - ami persze PLO-ban teljesen standard - miatt riveren általában hiper feszes vagyok.

  3. #43
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 01.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kérlek vegyétek a fáradságot és olvassátok el kistaska eddigi 115 hozzászólását. Amennyiben ezt megteszitek, nem hiszem, hogy nektek is bármi kétségetek akadt azzal szemben, hogy egy fórumozónak szólok, hogy lehetne több alázata, főleg egy nála sokkal tapasztaltabb és sikeresebb játékossal szemben.

    Nem erről az egy hozzászólásról van szó, szinte az összes hozzászólása vállalhatatlan stílusban íródik. Zéró alázat, oktat úgy, hogy tudás nincs mögötte.

    Úgy éreztem, hogy mint Adminisztrátor ilyenkor szólnom kell. Amiben talán hibáztam, hogy ezt privát üzenetben jobb lett volna megírni neki.

    Dán partijához én nem szólok hozzá, mert nem is játszom Omahát. Amúgy holnap kikerül a videósorozatának a 2. része. Bele lehet nézni, hogy miért fut olyan jól
    Alázat és korrektség, 1 kis emlékeztető:akkor csendben lapultál.

    "Na ekkor felhívott Dzso és könyörgött, hogy áruljam már el, mert már teljesen tilten van emiatt. Én persze nem árultam el, főleg hogy már kettő főre leszűkítette a lehetőségeket és pozíciója is volt rajtam. (HUD ugyan nem működött, de HM-ben megtudtam nézni mindenki statját, ezt persze neki nem árultam el)

    Fél percel miután felhívott és már beszélgettünk épp Buttonon AK-t kaptam, ő volt a nagyvak :-)

    UTG emelőre két okból nem emeltem vissza. Elég agró volt, sokszor lopott előlröl, visszaemeléssel nem sokat nyerek, valószínű OOP ellenem dob. A másik ok, hogy mögöttem egy 8,5bb -és short emberke ült és a nagyvakon Dzso, aki azért ilyen esetekben megejthet egy 3betet ekkor stackből. Így is történt :-) UTG dobott.


    Dzso: Ugye nem Te vagy az? Ne bassz már, pont most hogy AA párom van. (nyilván ezt poénként vettem)

    Én nem akartam szopatni és csőbe húzni, ezért helyes játék helyett (megadás) visszaemeltem, hogy dobja el a picsába. ( 12 versenyből álló versenysorozatban, ahol az első versenyen szerezhető a legtöbb pont, a chipcount 2. helyén állva nem feltételn akarok preflop bepakolni 41bb-és stacket, mert sokkal kockázat mentesebb szituációkban is tudom építeni a stackem, nagyrészt mutatás nélkül.)

    Dzso: Ez nem lehetsz Te, Button megadás, majd a 3betre 4bet. Ez nem lehetsz Te.

    Kb 5 másodperc után allint nyom. Én kb dőltem a röhögéstől. Agyam teljesen kikapcsolt, annyira élveztem a szituációt, insta calloltam.

    Igen érdemes olvasni a te írásaidat is.

  4. #44
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Nah most session utan elolvastam az osszes hsz-t. Igazabol nem is tudom, hogy mit mondjak.Aki koveti a topikomat, az tudhatja h mar eleg regota nem postolok elemzesre szorulo handet, hanem inkabb csak fun jelleggbol es ezt szeretnem megtartani az "ERDEKES partiknal" is. Akinek nem tetszik az ne olvassa, de megprobalok tenyleg minel erdekesebb es szinesebb handeket kivalogatni.A szemelyeskedest meg fikazast hagyjuk(valaki irta h gambler vok, a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket).

  5. #45
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    Uccso mondat nagyon adja David
    danfiu likes this.

  6. #46
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet kistaska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alázat és korrektség, 1 kis emlékeztető:akkor csendben lapultál.
    Igen annyira lapultam, hogy egy blogbejegyzést írtam róla

    És igen volt annyi alázatom, hogy leírtam azt, hogy egy jobb játékos - aki btw. a haverom - csőbe húzott.

    Ha pedig a skypolásra célzol, és azt érzed problémának >> ebből is látszik, hogy nem sokat online pókerezhetel. Aki ugyanis grindol, annál rendszeresen előfordul, hogy egy haverjával egy asztalon ül.

    Amennyiben a továbbiakban szeretnéd folytatni, azt szerintem tegyük privát üzenet formájában és ne offoljuk tovább a handelemző topikot. Thx
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  7. #47
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szeretem pakolgatni a stackeket
    Ha legközelebb valaki megkérdezi, mi a hobbim, már tudom mit válaszoljak
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #48
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Nem értem miért kell minden érdekesebb, vagy trükkösebb handnél leakadni a kreatív line-okon. ABC játékot mindenki tud hozni, nem attól leszel Filájvi, hogy tolod a 10/10-es játékodat, és támadod a badbeat-topikot, ha a 30/25-ös LAG-nak pont a KK-dnál lesz AA-ja.

    Én egyértelműen azért tartom tudás alapú játéknak, és azért szeretem a pókert, mert gondolkodással olyan kreatív megjátszásokat lehet találni, amik az adott szituációban működnek csak. Attól félek, hogy az akadémia nagy többsége tolja az ABC pókert, és hőzöng, ha bárki máshogy játszik, mert az tuti szar. Ide tartoznak profijaink kieső handjei a nagy versenyeken. Egy olyan esetre nem emlékszem, amikor ne lett volna több oldalon kritizálva egy-egy adott hadn. Mindig mindenki jobban ért hozzá, mint a nyerő, pro játékos...

    És ez csak a póker. De beszélhetnék még a csalaterem, a mindenkidoppingol, vagy a mindenbírócsal témákról is. Hihetetlen, hogy az emberek többségének ilyen a hozzáállása. Nem is csodálkozom, hogy nem érnek el semmit, és csak fröcsögnek. Számukra ez az egyetlen sikerélmény valószínűleg az életben.
    Harvey, danfiu, BelaKecske and 1 others like this.

  9. #49
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 01.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nah most session utan elolvastam az osszes hsz-t. Igazabol nem is tudom, hogy mit mondjak.Aki koveti a topikomat, az tudhatja h mar eleg regota nem postolok elemzesre szorulo handet, hanem inkabb csak fun jelleggbol es ezt szeretnem megtartani az "ERDEKES partiknal" is. Akinek nem tetszik az ne olvassa, de megprobalok tenyleg minel erdekesebb es szinesebb handeket kivalogatni.A szemelyeskedest meg fikazast hagyjuk(valaki irta h gambler vok, a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket).
    Ha elolvastad az összes hozzászóllást, akkor már vehetted volna a fáradtságot és a feladványt is javítod
    Chechk után hogyan is fogunk "1/4 pot bet/fold"-ot játszani riveren?

  10. #50
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet naris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha elolvastad az összes hozzászóllást, akkor már vehetted volna a fáradtságot és a feladványt is javítod
    Chechk után hogyan is fogunk "1/4 pot bet/fold"-ot játszani riveren?
    Jogos.

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •