Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 16 (16) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 08. 09

  1. #11
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    úgy emléxem, AcAxTc flopon KcJc-vel floatoltál, mondván mindent cbetelnek, blank törnön meg potodds miatt raise allin mentél, és jött riverre a rojál. szóval elég inkonzisztens vagy, hiszen itt is megvan a backdoor straightflush out
    Ez érdekes pókerparti volt, vagy én játszottam? Gondolom nem ugyanaz volt az ellenfél, mint ebben a partiban. Royal draw-val itt peel is jó, mivel AT, AQ, TT, QQ a range nagyon kis részét képezi csak. Flopon nagyon weak lenne a fold. Mondjuk jelenleg szerintem jobb a raise. Akkor valamiért a flop callt gondoltam jobbnak...lehet ellenfél miatt, de lehet csak szimplán hibáztam, és a második legjobb megoldást választottam
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #12
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Gyakorlatilag nulla infóval én a foldra nyomtam. Floathoz itt nem ártana postflop stat, history, read, rólunk kialakult kép, vagy bármi. Ez hogy 23/15 ABC pókeres egy ilyen szituban nem sokkal jelent többet az ismeretlennél.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  3. #13
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Amúgy nem rossz turnt mögécheckelni és rivert betelni. Sokkal több A-t reppelünk, mint a turn bettel. A klasszik float pont annak néz ki, ami itt történik. Amúgy néha ismeretlen ellen belefér a flop raise is, mert sokan vannak úgy, hogy az első "nem reppelsz semmitre" nem mozdulnak rá. Amúgy sztem az is gond, hogy std abc reg se feltétlenül give up-ol itt turnön c.bet után. Szóval el kell gondolkodni a dubble floaton vagy turn raise-en és hasonlókon, ha itt akciózni akarunk. Azt se ítélem el, aki inkább eldobja floppon ezt. Preflop leginkább akkor dobnám, ha van nagy sqz-er a vakokon. Ha viszont van egy fish akkor 100% call.
    "De mit vár ez a hülye? 100mtt-ből megnyert 11-et, és van felesége is"

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    jah, csak ma már nl100on nincsenek könyv szerint játszó játékosok...
    Egyébként is milyen könyvről beszélünk? Admin 2012-őt írunk!

  5. #15
    Lelkes újonc Rockygianny avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Itt szerintem érdemes lehet floatolni, majd semleges (lehetőleg nem figurás) turnön ha chekkel, betelni, mert nagyon sokszor fog itt c-betelni a flopokon, főleg CO-ból. Ha tovább hív, akkor meg nyugodtan dobhatunk. Ja, és egy ilyen száraz A-s boardon simán eladjuk szerintem az Ax-et, úgyhogy értelmetlen lenne a reraise, fold meg elég gyenge.
    Utoljára módosítva: Rockygianny által: 2012. 08. 09. 17:03

  6. #16
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet MADriD eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jah, csak ma már nl100on nincsenek könyv szerint játszó játékosok...
    Egyébként is milyen könyvről beszélünk? Admin 2012-őt írunk!
    ez egy kifejezés, sztem nem kell szó szerint érteni.

    amúgy nálam ez ismeretlen ellen standard call
    Utoljára módosítva: radír által: 2012. 08. 09. 19:02
    "Even a bad reason is better than no reason."

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •