Oldal: 20 / 23 ElsőElső ... 101819202122 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 191 - 200 (226) összesen
Like Tree144Likes

Téma: XXX. Olimpiai játékok London, 2012

  1. #191
    Fanatikus tag matteo85h avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hozzászólások
    479

    Alapbeállítás

    A riportereknek ilyenkor azt is figyelembe kell venni, hogy az emberek 90%--ának fingja sincs az adott sportágról, versenyzőről 4 évente egyszer megnézik és kész(ami nem baj, így természetes). Nem szabad átmenni elvakult szurkolóba mert hatalmas a felelősségük egy-egy sportoló közvélemény általi megítélésében.

  2. #192
    Lelkes újonc Rockygianny avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Hát igen, ha már 5km-nél is győztesként beszélt volna Éváról, az kb. olyan lett volna, mintha egy Big11-n az első 500-ban CL lennél és zsebben éreznéd az 1. helyet. Az ilyen versenyeket az utolsó métereken, egy nagy MTT-t pedig a döntő asztalon kell megnyerni, csakhogy pókeres hasonlattal éljek. Egyáltalán nem volt baj szerintem, hogy realistán állt hozzá a dologhoz, így legalább nem koppantunk volna nagyot akkor sem, ha esetleg nem nyert volna, viszont így még nagyobb lehet az örömünk.

    Ja, és nem tudja valaki véletlenül, hogy mi lehet a baj, ha itt nem indulnak el a videók, riportok nekem?:
    http://www.hirado.hu/Olimpia/Videok/
    ivan41 likes this.

  3. #193
    Fanatikus tag zeoos77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Idézet matteo85h eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És gyorsan hozzátenném, hogy ez kb az utóbbi 20, vagy több év legnagyobb magyar sportteljesítménye, aki ismeri kicsit Risztov Éva eddigi pályafutását az tudja miért.
    +1 Ez így igaz...Hatalmas gratula.

  4. #194
    Fanatikus tag zeoos77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Idézet matteo85h eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A riportereknek ilyenkor azt is figyelembe kell venni, hogy az emberek 90%--ának fingja sincs az adott sportágról, versenyzőről 4 évente egyszer megnézik és kész(ami nem baj, így természetes). Nem szabad átmenni elvakult szurkolóba mert hatalmas a felelősségük egy-egy sportoló közvélemény általi megítélésében.
    Igy van.A földön járt a kommentátor,tudta,hogy nagyon szoros lesz,sőt meg merem kockáztatni,hogy több ilyen versenyt látott már mint akármelyikünk,és tisztában volt vele,hogy 200 méterrel a vége előtt,még nincs lefutva ez a verseny,hisz az amcsi,nagyon nagy hajrát ment.
    Gratulálok Évának,hatalmasat úszott!!!

  5. #195
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.535

    Alapbeállítás

    Szerintem is szarul közvetitett a riporter.Féltette a nézőktől?Az emberek 90% azt se tudta ,hogy kint van az olimpián és milyen sportágban.Amikor már csak 5en maradtak onnantól simán lehetett volna szurkolni neki ,nem azt kárálni jaj elfáradt jaj az amerikai vezet,jaj igy jaj úgy.Nem azt mondom ,hogy igy tuti arany meg úgy tuti arany de van rá mód ,hogy érezzük vele van nem ellene.Gondolj bele milyen lesz Risztovnak visszahallgatni ezt.Kb olyan vot a közvetités mintha pókerezés közben azt kántálnád,úgyis leesik a másik 2-3outja .Egy riporternek az a dolga ,hogy biztassa a versenyzőt és ezzel a nézőket is ,nem lehúzza.Az más kérdés ,hogy a versenyzőnek ez összejön-e pl az arany.És ha most 2-3 ik lett volna kikezdenék?Max olyan pöcsök akik életükben nem úsztak le 500 métert nem hogy 10 kilométert.Ha végig élteti és nem nyer Én akkor se lettem volna csalódott mert tudom milyen emberfelettit vitt végbe.
    Krono likes this.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  6. #196
    Fanatikus tag zeoos77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Sajnos az idei olimpián nem indult,de Rióban,mindenképp megnézem

    A csípőmozgás, ami hiányozni fog, gátfutás, michelle jenneke, olimpia - Videa

  7. #197
    Fanatikus tag zeoos77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

  8. #198
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így van, szálljon csak el.
    Libabőrös voltam, amikor Szilágyi Áron megnyerte az aranyat. Ettől viszont nem.

    Nézd csak végig ezt a videót:
    Egerszegi Krisztina 1988 Török László - YouTube
    Valahogy így kell publikálni egy aranyat
    +111
    Én el is pityeredtem azon, szégyen-nemszégyen, ez az igazság!!
    Én nem láttam a 10km közvetítést,lehet langyos volt? De amikor meghallottam, hogy 10km úszás, azt hittem szivatnak a haverok! 10km úszás(egyszer futottam annyit, de pffuu)?? Atyavilág!!! Hatalmas Grat Neki!!

  9. #199
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem is szarul közvetitett a riporter.Féltette a nézőktől?Az emberek 90% azt se tudta ,hogy kint van az olimpián és milyen sportágban.Amikor már csak 5en maradtak onnantól simán lehetett volna szurkolni neki ,nem azt kárálni jaj elfáradt jaj az amerikai vezet,jaj igy jaj úgy.Nem azt mondom ,hogy igy tuti arany meg úgy tuti arany de van rá mód ,hogy érezzük vele van nem ellene.Gondolj bele milyen lesz Risztovnak visszahallgatni ezt.Kb olyan vot a közvetités mintha pókerezés közben azt kántálnád,úgyis leesik a másik 2-3outja .Egy riporternek az a dolga ,hogy biztassa a versenyzőt és ezzel a nézőket is ,nem lehúzza.Az más kérdés ,hogy a versenyzőnek ez összejön-e pl az arany.És ha most 2-3 ik lett volna kikezdenék?Max olyan pöcsök akik életükben nem úsztak le 500 métert nem hogy 10 kilométert.Ha végig élteti és nem nyer Én akkor se lettem volna csalódott mert tudom milyen emberfelettit vitt végbe.
    Ha jobban figyeltél volna, észrevehetted volna, hogy az utolsó 200-300 méteren a kommentátor majdnem megvadult. Méghozzá azért, mert ott realizálódott az esély. Ennyi.

    Erre jó anekdota 2004, Athén, ahol Bodrogi László szökésben volt a kerékpáros mezőnyversenyen, és az m1-en a totálisan amatőr kommentátor ezt magyar aranyesélyként aposztrofálta. Mindeközben az EuroSporton Sipos János (nyugodjék békében) és ifj. Knézy (aki egy sportághoz ért, és az a kerékpár) már rég bemondták, hogy ne is reménykedjünk, mert olyan ütemben csökken a szökevények előnye, hogy Lacinak 0% esélye van, és valahol a mezőnyben fog célba érni. Lehet, hogy a te szemedben ez is "pesszimista" kommentálásnak hangozhat, de sokkal profibb volt, mint az m1 rövidhíre a verseny után, miszerint: "Bodrogi László sokáig vezetett, de elfáradt, és végül csak a 74. helyen ért célba..."
    Utoljára módosítva: NitroHUN által: 2012. 08. 09. 18:52
    zeoos77 and mati1979 like this.

  10. #200
    Fanatikus tag zeoos77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240
    redoubtable likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •