Oldal: 21 / 23 ElsőElső ... 111920212223 UtolsóUtolsó
Eredmény: 201 - 210 (226) összesen
Like Tree144Likes

Téma: XXX. Olimpiai játékok London, 2012

  1. #201
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Három oldalon keresztül kritizáltátok a kommentátort!
    A pozitivum benne ,hogy csak ö volt gyenge( bár nem tudok véleményt alkotni , mert nem láttam)
    napközben nem volt idöm nézni a streamet , de azért követtük az eseményeket!
    Most nézem meghatodva az összefoglalot!
    Londonban többszázan énekelték a magyar himnuszt, Kozák Danuta aranyérménél!
    Azt hiszem ez a szurkoloi mentalitás kell hogy jellemezze egy magyar ember sportoloi megnyilvánulásait!!
    Kivánom mindannyiunknak hogy minnél többször éljük át ezt az élményt!!
    Gratulálok Magyarország!!!
    Este vizilabda
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  2. #202
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha jobban figyeltél volna, észrevehetted volna, hogy az utolsó 200-300 méteren a kommentátor majdnem megvadult. Méghozzá azért, mert ott realizálódott az esély. Ennyi.

    Erre jó anekdota 2004, Athén, ahol Bodrogi László szökésben volt a kerékpáros mezőnyversenyen, és az m1-en a totálisan amatőr kommentátor ezt magyar aranyesélyként aposztrofálta. Mindeközben az EuroSporton Sipos János (nyugodjék békében) és ifj. Knézy (aki egy sportághoz ért, és az a kerékpár) már rég bemondták, hogy ne is reménykedjünk, mert olyan ütemben csökken a szökevények előnye, hogy Lacinak 0% esélye van, és valahol a mezőnyben fog célba érni. Lehet, hogy a te szemedben ez is "pesszimista" kommentálásnak hangozhat, de sokkal profibb volt, mint az m1 rövidhíre a verseny után, miszerint: "Bodrogi László sokáig vezetett, de elfáradt, és végül csak a 74. helyen ért célba..."
    A rádióban az amatőr Hajdú B. 800-zal a vége előtt kimerte mondani, hogy ha nem történik valami Risztovval innen behúzza. Ugyanaz volt, mint Bodorogival, fogalma sem volt a sportágról, Risztovról, csak most inkább nem mert győzelemről beszélni, azzal nem éghet nagyot, ha mégis megcsinálja.

  3. #203
    Fanatikus tag limisus avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 20.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    Idézet mojojojo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A rádióban az amatőr Hajdú B. 800-zal a vége előtt kimerte mondani, hogy ha nem történik valami Risztovval innen behúzza. Ugyanaz volt, mint Bodorogival, fogalma sem volt a sportágról, Risztovról, csak most inkább nem mert győzelemről beszélni, azzal nem éghet nagyot, ha mégis megcsinálja.
    Nekem nagyon tetszik a rádiós közvetítés.
    Úgy hallgatom egész nap munkában.
    Szeretem hogy mindenhol ott vannak.
    A mai volt talán a legszebb nap,ahogy a magyar közönség/nézők énekelték a himnuszt.
    Nagyon szép és megható volt.
    A horoszkópom azt mondja, a sors ujja rám fog mutatni. Sajnos a középső ujja volt.

  4. #204
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet limisus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem nagyon tetszik a rádiós közvetítés.
    Úgy hallgatom egész nap munkában.
    Szeretem hogy mindenhol ott vannak.
    A mai volt talán a legszebb nap,ahogy a magyar közönség/nézők énekelték a himnuszt.
    Nagyon szép és megható volt.
    Sajnos én csak ma hallgattam először véletlenül. Tényleg nagyon jó volt az egész. Azt hallgattam a tv-t nézve. Így még inkább gáz az mtv-s közvetítés Deák Horváthtal, Méreivel, Menczerrel.
    gerapapa likes this.

  5. #205
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    úúúúristen ezt láttátok ?
    vizilabda női. kb 10mp a végéig, egyel mennek az auszik, kapuralövés, kapus megfogja. Erre nem tudta eldönteni a szerencsétlen mit csináljon a labdával abban a kőkemény 6 mp-ben, és odaúszott két magyar elvette a lasztit és bedobta

    update: hosszabitás, fél perc, erre befújják a kontrát -1 nél.... lol

  6. #206
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Rockygianny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, ha már 5km-nél is győztesként beszélt volna Éváról

    Senki nem mondta, hogy győztesként kezeljék, elég lett volna, ha nem mondja el 1 percen belül 5X, hogy nem baj, ha az 5. lesz, mert a többiek sokkal esélyesebbek. Ennyi.
    redoubtable likes this.

  7. #207
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    egyébként undorító a vizilabdában az hogy a bírók mennyire beletudnak (és bele is nyúlnak ) a meccsbe szimplán azzal hogy azt mondják ugyanarra a szitura egyszer hogy "kontra" egyszer meg hogy "kettőperc" fél perccel a vége előtt.
    BÖaaa

  8. #208
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    A vízilabdát ki közvetítette? Nem tudom a nevét, de hogy ausztrál állampolgár az biztos.

    Az utolsó másodpercben lőtt gólra gondolok. Az ismétlést nézve azt mondja: -Hát, nem tudom.

    Kb azt fogalmazta meg, hogy nem volt szabályos a gól, nem lett volna szabad megítélni.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  9. #209
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    664

    Alapbeállítás

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A vízilabdát ki közvetítette? Nem tudom a nevét, de hogy ausztrál állampolgár az biztos.

    Az utolsó másodpercben lőtt gólra gondolok. Az ismétlést nézve azt mondja: -Hát, nem tudom.

    Kb azt fogalmazta meg, hogy nem volt szabályos a gól, nem lett volna szabad megítélni.
    Gondolom, Mezei Dániel lehetett, szinte mindig ő közvetíti a vízilabdát.

  10. #210
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A vízilabdát ki közvetítette? Nem tudom a nevét, de hogy ausztrál állampolgár az biztos.

    Az utolsó másodpercben lőtt gólra gondolok. Az ismétlést nézve azt mondja: -Hát, nem tudom.

    Kb azt fogalmazta meg, hogy nem volt szabályos a gól, nem lett volna szabad megítélni.
    És az miért baj, hogy néha objektív a kommentátor? Szerintem is szabálytalan volt. Pedig magyar vagyok, és szorítottam a lányoknak. Igazából lényegtelen, amit támadásban produkáltunk, főleg az utolsó 2 emberelőnyös szitunkban, na azért semmilyen nemesfém nem jár egy világversenyen sem.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •