Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 18 (18) összesen
Like Tree34Likes

Téma: Ch0ppy interjú

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk nem tudom, miért akarok meggyőzni valakit, akinek a 205 hsz-éből legalább 150 arról szól, hogy a póker csak a szerencséről szól, vagy hogy csalnak a termek, meg ilyesmik.
    Ha tényleg így gondolod, minek pókerezel?
    Egyetlen alkalommal sem írtam olyat, hogy csalnak a termek, még csak nem is érintettem ezt a témát soha.
    Valakivel keversz. :-)

    Olyat sem mondtam, hogy csak és kizárólag a szerencséről szól a póker, csupán annyit állítok, hogy nagyobb szerepe van annál, mint itt azt a többség írni szokta. Ez az én véleményem. Lehet velem vitázni, vagy egyetérteni. Meggyőznöd nem kell. :-)

    Azért pókerezem, mert kikapcsol a játék. Nem ebből élek, nem ez a fő keresetem, nem töltök napokat a monitor előtt. Sokadlagos szerepet tölt be az életemben (ezért tartok mindössze 205 hsz-nél két és fél év alatt).

    A PA pedig egy független szakmai oldal, úgy tudom bárki regisztrálhat és elmondhatja a véleményét. De ha csak bólogató Jánosokra van szükség, akik bőszen helyeselnek, akkor majd Zolee ezt jelzi és én máris elbúcsúzom az oldaltól. Addig amíg ez nem történik meg, maradok.

    Végezetül egy kérdés: miért érzed megszólítva magad, a HSZ-im kapcsán. Ha valamihez kommentet fűzök, te szinte minden alkalommal rám támadsz, leszólsz, stb. Mi ebben a jó, mond?
    Utoljára módosítva: MrChaotic által: 2012. 08. 09. 22:48

  2. #12
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Végezetül egy kérdés: miért érzed megszólítva magad, a HSZ-im kapcsán. Ha valamihez kommentet fűzök, te szinte minden alkalommal rám támadsz, leszólsz, stb. Mi ebben a jó, mond?
    ha nem vetted volna észre Holdenper minden topichoz ír. Ezért tart mindössze 2526 hsz-nál 3 év alatt (amiből 2-t read onlyban töltött)

    btw nem tudom melyik mtt pro mondta már, hogy sokan meglepődnének azon, hogy az MTT élmezőnyből mennyien nem használnak hudot, nem tudnak ev-t számolni bizonyos std szitukban, etc
    Utoljára módosítva: qwertibie által: 2012. 08. 10. 00:28
    fejes1988, L.T., MrChaotic and 1 others like this.

  3. #13
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Végezetül egy kérdés: miért érzed megszólítva magad, a HSZ-im kapcsán. Ha valamihez kommentet fűzök, te szinte minden alkalommal rám támadsz, leszólsz, stb. Mi ebben a jó, mond?
    Egyértelmű rádjátszik, növeld a 4bet ranged.

  4. #14
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyetlen alkalommal sem írtam olyat, hogy csalnak a termek, még csak nem is érintettem ezt a témát soha.
    Valakivel keversz. :-)

    Olyat sem mondtam, hogy csak és kizárólag a szerencséről szól a póker, csupán annyit állítok, hogy nagyobb szerepe van annál, mint itt azt a többség írni szokta. Ez az én véleményem. Lehet velem vitázni, vagy egyetérteni. Meggyőznöd nem kell. :-)

    Azért pókerezem, mert kikapcsol a játék. Nem ebből élek, nem ez a fő keresetem, nem töltök napokat a monitor előtt. Sokadlagos szerepet tölt be az életemben (ezért tartok mindössze 205 hsz-nél két és fél év alatt).

    A PA pedig egy független szakmai oldal, úgy tudom bárki regisztrálhat és elmondhatja a véleményét. De ha csak bólogató Jánosokra van szükség, akik bőszen helyeselnek, akkor majd Zolee ezt jelzi és én máris elbúcsúzom az oldaltól. Addig amíg ez nem történik meg, maradok.

    Végezetül egy kérdés: miért érzed megszólítva magad, a HSZ-im kapcsán. Ha valamihez kommentet fűzök, te szinte minden alkalommal rám támadsz, leszólsz, stb. Mi ebben a jó, mond?
    Akkor sry, azt hittem csaláshívő is vagy Viszont ha jól emlékszem elég sok helyen megjegyezted már, hogy a pókerben mekkora szerepe van a szerencsének, stb. Ha sokadlagos szerepet tölt be az életedben, annyit nem foglalkozol vele, akkor viszont nem értem honnan veszed, hogy mekkora a szerencse szerepe?

    Persze elmondhatod a véleményed, csak úgy látom eléggé különbözik az enyémtől, és a te válaszodból úgy veszem ki, hogy én is elmondhatom a véleményem Zoleeenak meg ehhez semmi köze. Nem értem miért példálozik vele mindenki. Ha ellenkezik a véleményem az övével, neki is leírom. Azért mert van olyan dolog, amiben egyetértek vele, nem leszek a rendfenntartó kiskatonája. Ez akkora hülyeség, mint amikor azt írják (nem te, azaz nem tudom te írtad-e, ha nem, ne vedd magadra), hogy nyalnak néhányan a PA proknak. Nem fejtem ki, mert már így is hosszú lesz (aztán megkapom megint, hogy mennyit írok), de ez masszív hülyeség.

    A kérdésre válaszolva: Valószínű azért mert különbözik a véleményünk. Illetve én elég sok időt fordítottam a póker tanulására, fejlődésre, szóval persze, hogy harapok, ha valaki azt mondja, hogy sok benne a szerencse szerepe.

    Illetve pontosan tudom, hogy mekkora lehet bizonyos távokon a szerepe, tisztában vagyok vele milyen lehet a variancia rövidtávon, és miért nem lesz hosszútávon sem 0 a szerencsefaktor, meg egyéb ilyen dolgok.

    Nem hiszem, hogy rád támadtam volna, nem szokásom (amennyiben a másik sem fogalmaz meg valami sértőt, vagy nem érződik a kommentjén, hogy rosszindulatúlag írta).
    De ha kommenteltem valami olyat, amivel megsértettelek, akkor küld el mindkettőnk kommentjét privátban (hogy ne offoljuk ezt a topicot), aztán elmondom miért írtam amit írtam (és ha tényleg túllőttem a célon, még bocsánatot is kérek).

    Písz


    qwertibie: Valamikor be kell pótolnom azt a 2 év lemaradást btw nem írok minden topicba (csak amik érintenek, érdekelnek), csak gyakran 2-3 hsz-t is írok időszakos topicokba (mint pl ez), ahová a legtöbben csak egyet.
    Utoljára módosítva: Holdenper által: 2012. 08. 10. 03:19
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Sok topikban előkerül a szerencse szerepe mostanában,szerintem addig jó amíg az emberek nagyobb része azt hiszi,gondolja h a szerencsének sokkal nagyobb szerepe van a pókerben mint a tudásnak.Nincs ezzel baj,bár csak mindenki így gondolkodna rajtam kívül:-)

  6. #16
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    giga lolllllllllllllllllllll

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    (és ha tényleg túllőttem a célon, még bocsánatot is kérek).
    Erre nem lesz szükség, nem bántottál meg, a kérdésem csupán érdeklődő volt, nem sértettség áll a háttérben. Örülök, hogy teljesen kulturáltan tudtuk megbeszélni ezt a témát személyeskedés és anyázás mellőzésével. :-)

  8. #18
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 30.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    véleményem szerint két fő csoportja van a nyerő pókerjátékosoknak.

    - Az első akik szorgalmasak, céltudatosak, ezért megnéznek minden videót elemeznek körökhöz csatlakoznak és átvesznek minden hasznosítható nyerő line-t és viszonylag rendszeresen sokat tolják. Ha pszihésen is alkalmasak rá akkor ez elég a nyerő játékhoz.

    - A második csoport jóval szűkebb. Ide tartoznak a kreatív játékosok akik nem annyira videóznak meg bújják a fórumokat hanem egójuknak is köszönhetően a saját véleményüket tartják leginkább szem előtt, mindig megpróbálnak új dolgokat kitalálni , megtapasztalni és finomítani. Nekik nem az a sikerélmény ha megnéztek egy videót és az abban látottakat meg tudták valósítani hanem ha kitaláltak valami újat és az működik nekik. Jó megfigyelők ezért nem hiányzik nekik a HUD és mindig az adott dinamika által diktált szitut helyezik előtérbe nem pedig az ortodox +EV videoline-okat. Ezek az úgynevezett zsenik akik általában megosztják és megelőzik a közönséget játékukkal.

    Úgy gondolom h ez a pali is a 2. csoportba tartozik. Ide sorolnám még anno Stu Ungart is vagy hazai pályáról Iteo-t és Luigi-t is akár. Korit is közelebb látom a 2.hoz mint az első csoporthoz.

    Az a vicc h laikus 1.0 pokeresek rendszeresen lefishezik a 2. csoportba tartozó játékosokat egy egy unorthodox line kapcsán egész egyszerűen azért mert fingjuk sincs róla mit miért csinálnak és nem látják át a rendszert amibe egy adott move tökéletesen beleillik. Ők csak a fát látják amit egy videoban jól betanultak. Jah h mögötte még van egy erdő???

    P.S: Aki anno ismerte Karkaus Andrist (Bani) és élő játékát az tudja h a 2es csoportot akár el is nevezhetnénk róla :P

    peace

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •