Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (51) összesen
Like Tree41Likes

Téma: nl200 KK full vs river cr

  1. #11
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet nimga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    call, és utána megkérdezem magamtól, ha tudom hogy QTs van nála, akkor minek csinálok ilyeneket
    Mintha magamat látnám
    geri173 and redoubtable like this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  2. #12
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Szóval akkor szerintetek az ellenfél sosem blöfföl itt, és sosem thin vbetel. Csak Qx+ a range.
    radír likes this.

  3. #13
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    dehogyisnem blöfföl, tuti hogy blöfföl, tuti most nem jött be 1bb-ért Qx-el lopásgyanús dealer minraisre, ezért call

    persze, hogy lehet nála bármi, blöff, vagy csak vaktában lövöldöz a másik két K-val a kezében

    de a murphy törvények cumi szekciója szerint ilyenkor szinte mindig Qx-et callolunk le - a kiegészítő melléklet megemlíti még az AA-t is, amit egy reraise AI talán elijesztett volna a call helyett

  4. #14
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    és mivel blöfföl szerintetek?
    pszibu likes this.

  5. #15
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    nimga: szerintem Tibi, aki egy jó regulárként NL400 - NL1000 között játszik általában, úgy gondolom, hogy túlnőtt már azon, hogy komolyan elemeztetni akarna banális cumi handeket, nem így ismerem a srácot.

    Nekem ez a betsize nagyon gyanús. Ha kifejted, hogy szerinted mivel blöffölne itt, mit akarna dobatni és miért éppen ekkora bettel nagyon jó oddsokat kínálva, és ez miért nem lesz soha valuebet jobb laptól, azt megköszönném, mert érdekel.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  6. #16
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    nem tudom, nincs tapasztalatom ilyen limiten de mondjuk 77-el, vagy AJ-vel... de én ehhez őszintén fish vagyok
    "Even a bad reason is better than no reason."

  7. #17
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    "és mivel blöfföl szerintetek?"

    nem tudom mennyire blöff, de szerintem AA-val megcsinálja - reraise AI-t meg nem meri betolni az ember, mert mivan, ha tényleg Qx van nála

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    hígulunk-hígulunk
    bravesoul, andree, Arsen and 1 others like this.

  9. #19
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Galambos Tarzan: Ha már így megkérdeztél

    Most vettem csak észre, hogy a riverrel nem sima soresély jött le...

    Így már azért nem nevetnék várva a Qx-et a call közben, mert baromira zavarna, hogy nem tudnám eldönteni, hogy mennyire javult fel, hogy az őrült calljai a nálunk lévő Q-tól való félelem volt végig az 1bb-ért játékbahozott Js9s-cel esetleg. Riveren ott topognék, és nem tudnám sehova se tenni az embert, hogy várta esetleg végig az 1out-ot a nuthoz és ennyit beáldozott volna érte. Vagy bízott benne, hogy nekünk sincs semmink, még egy sima párunk se, ezért jött végig, aztán a végén megpróbál ijeszteni, esetleg totál semmivel. Vagy csak simán nem tudott mit kezdeni az AA-val a kezében, aztán lő egyet vaktában a végén, hátha elijeszt, vagy legalábbis a 3. lappárral ver elég sokmindent.

    Szóval, sírva nevetős call helyett totál bizonytalan call-t nyomnék, amit csak a kiváncsiság vezérel. Ami persze lehet totál rossz lépés - mondjuk lehet, emiatt nem játszom már NL200-on (sem )
    Utoljára módosítva: nimga által: 2012. 08. 11. 01:17

  10. #20
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    TT-JJ-99 simán játszhat így, illetve a flop floatjaival is lehet, hogy megpróbál wpzni.

    Dupla barrelre pl egy 99-et nem fog eldobni BTN vs BB, riveren meg úgy lehet vele, hogy a ch/raiset csak Qx-szel adhatod, de azzal meg sokszor checkbackeltél volna turnön, így simán profitábilis lehet a blöff, háromból egyszer kell csak működnie.

    Vagy ti egy 99-et mindig dobnátok a turnön, és sosem fordítanátok blöffbe riveren?
    Utoljára módosítva: mikki86 által: 2012. 08. 11. 01:26

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •