Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (51) összesen
Like Tree41Likes

Téma: nl200 KK full vs river cr

  1. #21
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    ti szoktatok ilyen spotban, ilyen sizeal blöffölni?
    JociBalboa and zsulboy like this.

  2. #22
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    A size tényleg gyanús. Viszont ezek szerint triplázódott turn után c/c c/r profitábilis line akármi is van nálunk.

    River betnél milyen range-re tetted? És melyik lap az, amelyikkel abszolút nem lenne érdemes visszaemelni abból a range-ből?
    Utoljára módosítva: mikki86 által: 2012. 08. 11. 01:55

  3. #23
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Üzenet

    nem, de láttam már olyat aki igen

    ha elég jó player, akkor blöffölhet ilyen sizinggal, ha nem jó player akkor eltévedhet olyannal amit verünk

    de persze elhiszem, hogy én vagyok a víz a málnaszörpben, csak pórbálom megérteni, hogy miért
    "Even a bad reason is better than no reason."

  4. #24
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    amikor nem vagyok topon előfordul, amikor úgy érzem (inkább, remélem), hogy nem Qx van a másiknál, és hogy mégse sima duplaraise legyen, fölégörgetem picit, hogy furcsa legyen kicsit az emelés mérete, gondolkodjon az ellen a dolgon, hogy ez most mi

    de többször adják meg, mint szeretném

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder gorcsy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    ittott
    Hozzászólások
    800

    Alapbeállítás

    nem gondolhatjátok komolyan hogy egy szolid regulár ezen a riveren valaha is blöffölni fog
    kb nevetséges ez a feltételezés

    nem is olyan nehéz fold ez
    Romsy, chivasr911 and Roleks like this.
    "asszem mindjárt blöffbe fordítom magam" by atish81

  6. #26
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    ez az "ha elég jó player akkor bluffölhet" akkora vicc, tibcsi valuerange-ében van 12 kombó KK+, meg talán 3 kombó JJ, azon kívül meg kb 40 Qx, mégis mi a szarra gondol, aki szerint bluffölne, még ha nem is kapok Kazinczy-díjat a megfogalmazásért?!

  7. #27
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Renelem vicceltek. Nem emelunk vissza de ez call

    ami fontos stat egyebkent es nem emlitetted meg az a flop check raise
    Utoljára módosítva: bigacsiga által: 2012. 08. 11. 11:31

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Egy kérdés még. AA-t nem hívta volna vissza preflop? Nálam is call és aztán, de hülye vagyok ha kikapok.

  9. #29
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Js9s-del nem akarom elhinni, hogy turnön c/c-ol. A Qx-ek valószínű, hogy így játszhatnak, ez a line abszolút illik rájuk. Preflop AA, KK, JJ call nem tudom, mennyire valószínű OOP, szerintem nem nagyon, max. ha valaki callol small-medium pp-ket is így a vakokból, és balance-olni akarja a range-ét. Bár általában ilyenkor postflop gyorsabban játssza az ember. Ha még callolt is pre ezekkel, postflop riveren miből akarna value-et nyerni c/r-zel? Még azon gondolkoztam, hogy a river value betünknek itt mennyi értelme van. Tudom, hogy weaknek tűnik a check behind riveren, de mi az, ami 3 utcán c/c-ol itt? A turnt FD-val nem adja szerintem, pp-kkel igen, de a T riveren nem hiszem, hogy 3 utcát callolna 55-99-cel. Ami adhatja és verjük, az a JJ, riveren Tx sem sok van itt a range-ében.

  10. #30
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez az "ha elég jó player akkor bluffölhet" akkora vicc, tibcsi valuerange-ében van 12 kombó KK+, meg talán 3 kombó JJ, azon kívül meg kb 40 Qx, mégis mi a szarra gondol, aki szerint bluffölne, még ha nem is kapok Kazinczy-díjat a megfogalmazásért?!
    a meglátásod helyes, ha abból indulsz ki, hogy biorobotként nonstop elemez mindent oddsokat és rangeket is, azonban kifelejeted azt, hogy mi van, ha csak úgy vaktában lő egyet, különösebb gondolkodás nélkül, ha nem foglalkozik azzal éppen, hogy mi van a másik játékos kezében, csak azt nézi, hogy ő épp hogy áll a saját kezével, és hogy megpróbál úgy csinálni, mintha Qx lenne nála - arra fogad esetleg, hogy tenálad nincs Qx és nem vagy olyan bátor, hogy a furcsa emelés méret miatt megadd az emelést

    amúgy jelen esetben mi számít blöffnek a kezében? az A3o, a 6s7s, a TT, az AA vagy épp a másik KK?

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •