Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (51) összesen
Like Tree41Likes

Téma: nl200 KK full vs river cr

  1. #41
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    tx, 8x, 99 simát játszhat így v ax flush riveren a river cr size se tűnik olyan erősnek én inkább thin value cr-nek érezném a size miatt (és callt remélhet egy flushtől/v kisebb fulltól) persze ez lehet qx is de feltételezhetőleg tx is így játszana akkor meg megvan az oddsunk szvsz.(és tx-l ez teljesen jó játék lenne riveren szerintem)
    Utoljára módosítva: rusherninja által: 2012. 08. 11. 14:24
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  2. #42
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Talán az, hogy még rengeteg value van a betben?
    és info nélküli szituban, ahol 1bb befektetéssel bármilyen Qx-el bejöhetett az ellen, megéri ez? ahol egy reraise esetén pont az előbbiek miatt picit kényelmetlen helyzetbe kerülhetünk? és mivel van csak call esetleg a részéről? AA, KK, JJ és kisebb párok? vagy arra játszunk, hogy eldobja a lapját? mit dob el esetleg, ami a sima check esetében nem ugyanazt eredményezi? AA és KK?

    tehát ha jól értelmezem (bár ugye baromság biztos, mint tudjuk), JJ és kisebb párokból akarunk pénzt kiszedni, miközben esetleg az ellenfél is tarthat attól, hogy Qx van a kezünkben - nem éri meg ebben az esetben lemondani erről az esetlegesen kinyerhető többlet valueról az infóért (és a kényelmetlen helyzet elkerüléséért) cserébe?
    Utoljára módosítva: nimga által: 2012. 08. 11. 14:28

  3. #43
    Mil
    Mil nem elérhető
    Tag Mil avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Snap call. All-in értelmetlen, nem adja gyengébb lap.

  4. #44
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Erre én is tényleg kíváncsi vagyok, hogy milyen lapok callolnak 3 utcát itt. Nem igazán tudok olyan lapot adni riveren a kezébe, amit verünk és ami callol ott is, és az előző két utcán is a JJ-n kívül. Valaki írta, hogy így játszik a Tx. Ha végignézzük flopon és turnön, nem hiszem, hogy egy 20/15-ös játékos így játssza a Tx-et ezen a boardon. Nem teljesen látom, hogy mi ellen van rengeteg value. Nyilván ha őrült image-ünk van, akkor igen, callolhat itt simán small-medium pp-kkel, de a hand infónál külön ki van írva, hogy erről szó sincs.

  5. #45
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet nimga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és info nélküli szituban, ahol 1bb befektetéssel bármilyen Qx-el bejöhetett az ellen, megéri ez? ahol egy reraise esetén pont az előbbiek miatt picit kényelmetlen helyzetbe kerülhetünk? és mivel van csak call esetleg a részéről? AA, KK, JJ és kisebb párok? vagy arra játszunk, hogy eldobja a lapját? mit dob el esetleg, ami a sima check esetében nem ugyanazt eredményezi? AA és KK?

    tehát ha jól értelmezem (bár ugye baromság biztos, mint tudjuk), JJ és kisebb párokból akarunk pénzt kiszedni, miközben esetleg az ellenfél is tarthat attól, hogy Qx van a kezünkben - nem éri meg ebben az esetben lemondani erről az esetlegesen kinyerhető többlet valueról az infóért (és a kényelmetlen helyzet elkerüléséért) cserébe?
    Nagyon sokáig így gondolkodtam én is sok hasonló helyzetben,így is lehet nyerő valaki de kb fele annyi bb/100-al.
    kisrapi and Zsoltika01 like this.

  6. #46
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    bekescsaba
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Ha én lennék a BB Qx-el értkért CR Jammelnék,ha hero-t laza regként ismerem,ebből kiindulva Heroként calloznék.

  7. #47
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Jó odds de nem tudom elképzelni, h blöff lenne. Eleve mi a fenével blöffölne, amikor hero range-nek azt a részét amit ilyen odds mellett logikusan dobathat minden párral veri, a range másik fele pedig overpárral meg pókerrel van tele.

  8. #48
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    kiváncsi vagyok, mi lett a party vége?

  9. #49
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 11.
    Hely
    Nagyatád
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Na mi van???? Hol a vége?
    A póker a türelem és a kitartás játéka. (Szilasi Viki)

  10. #50
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Sztem hétfő este megkapjátok a végét, Tibi most még kvertipartizik
    BelaKecske and JociBalboa like this.

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •