Oldal: 139 / 185 ElsőElső ... 3989129137138139140141149 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.381 - 1.390 (1848) összesen
Like Tree395Likes

Téma: Fejlesztési ötletek

  1. #1381
    Fáradhatatlan grinder petozso avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 16.
    Hely
    Fót
    Hozzászólások
    538

    Alapbeállítás

    Kicsit off, de nem találtam azt a topicot, ahol a PA-tól lehet kérdezni, mást meg nem tudom, hogy mennyire olvasnak az adminok.

    Akkor mi a tehendő, ha egy ismerősöm nem rég regisztrált, de most amikor be akar lépni azt írja ki, hogy "A felhasználó nem aktív".
    Viszont ha új jelszót kér, akkor se engedi be. Ezzel lehet valamit kezdeni, hogy aktív legyen?

  2. #1382
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Küldje el nekünk e-mailben a felhasználónevét és azt az e-mail címet, amit a regisztráció során használt. Igyekszünk segíteni.

  3. #1383
    Fáradhatatlan grinder straubbazsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Lehet, hogy én bénázom el. Szóval, rányomok... bárhol a fórum kommentjeire és erre bedob ebbe az "üzeneted" felületre.

    Milyen megfontolásból?

    Azt nem hozom fel, hogy ez a "hely" mennyire átlátható, nyilván évekkel ezelőtt megtanultam, hogy akkor ott hova kell gyorsan kattintanom, hogy valóban eljussak a kommentekhez. Akarom mondani ezzel, hogy évek óta, százból nyolcvanvenhétszer ez a folyamat játszódik le: kommentekre katt, betölt (lassan), szemem "linksoron" futtat, megfelelő helyre kattint, betölt (lassan). Ha kevés üzenet van, vagy csak megnézem, van e új, akkor a lap alján olvasom el (nem szép). Ja, és még maradt vagy 2%, amikor egyből ott megírom az üzenetem.

    Tehát, nálam van elállítva valami? Valószínűtlennek tartom, hogy a logikát nem értem és direkt ilyen. Mert az van, nem, hogy "elolvasom a kommenteket, mielőtt írok"? Eleve, nagyobb százalékban csak olvasok, igaz? Meg mondjuk, reflektálok, idézem a másikat, nem?

    Nem tudom, most untam meg. Nyilván segít ebben, hogy ilyen dagadt az oldal (meg, hogy a WSOP alatt össze-vissza dobáltak a hhivatkozások). Nem értem, egyáltalán mi a hozzáadott értéke annak, hogy van egy ilyen híd - olyan szépen tudok kommentet írni a kommenteknél.

    Kérem, segítsen.
    Utoljára módosítva: straubbazsi által: 2012. 07. 25. 11:53

  4. #1384
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet straubbazsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kérem, segítsen.
    Ha jól értjük a hozzászólás számláló "buborékokban" található számokon lévő linkre gondolsz, ami rögtön a hozzászólás írása oldalra visz és nem a megszokott módon az adott topikba.

    Jelenleg ez direkt van így, de jó hogy jelezted, mert már régebb óta gondolkozunk, hogy változtatni kellene rajta. Meggondoljuk. Nyugodtan jelezze más is, ha van ötlet.

  5. #1385
    Fáradhatatlan grinder straubbazsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Igen (plusz cikkek alján a "hozzászólok" link is oda visz). Elnézést, ha nyakatekerten fogalmaztam.

    Hát, javasolnék egy szavazást

  6. #1386
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    az Akadémia bölcse.t nem cserélnétek le A Hírnökre pls ?
    - nem tudom mennyi kavart tenne a rendszerben + nyilván van elég dolgotok, de hátha -

    ;-)
    BelaKecske likes this.

  7. #1387
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    idézet nélküli válasznál elég jó lenne, ha lehetne látni, hoyg melyik hsz-re reagált az illető
    chubbyhun likes this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  8. #1388
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Az elmúlt néhány napban, ha fórumozni akartam, gyakran olyan üzenet fogadott, hogy a rendszer túlterhelt, nem lehet belépni. Valamilyen rendszerkarbantartás zajlik, vagy mi az oka ezeknek?
    Maxxxika and redoubtable like this.

  9. #1389
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Triccianus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az elmúlt néhány napban, ha fórumozni akartam, gyakran olyan üzenet fogadott, hogy a rendszer túlterhelt, nem lehet belépni. Valamilyen rendszerkarbantartás zajlik, vagy mi az oka ezeknek?
    Ma vettük észre ezt a jelenséget. Egyelőre növeltük a kapacitást, ez elvileg ideiglenesen megoldotta a problémát. Valószínűsíthető azonban, hogy nem ez a hiba oka. Jelenleg már vizsgáljuk, hogy mi lehet a háttérben. Várhatóan pár napon belül teljesen javításra kerül.
    Triccianus likes this.

  10. #1390
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Főoldalon nem látom megint a privát üzenetet.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •