Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 13 (13) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Isildur1 padlógázon a PS szakítás után

  1. #11
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 13.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Én sajnálom, hogy kiszállt a superstar showdownokat csíptem. Nem tudom mi volt a szakítás oka (mármint a pénzen kívül) de nem hiszem hogy nem játszhatna az FTPn, különösen hogy az FTP a PS "fiókszobája" lesz.

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    Idézet insane998 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én sajnálom, hogy kiszállt a superstar showdownokat csíptem. Nem tudom mi volt a szakítás oka (mármint a pénzen kívül) de nem hiszem hogy nem játszhatna az FTPn, különösen hogy az FTP a PS "fiókszobája" lesz.
    De ez nem igy mukodik... a PS nem 1-2ember tulajdona, hanem egy rakat befekteto is reszesul a cegben, szal az FTP-t biztosan ugy inditjak ujra, h az kulon cegkent uzemeljen!
    Tehat vszinuleg megmarad ugyanez a felallas, h aki a PS-en profi, az nem jatszhat az FTP-n es forditva, kulonben kockaztatnak azt, h tobb profijuk is inkabb az FTP-n huzza az igat!

  3. #13
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet insane998 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én sajnálom, hogy kiszállt a superstar showdownokat csíptem. Nem tudom mi volt a szakítás oka (mármint a pénzen kívül) de nem hiszem hogy nem játszhatna az FTPn, különösen hogy az FTP a PS "fiókszobája" lesz.
    nos... mostantól is játszhat akárkivel, csak nem superstar showdown-nak fogják hívni, másrészt meg figyelni kell majd, mikor játszik... ennyi.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •