Oldal: 843 / 1746 ElsőElső ... 3437437938338418428438448458538939431343 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.421 - 8.430 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #8421
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet mrtmarko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem jelent még meg. Egy órája várok már lassan. Mielőtt befizettem észrevettem, hogy fordítva van elmentve a nevem, ezért megváltoztattam. Ez lehet probléma?
    az lehet! Főleg hogy nem lehet módosítani a nevet. De ha sikerült akkor bármi lehet! Írj nekik vagy valami ilyesmi...
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  2. #8422
    Fanatikus tag mrtmarko avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    325

    Alapbeállítás

    Miután a kártyaadatokat megadtam és submitoltam, felugrott egy ablak, melyben a címem és nevemet tudtam leellenőrizni/módosítani.

  3. #8423
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    szombaton 1M supernova freeroll !
    ceewyl, zend and don pro like this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  4. #8424
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 06. 30.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Ps-en szeretnék sng-t játszani (egy illetve többasztaloson is van tapasztalat), de igazából fogalmam sincs, hogy jelenleg melyik fajtáját érdemes előtérbe helyezni, mert évek óta a közelébe se mentem a psnek.
    Az induló roll az 600$. Várnám az ötleteket, hogy milyen limiten és mit érdemes játszani.

  5. #8425
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Be lehet azt állítani Starson, hogy több asztalon SnG-ket játszva ne váltson automatikusan az asztalok között? Nagyon zavaró, amikor bet összeget írsz be vagy note-ot írsz valakiről, és egyszer csak aktiválódik egy másik asztal.

  6. #8426
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    20:00 Supernova freeroll
    1 000 000$

  7. #8427
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Triccianus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Be lehet azt állítani Starson, hogy több asztalon SnG-ket játszva ne váltson automatikusan az asztalok között? Nagyon zavaró, amikor bet összeget írsz be vagy note-ot írsz valakiről, és egyszer csak aktiválódik egy másik asztal.
    többasztalos beállítások, ne ugorjon el a csevegésről és a jegyzetekről pipa, vagy ugorjon fel az ablak ha cselekedni kell nem pipa.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  8. #8428
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    többasztalos beállítások, ne ugorjon el a csevegésről és a jegyzetekről pipa, vagy ugorjon fel az ablak ha cselekedni kell nem pipa.
    Köszi! A sok beállítási lehetőség között csak nem találtam meg magamtól
    redoubtable likes this.

  9. #8429
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    A PS kliensben van lehetőség külső program vagy script használata nélkül POT emelésre? Elvileg van ilyen beta-hotkey, de nekem valahogy nagyon furcsa dolgokat csinál rá - ezen kívül létezik valamilyen "gyári" megoldás?

  10. #8430
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet nimga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A PS kliensben van lehetőség külső program vagy script használata nélkül POT emelésre? Elvileg van ilyen beta-hotkey, de nekem valahogy nagyon furcsa dolgokat csinál rá - ezen kívül létezik valamilyen "gyári" megoldás?
    Beállítások, tétméretező beállításai. Ide is be tudod állítani, vagy a gyorsbillentyűkben is van lehetőséged.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •