Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 14 (14) összesen
Like Tree1Likes

Téma: ps mobilról

  1. #11
    Lelkes újonc zozoka1973 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Sony, ZTE, Samsung stb. egy kutya, Android mind! Felesleges készülék specifikációt böngészni, azt hiszem!
    Széttúrtam a saját készülékem, a Mobil Hálózatok beállításoknál (nincs sok) minden lehetséges állapotot kipróbáltam, de a fent említett állapotot nem sikerült előidéznem!

    Van rendes mobilnet előfizetésed a készüléken? Vagy csak vmi alapcsomag böngészéssel egybekötött lehetősége? Ennek mindenféleképp utánanéznék!

    z.

  2. #12
    Tag 641stone avatara
    Csatlakozott
    2012. 01. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    119

    Alapbeállítás

    Idézet Macko1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Összefoglalva a problémát:
    - wifi-re kapcsolódva gyakorlatilag bármilyen program működik
    - saját internet kapcsolatán (ez ha jól sejtem a WCDMA) keresztül nem megy a pokerstars, googleplay, viszont a böngésző igen.
    - ez egy Sony xperia U, amihez nem igazán értek, és egy épkézláb leírást sem adtak hozzá

    Talán valami beállítási probléma lehet, de nem értek a telefonokhoz....

    10$-t ajánlok fel annak aki megoldja a problémámat
    Ha más programokat tudsz nettel használni, akkor nem kell tenned semmit sem. Egészen pontosan szerintem olyan a hiba, hogy nem tudsz érdemben tenni azért, hogy megoldd. Androidos telefonnal mindegy, hogy milyen netkapcsolatot használok és megy minden mint a karikacsapás.

    PokerStars Mobile Game Software and Apps | FAQs and Customer Support


    • What devices are supported?
    • PokerStars Mobile Poker runs on iOS and Android™ devices, while the PokerStars TV and Clock Apps work on iOS devices. See below for details.

      iOS Devices:
      PokerStars Mobile Poker and other Apps will work on iOS 4.1.x or higher for the following devices:

      • iPhone® 3G S
      • iPhone® 4
      • iPad®
      • iPad® 2
      • iPod touch® 4th Generation

      To find out what operating system is on your iPhone®, iPad® or iPod touch® please follow these steps:

      • Access the ‘Settings’ button on the Home screen
      • press ‘General’
      • Go to ‘About’

      If you need to update your iOS, connect your device to your PC and update via iTunes®.
      Android™ Devices:
      PokerStars Mobile Poker will work on Android™ devices running Android™ 2.2 and above, with a minimum screen resolution of 800x480.
      To find out what operating system is on your Android™ device, please follow these steps (or follow the device manufacturer's instructions):

      • Access the ‘Settings’ button on the Home screen
      • Go to ‘About Phone’
      • Select ‘Software Information’

      If you need to update your Android™ operating system, check for 'Software Updates' or follow the device manufacturer's instructions.


  3. #13
    Lelkes újonc zozoka1973 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    "Ha más programokat tudsz nettel használni, akkor nem kell tenned semmit sem." - Google Play sem megy, alap progi.
    "Egészen pontosan szerintem olyan a hiba, hogy nem tudsz érdemben tenni azért, hogy megoldd." - Ez őőő butaságnak hangzik.
    A készüléke pedig bőségesen megfelel a követelményeknek. (Be vagy jelentkezve a gmail fiókodba?! Tutira be vagy, csak biztosra kell menni!)

    z.

  4. #14
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    Köszönöm a fáradozásotokat. Gyakorlatilag végig nyomkodtam minden beállítást. Végül a csatlakozási pont nevének alaphelyzetbe állítása hozta meg a megoldást.
    zozoka1973 likes this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •