Oldal: 185 / 219 ElsőElső ... 85135175183184185186187195 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.841 - 1.850 (2186) összesen
Like Tree28Likes

Téma: Poker Tracker

  1. #1841
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Hogy tudom beállítani, hogy a HUD-on csak a 7-9 játékos statokat mutassa mikor FR asztalon ülök, és a 3-6 statot, mikor SH-n?
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  2. #1842
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás

    Valaki nem tudja véletlenül, hogyan lehet filterezni/beállítani PT4 betánál, hogy az SNG-knél mutassa az órabért vagy legalább, hogy időben mennyit játszottam stb.?
    Be the shover not the caller!

  3. #1843
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet bakyka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki nem tudja véletlenül, hogyan lehet filterezni/beállítani PT4 betánál, hogy az SNG-knél mutassa az órabért vagy legalább, hogy időben mennyit játszottam stb.?
    Szia
    A View Stats-nál jobb egér alul a táblázatban, Configure Report. Itt lehet statokat hozzáadni.
    bakyka likes this.

  4. #1844
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Szeretném megvásárolni a PT3-at, de a laptop amit használok a fősulié, azt valószínű jövőnyár végén vissza kell majd adnom. Ha veszek új gépet arra is fel tudom rakni a PT3-at azzal a licenckulccsal amit 2 hét múlva kapok a vásárlásnál? Bocs, ha értelmetlen a kérdés, de nem értem a szitut.
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  5. #1845
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet dexterjacko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Szeretném megvásárolni a PT3-at, de a laptop amit használok a fősulié, azt valószínű jövőnyár végén vissza kell majd adnom. Ha veszek új gépet arra is fel tudom rakni a PT3-at azzal a licenckulccsal amit 2 hét múlva kapok a vásárlásnál? Bocs, ha értelmetlen a kérdés, de nem értem a szitut.
    Hi!

    Két gépen használhatod, nemrég vettem meg én is.

  6. #1846
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    PT3-ban nem nagyon találok lehetőséget arra, hogy a HUD-on az egyes játékosoknál mutassa a nyert pénzmennyiséget - pontosabban, az én velem kapcsolatos értéketet, azaz, hogy tőlem mennyit nyert valaki, vagy én ő tőle. Amit találtam, az elvileg a saját global értéke, amit minden win/loss befolyásol, nem csak a velem kapcsolatos.

  7. #1847
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Újra tettem a windowst, a pt3-at is feltettem, importáltam a handeket. Importáltam az általam lementett HUD profilt is. Meg is jeleneik a pt-n belül viszont asztalnál az alapértelmezett HUD jelenik meg. Mit kell csinálnom, hogy az általam importált HUD profilt használja. Kösz a segítséget.

    Rájöttem a megoldásra.
    Utoljára módosítva: NovaTerra által: 2012. 07. 30. 15:10

  8. #1848
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás statisztikai elemzés

    Sziasztok!

    PT3-ban lévő adatokkal statisztikai elemzést szeretnék csinálni, viszont nem tudom, hogy lehetne az összes letárolt játékos adatát exportálni.

    Egy játékosnál van lehetőség csv fileba exportálni, de vajon lehet ezt automatizálni valahogyan?

    Vagy csak az sql adatbázis közvetlen bütykölésével? Esetleg PT4-ben van erre mód?

    Thx

    nimga

  9. #1849
    Fanatikus tag mustah01 avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 22.
    Hozzászólások
    212

    Alapbeállítás

    Engem az érdekelne,hogy a PT-be vittem be adatokat, de 2havi adagomnak nincs meg az alapja. A kérdésem az volna,h van lehetőség a PT-ből exportálni adatokat? Úgy, h mikor legközelebb szűz rendszeremre rárakom a PT-t akkor újra tudja importálni.

  10. #1850
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 19.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás

    Sziasztok !
    Most szereztem be a pt 3-at.
    Van valami irányadó táblázat ami mirco tétes cash game shorthanded azstaloknál jó támpontot nyújt , hogy milyen staokra érdemes törekedni, ellenfél statjai, szb

    Köszönöm!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •