Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (51) összesen
Like Tree15Likes

Téma: NL50 KK nehéz döntés előtt

  1. #11
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    pre a 4bet mellett vagyok ha kicsit is agró az image-ed.

    szerintem semmivel sem kell turn betelnie, AA se. QQval a range-edet figyelembe véve, ha őszintén játszol (ami ilyen spotban valószínű) a check/fold lehet a jó. KKval még gondolkodom hogy játszanék. Ha QQbetel az nem 1.0ás playa, hanem vak.

    Az összes szettemet meg AA-mat checkelném turn, amitől call-t kaphatok (QQ-KK JJ esetén TT) sokszor be fogja tolni, illetve a riveren 90 százalékán ugyan úgy calloz, v szívesebben. illetve a Jx-ek, meg a kis párok is callolhatnak, betolhatják néha a fish ellen valueból, ellenem meg mert AKra tesz.
    roliii likes this.

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 17.
    Hely
    tata
    Hozzászólások
    292

    Alapbeállítás

    Pre én 4betelném.Turn dobnám.

  3. #13
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    már nem azért de ajs és ak v aqval is játszhatná ezt a reg illetve qqval is (arról nem beszélve h lehet még más lapokkal is 3beteli azt a fisht)
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  4. #14
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    játszhatja, csak közben ha pillantás vetünk a saját range-ünkre is, akkor látjuk h hiába lehet nála több valuehand a fish miatt, a mi range-ünk olyan erős, hogy ezen lapok nagy részével semmi értelme betelnie. Flop még cbetelhet viszonylag lazán valuebóla fish ellen (de blöffből nagyon ott se 2 ellenfél, egy fish meg egy mp 3betet coldcalloló ellen) de turnon ellenünk már alig tud valamit valueból hívni.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2012. 08. 19. 23:09
    pszibu likes this.

  5. #15
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    játszhatja, csak közben ha pillantás vetünk a saját range-ünkre is, akkor látjuk h hiába lehet nála több valuehand a fish miatt, a mi range-ünk olyan erős, hogy ezen lapok nagy részével semmi értelme betelnie. Flop még cbetelhet viszonylag lazán valuebóla fish ellen (de blöffből nagyon ott se 2 ellenfél, egy fish meg egy mp 3betet coldcalloló ellen) de turnon ellenünk már alig tud valamit valueból hívni.
    -egy átlagos reg nem fog xflni turnon egy aj v qq-t hanem befogja tolni amiért valljuk be őszintén nem hibáztathatjuk (amivel flopon valueból cbetelt itt azzal egy ilyen turnon 100%ban shovelni fog sztem ami ellen nem vagyunk hátul, min be vagyunk a range ellen a pot oddsunk meg sokkal jobb)
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  6. #16
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    elsőre sima call-t akartam írni, de ez ellen a reg ellen inkább fold(itt most feltételezem, h átlag nl50 nit), bár így is necces, QQ az egy lap amit verünk(azt viszont legtöbbször mindig beteli egy ilyen arc), bár ugye nála hiába, hogy fisht 3betelt, nem hiszem, h JJ+nál lazább range-e lenne, így pedig a potoddsot figyelembe véve határeset szitu
    a 4betről az a véleményem, hogy legtöbbször én is 4betelném, főleg mivel szoktam hidegen 4betelni blöffből, +az összes value-handemmel 4bet/callon vagyok, ritka h hidegen 3betet megadok, főleg nem monsterrel, de itt én is calloznék, mert:
    -a reg 3bet range-e nagyon szűk, hiába a fish, UTG+1 szvsz nem fog lazábban 3betelni(egy sima TAG ellen is már teljesen más lenne, és persze a pre statokból azért biztosat nem is lehet mondani, lehet h ő is fellazul itt)
    -poziba leszünk
    -a fish a 4betre szinte mindig dob, 3betet viszont mindig meg fogja adni
    -a reg szemében ez a move olyan erős, hogy szerintem kizárt, h QQ alatt tönkre menjen, és a kasszát sem visszük olyan sokszor, mivel szűk a 3bet range(ami lehet, h nem az, de bővebb infó nélkül szerintem vehetjük annak utg vs MP)
    BelaKecske likes this.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  7. #17
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    elsőre sima call-t akartam írni, de ez ellen a reg ellen inkább fold(itt most feltételezem, h átlag nl50 nit), bár így is necces, QQ az egy lap amit verünk(azt viszont legtöbbször mindig beteli egy ilyen arc), bár ugye nála hiába, hogy fisht 3betelt, nem hiszem, h JJ+nál lazább range-e lenne, így pedig a potoddsot figyelembe véve határeset szitu
    a 4betről az a véleményem, hogy legtöbbször én is 4betelném, főleg mivel szoktam hidegen 4betelni blöffből, +az összes value-handemmel 4bet/callon vagyok, ritka h hidegen 3betet megadok, főleg nem monsterrel, de itt én is calloznék, mert:
    -a reg 3bet range-e nagyon szűk, hiába a fish, UTG+1 szvsz nem fog lazábban 3betelni(egy sima TAG ellen is már teljesen más lenne, és persze a pre statokból azért biztosat nem is lehet mondani, lehet h ő is fellazul itt)
    -poziba leszünk
    -a fish a 4betre szinte mindig dob, 3betet viszont mindig meg fogja adni
    -a reg szemében ez a move olyan erős, hogy szerintem kizárt, h QQ alatt tönkre menjen, és a kasszát sem visszük olyan sokszor, mivel szűk a 3bet range(ami lehet, h nem az, de bővebb infó nélkül szerintem vehetjük annak utg vs MP)
    Ebben minden benne van, elég frankón.
    You 're an apple

  8. #18
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    25% pot odds ha jj+ra teszed akkor is simán meg kell adnunk mivel csak 60%ban leszünk hátul -.-
    differentborder likes this.
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  9. #19
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet rusherninja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -egy átlagos reg nem fog xflni turnon egy aj v qq-t hanem befogja tolni amiért valljuk be őszintén nem hibáztathatjuk (amivel flopon valueból cbetelt itt azzal egy ilyen turnon 100%ban shovelni fog sztem ami ellen nem vagyunk hátul, min be vagyunk a range ellen a pot oddsunk meg sokkal jobb)
    hát lehet igazad van abban, hogy vakon tolni fogja itt, de én hibáztatnám érte. QQval floppon is inkább a fish ellen van value a handjében nem ellenünk, AJ dettó. AK pl lehet már flop sem cbetel 2 ember ellen, sőt valószínű de turnon se nagyon fog blöffölni vele. Gondolom azt ő is látja, hogy mp 3betet coldcalloltunk és nem KJ-ra fog tenni. A mi range-ünkben lehet néha egy-két alsó pár amiket lehet nem dobunk el a cbetre, talán AJ, QJ JTs lapok is előfordulhatnak, de ezek ellen turnpn már nem érezhet value-ot, ha észreveszi azt, hogy a játékával KK+-t reppel. Ha pedig nem vagyunk ilyen lazák, akkor semmi ilyesmi nincs a range-ünkben, csak JJ+ turnon, (néha TT), ezek ellen meg QQval, AJvel sehol sem áll.

    Vagy egy 50es reg nem jut el odáig, hogy a saját range-ét is figyelembe vegye és csak az ovepárt látja?

  10. #20
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Megvan az odds, 100% biztos vagyok benne hogy QQ is fog a legtöbb játékos részéről így játszani. Így mi az ok amiért bárki eldobná? Nem fog plusz valuet nyerni egy checkel semmitől, itt mindketten JJ+ leszünk. Ha olyan player lenne aki QQ-val nem így játszik leírtam volna, de itt egy átlag játékosról beszélünk aki csak a saját lapját nézi.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •