Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (51) összesen
Like Tree15Likes

Téma: NL50 KK nehéz döntés előtt

  1. #31
    Fanatikus tag Yiirsh avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 01.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Részemről sima call. Nem mosolygós, de átlag regről lévén szó, ha csak az esetek felében lesz nála QQ, már 29%-unk van és csak 25 kell az odds szerint. És ahogy elhangzott, nem tudjuk kizárni, h éppen nem spewmonkey módban wp betyárkodik, 1-2 %ot még ez is hozhat.
    "Akár hiszed, hogy képes vagy rá, akár nem, mindenképpen igazad van."
    (Henry Ford)

    "Man is free at the moment he wishes to be."
    (Voltaire)

  2. #32
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet Yiirsh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Részemről sima call. Nem mosolygós, de átlag regről lévén szó, ha csak az esetek felében lesz nála QQ, már 29%-unk van és csak 25 kell az odds szerint. És ahogy elhangzott, nem tudjuk kizárni, h éppen nem spewmonkey módban wp betyárkodik, 1-2 %ot még ez is hozhat.

    Soha nem számolnék azzal, hogy az esetek felében QQ lesz nála. Ilyen spotban pedig soha nem fog wpzni.
    You 're an apple

  3. #33
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    Idézet Epiman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Soha nem számolnék azzal, hogy az esetek felében QQ lesz nála. Ilyen spotban pedig soha nem fog wpzni.
    -elég ha az esetek 25%ban qq lesz nála azzal már gondolom számolsz, nem ?
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  4. #34
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    meglehet h AJ is callol turnon de nem hiszem, eleve ritkábban lesz AJ itt mind jobb lap és az egy átlagos reg is látja, hogy milyen erőt mutat a másik, aki ráadásul egy őszintébb, feszesebb playa. AJ-t szerintem itt dobják azért sokan.

    3bet coldcaller ha reg azért elég erős lesz, ismeretlenül nem gondolnék TT+ AQ range-nél gyengébbet. Adott szituban mind1 is, hiszen hiába lehet nála 66, ha szettre ment azt floppon eldobta. Ha pedig ott jött akkor turn fogja eldobni ergó az ellen sincs értelme betelni QQval.

    Ritkán szoktam 3betet coldcallolni, szal arról nem tudok nyilatkozni, h az mivel jó. Tény h a TT meg a 22 között különbség ha szettre megyünk. De szettre csak akkor mennék ilyen szituban, ha köbö KK+ range ellen megyek, de még akkor se mindig és csak a saját lapját néző playa ellen.


    én még mindig tartom, hogy meg lehet adni KKval mert tényleg sokszor lesz benne QQ, talán akkor AJ is, de ezekkel rossz betelnie nagyon.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2012. 08. 20. 15:28

  5. #35
    Fanatikus tag Yiirsh avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 01.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Idézet Epiman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Soha nem számolnék azzal, hogy az esetek felében QQ lesz nála. Ilyen spotban pedig soha nem fog wpzni.
    Spewmonkey mód alatt minden olyan lapra gondolok, ami nem JJ+, tehát AJ v esetleg más. Ez valóban ritka lesz, ezért írtam, h 1-2%, de tökéletes játékot (never QQ, etc) nem feltételeznék róla a megadott infok alapján.
    Utoljára módosítva: Yiirsh által: 2012. 08. 20. 19:17
    "Akár hiszed, hogy képes vagy rá, akár nem, mindenképpen igazad van."
    (Henry Ford)

    "Man is free at the moment he wishes to be."
    (Voltaire)

  6. #36
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet Yiirsh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Spewmonkey mód alatt minden olyan lapra gondolok, ami nem JJ+, tehát AJ v esetleg más. Ez valóban ritka lesz, ezért írtam, h 1-2%, de tökéletes játékot (never QQ, etc) nem feltételeznék róla a megadott infok alapján.
    Persze, egyébként tetszene a gondolatod, csak NL50en egy átlag nit passzívan fog játszani itt marginális lappal, a QQ pedig itt bőven annak számít. Tehát inkább -EV a call.
    You 're an apple

  7. #37
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    Idézet Epiman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze, egyébként tetszene a gondolatod, csak NL50en egy átlag nit passzívan fog játszani itt marginális lappal, a QQ pedig itt bőven annak számít. Tehát inkább -EV a call.
    -ezt mire alapozod ?
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  8. #38
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet rusherninja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -ezt mire alapozod ?
    Volt szerencsém kiismerni néhány játékstílust
    You 're an apple

  9. #39
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    Idézet Epiman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Volt szerencsém kiismerni néhány játékstílust
    -van esetleg valami hatalmas adatbázisod? szóval ahol konkrétan ilyesmi szituban nem turn shovelnak QQ-val? kétlem. ha 33%ban így játszik qqval már megéri a call az h ennél többször xf-ol itt egy qq-t meg elégé merész feltételezés (sztem kb 100%ban shovelni fog qqval turnon)
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  10. #40
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet rusherninja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -van esetleg valami hatalmas adatbázisod? szóval ahol konkrétan ilyesmi szituban nem turn shovelnak QQ-val? kétlem. ha 33%ban így játszik qqval már megéri a call az h ennél többször xf-ol itt egy qq-t meg elégé merész feltételezés (sztem kb 100%ban shovelni fog qqval turnon)
    Én úgy gondolom, ahogy az előző hozzászólásomban leírtam. De ezért is szép ez a játék. Nincsenek abszolút igazságok benne, többféle módon is kivitelezhető egy-egy party.
    BelaKecske likes this.
    You 're an apple

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •