Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (51) összesen
Like Tree15Likes

Téma: NL50 KK nehéz döntés előtt

  1. #41
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    Idézet Epiman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én úgy gondolom, ahogy az előző hozzászólásomban leírtam.
    -jó h ennyire bízol az ismereteidben. és h ilyen erős játékosoknak feltételezed az nl50 random niteket h xflni fog egy ilyen spotban egy qq opt szinte mindig.
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  2. #42
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet rusherninja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -jó h ennyire bízol az ismereteidben. és h ilyen erős játékosoknak feltételezed az nl50 random niteket h xflni fog egy ilyen spotban egy qq opt szinte mindig.
    Persze, hogy bízom. Amit még vegyél figyelembe, hogy UTG-t 3betelt egy átlag nit regular, ami még inkább csökkenti az esélyét annak, hogy dáma pár van nála.
    You 're an apple

  3. #43
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    Idézet Epiman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze, hogy bízom. Amit még vegyél figyelembe, hogy UTG-t 3betelt egy átlag nit regular, ami még inkább csökkenti az esélyét annak, hogy dáma pár van nála.
    -miért egy 40 bbs fish ellen csak callolnia kellene v mi ? 100 bbs fish ellen is a 3bet lenne a jó játék szvsz.
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  4. #44
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet rusherninja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -miért egy 40 bbs fish ellen csak callolnia kellene v mi ? 100 bbs fish ellen is a 3bet lenne a jó játék szvsz.
    Ebben igazad van, nem vettem figyelembe a statokat és a stackjét, mielőtt ezt írtam volna. Ettől függetlenül a turn foldot továbbra is tartom, de mivel ezen egyikünknek sem múlik semmi, javaslom könyveljük el a nézetkülönbséget
    rusherninja likes this.
    You 're an apple

  5. #45
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    tény hogy hero perceived range-e capped, ami ellen nem a legjobb a turn allin QQ-val, de szerintem egy random nl50 nit játékos meg fogja lépni szinte mindig, így szerintem nem hiba a call KK-val potodds miatt
    Arsen and crazy3317 like this.

  6. #46
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Timeing még használható infó ilyen szituban.

  7. #47
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet qwertibie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tény hogy hero perceived range-e capped, ami ellen nem a legjobb a turn allin QQ-val, de szerintem egy random nl50 nit játékos meg fogja lépni szinte mindig, így szerintem nem hiba a call KK-val potodds miatt
    a call maga biztos nem az, de a reg push-a QQval hiba.
    én magam arra alapozok, hogy nem tartom top playának magam még 30-50 limiten se, ennek ellenére sem mennék itt QQval ai. sőt KKval sem vagyok biztos benne, hogy jó.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2012. 08. 21. 08:25

  8. #48
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Azért azt remélem, hogy senki nem menne itt QQ-val allin.

    Én egy NL50-es regből már kinézem, sőt inkább elvárom tőle, hogy egy olyan triviális, szűk range ellen, mint ami a hero-é, ne kövessen el teljesen debil húzásokat. És eszerint is játszom ellene

    Most komolyan, tényleg akkora zsenialitás lenne itt kimatekozni, hogy minimum egy QQ van nálunk, hogy az meghaladná egy feltehetően évek óta komolyabban pókerező játékos tudását?

  9. #49
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Én is ezt gondoltam, de a legtöbben azt gondolják, h egy 50es playa itt be fogja tolni QQ és nagyon jónak kell lenni ahhoz, hogy itt az ember c/f-elni tudjon. ha ez igy van, akkor mégse olyan könnyű kimatekozni

  10. #50
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    -én shovelnam a turnt qq-val mivel másra már nincs terünk. amúgy meg hero range nem csak qq+ lenne olyan hero akinél lehet j is lehetne illetve közepes pp amit dob turnon most h a mi "heronk" milyen volt ezt sose fogjuk megtudni a másik h lehet kb a vpip/pfr/3bet statnál leragad az ellenfél és nem is gondolkozik rangeben
    -3bet potban egy jxx flopon félünk h ellenfelünknél biztos kk+ van ráadásul már nagyon nagy a pot is
    amúgy meg nem tudom ő mennyire jó nl50 reg statjai alapján nem hinném h valami hiper-szuper játékos
    -a másik h egy 40 bb-s fish ellen se lazít szerintetek a 3bet lapján ami valuért megy ami vicc itt egy aj aq kq ats lappal is mégis mit játszon a reg? cc 40 bbs fish ellen? fold? valószínűleg 3bet-callon van ellene pre
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •