Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (25) összesen
Like Tree7Likes

Téma: NL50 3bet pot multiway top párral.

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 17.
    Hely
    tata
    Hozzászólások
    292

    Alapbeállítás

    Sima fold nálam is!GL

  2. #12
    Lelkes újonc Idefyt avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    Egyértelmű fold. A kettő közül az egyik minimum jobb nálad, ez gyakorlatilag garantált.
    Nem látta valaki az all-in-emet? Valahol elkeveredett

  3. #13
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Idézet Epiman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt kifejted? Szerintem pot alatti pénzzel már nem nehéz játszani. Ha turnon betelünk (és nem megyünk allin) riverre akkor is értékelhetetlen stackünk marad, tehát függetlenek vagyunk a river kártyától. A turn játék attól függ, ki(k) maradnak partiban és milyen kártya érkezik.
    Én blank turnön sem szívesen shoveolnék, bár lehet, hogy 1 calloló ellen még jól állunk, de mivel ismeretlenek ellen játszunk, ezért ebben sem lennék biztos. Mivel c/f semmilyen turnön nem jöhet szóba (a 3 nem káró ászt kivéve), gyakorlatilag vakon lövöldöznénk el a stacket. Inkább kihagynám a cbetet, és próbálnék információt gyűjteni az ellenfelek reakciójából.

    Azért érzem nehéznek a turn játékot, mert nincs elég infónk, és nem is nagyon tudunk többet szerezni a parti során.

  4. #14
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én blank turnön sem szívesen shoveolnék, bár lehet, hogy 1 calloló ellen még jól állunk, de mivel ismeretlenek ellen játszunk, ezért ebben sem lennék biztos. Mivel c/f semmilyen turnön nem jöhet szóba (a 3 nem káró ászt kivéve), gyakorlatilag vakon lövöldöznénk el a stacket. Inkább kihagynám a cbetet, és próbálnék információt gyűjteni az ellenfelek reakciójából.

    Azért érzem nehéznek a turn játékot, mert nincs elég infónk, és nem is nagyon tudunk többet szerezni a parti során.

    Cbetet itt nem hagynám ki és amit írtam, az nem az adott kimenetelre vonatkozott, hanem elméleti síkon, ha máshogy alakul a party. Pl ha csak a fishsel maradunk partyba, a stackméret miatt nincs kérdéses turn ÉS river játék. Itt természetesen én sem shoveolnék, ahogy írtam korábban is, könnyű c/f.
    You 're an apple

  5. #15
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    KecskeBela, szerintem a tanulsága a partinak, hogy oop erős lappal és nem dominált/trash lappal 3beteljél, hogy ne legyen ingerenciád ilyen szituációban value-ért cbetelni.

  6. #16
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Epi, nekem itt csak az nem tetszik, hogy pl flopon cbetelsz, egyik arc callol, turn pedig blank, akkor ott a shove, c/c, c/f hármasból nehéz kitalálni, hogy melyik a legjobb lépés, illetve hogy +EV-e bármelyik is egyáltalán. És mégiscsak egy full stacket teszünk kockára abszolút információhiány mellett, egy teljesen elrontott helyzetben(rossz squeeze size), ami így még history építésére is kevésbé alkalmas.

    Viszont flopon vagy FD van valakinél, vagy wa/wb helyzet. FD ellen vesztünk némi valuet, viszont az esetleges FD elleni értéknél többet ér szerintem az infó amit a checkkel szerzünk, illetve az, hogy egy 99 simán callol turnön, vagy egy QJ javulhat 2nd best handre.
    Utoljára módosítva: mikki86 által: 2012. 08. 22. 02:17
    AdamSutter likes this.

  7. #17
    Tag sabe83 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 28.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyébként szomorú de hiába a bátorításod, valszeg ez volt az uccsó 50es session, most megint 30 lesz. Nem az önbizalmam hanem a bankrollom miatt.
    Ennyivel keményebb az ongame nl50 a 30-nál, vagy csak ds?

  8. #18
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    nem latom h keményebb lenne, csak nem tudok flippet nyerni meg nem jatszom olyan jól se.

    btw nekem is eszembejutott, hogy nem cbetelek, mert 4way nagy erőt mutatok és csak a fish ellen lesz szinte value. Ha ő nincs bent, szerintem checkel kezdek.

    amúgy a kis size nem befolyásolta sokban a hand alakulást, mert a fish coldcalja utan a többi is bejött volna akkor is. maga a squueze jobban tetszik mint 3.nak callolni oop.

  9. #19
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    ez csak nekem szurja a csoromet?!
    "Ellenfeleimet sajnos nem ismerem"

    akkor minek squeezelsz KQo-val OOP?!

    ez a hand elemzes itt kellene hogy veget erjen, es a tanulando itt az, hogy a jovoben ne tedd magad szar szitukba ilyen move-al, ami nem volt megindokolva semmilyen mod

    remelem ez segitett
    fLeSs and pszibu like this.

  10. #20
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    Idézet bigacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez csak nekem szurja a csoromet?!
    "Ellenfeleimet sajnos nem ismerem"

    akkor minek squeezelsz KQo-val OOP?!

    ez a hand elemzes itt kellene hogy veget erjen, es a tanulando itt az, hogy a jovoben ne tedd magad szar szitukba ilyen move-al, ami nem volt megindokolva semmilyen mod

    remelem ez segitett
    kb ez jutott eszembe első blikkre
    (nem találom a like gombot)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •