Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 35 (35) összesen
Like Tree16Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 08. 22

  1. #31
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erre még mindig csak azt lehet mondani, hogy nem figyelsz arra, hogy milyen játékos az ellenfelünk. Amúgy a 4bet/fold egy reg ellen AJo-val és ATs-del az mi? Miért 4betelsz? Ha blöffből light 4bet, akkor minek hozzá AJo, ATs, ha value-ért, akkor miért 4bet/fold?
    bluff obv, tök mind1 hogy A2s, vagy AJo ha úgyis dobnád

  2. #32
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    Idézet BaLa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Adj már meg egy range-et, ami kb 5-6% széles.
    "a pesszimista range"
    amivel adja 100%ban: set,ats aj aq 1.37%
    amit biztos dob : kq 1.2%
    ----- diff:0.17%
    amit 70%ban dob cbetre: 55-jj 3.13% 2.2%ban dob callol 0.93%ban kb. 59%ban dob összesítve
    ha csak 60%ban dob akkor is több mint 50%ban dob cbetre
    és sztem ez elégé peszimista range már h csak 60%ban dob itt 55-jjt egy nit, illetve h csak egyetlen egy 2 magas combinációval adja amit verünk a (kq+sosincs nála sc se) illetve h minden ats aj/aq-val adni fogja sose akar mást játszani vele
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  3. #33
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet rusherninja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "a pesszimista range"
    amivel adja 100%ban: set,ats aj aq 1.37%
    amit biztos dob : kq 1.2%
    ----- diff:0.17%
    amit 70%ban dob cbetre: 55-jj 3.13% 2.2%ban dob callol 0.93%ban kb. 59%ban dob összesítve
    ha csak 60%ban dob akkor is több mint 50%ban dob cbetre
    és sztem ez elégé peszimista range már h csak 60%ban dob itt 55-jjt egy nit, illetve h csak egyetlen egy 2 magas combinációval adja amit verünk a (kq+sosincs nála sc se) illetve h minden ats aj/aq-val adni fogja sose akar mást játszani vele
    Egyrészt a szet, ATs, AJ, AQ range 3.2%, másrészt szerintem 2nd párt csak ritkán fog dobni a cbetre. Egy utcát általában megadnak. Te magad is azt írtad korábban, hogy simán kaphatunk callt akár teljesen airtől is, akkor hogy tudjuk azt feltételezni reálisan, hogy JJ-t meg eldob? Kis párokat szerintem már dob preflop. És akkor még nem beszéltünk arról, hogy néha játszhat preflop callt QQ+ és AK is.
    Szerintem airrel is csak breakevenre körülire tud kijönni a cbet, szóval ezen a flopon ez ellen a játékos ellen jobb lesz nagyobb %-ban checkbackelni a range-ünk alját (airt mondjuk 3/4 részben, ilyen gyenge ászokat és 2nd párt meg mindig) és többnyire AJ+ lapokkal cbetelni.
    Utoljára módosítva: BaLa által: 2012. 08. 22. 18:37
    gorcsy and Sai like this.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  4. #34
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    Idézet BaLa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyrészt a szet, ATs, AJ, AQ range 3.2%, másrészt szerintem 2nd párt csak ritkán fog dobni a cbetre. Egy utcát általában megadnak. Te magad is azt írtad korábban, hogy simán kaphatunk callt akár teljesen airtől is, akkor hogy tudjuk azt feltételezni reálisan, hogy JJ-t meg eldob? Kis párokat szerintem már dob preflop. És akkor még nem beszéltünk arról, hogy néha játszhat preflop callt QQ+ és AK is.
    Szerintem airrel is csak breakevenre körülire tud kijönni a cbet, szóval ezen a flopon ez ellen a játékos ellen jobb lesz nagyobb %-ban checkbackelni a range-ünk alját (airt mondjuk 3/4 részben, ilyen gyenge ászokat és 2nd párt meg mindig) és többnyire AJ+ lapokkal cbetelni.
    -set(66) ats aj aq 1.37%ban lesz nála postflop -.-
    -egy nit aki 70%ban dob cbetre szerinted adni fogja egy 99l itt ? legtöbb esetben dobni fogja...
    -én azt írtam h így ritkán lecallol közepes ppvel amitől nyerhetünk valuet de többségében dobni fogja -.-
    -airt is dobni fogja ált. ritkán fog floatolni mondjuk egy kqval oop
    -ez is elég sick feltételezés h akval csak adja co vs btn így is irreálisan pesszimista ranget adtunk neki szvsz
    -szerintem +evs a cbet de majd mindenki eldönti magának h melyik táborral van
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  5. #35
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    rögtön AQ-ra gondoltam hogy azzal callolt, amikor azt írtad (BaLa) hogy magas fold to 3bet

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •