Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (25) összesen
Like Tree34Likes

Téma: T Tamás - pókeres szélhámos

  1. #11
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 02. 05.
    Hely
    Wales
    Hozzászólások
    1.119

    Alapbeállítás

    Idézet macsek33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ggabor, írtam Neked privit, ami remélem Neked ment, és el is ment :-) Nem nagyon szoktam írni itt, ráadásul ez az új felület is furi :-) Szóval szólj lécci, ha megkaptad. Remélem segít.
    Megkaptam, köszi. Nem mennék el odáig... még egy darabig. Verekedni/veretni se szeretnék... még.

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az ilyen ****kalappal nem egyeztetni kell hanem szájba kell rúgdosni addig amíg nem törleszti a tartozását. Persze ilyenkor már kamattal együtt mivel ****** volt!!!
    Ez a baj ezzel a módszerrel:
    SmartSport.hu - Küzdősportok - Kótai és Majka a bíróságon! A vád: önbíráskodás és zsarolás

  3. #13
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Nekem ebben az a furcsa bár közöm nincs a joghoz, hogy ennek az ügynek akkor lesz csak alapja ha az a valaki aki tartozik beismeri, hogy a 9milkós tartozás valós. Onnantól pedig nem hiszem, hogy tényleg 5év börtönt kaphatna valaki aki ilyesmivel fenyegetőzik bármilyen józan ember belátja hogy ezek a fajta fenyegetőzések inkább megfélemlítésre szolgálnak és szinte soha nem fognak megtörténni.

    Szerintem így Majkáék is jobban járnak mert az adós beismeri tartozását (amit ezután jogilag érvényesíteni lehet) ők meg max felfüggesztettel megússzák.

  4. #14
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 02. 05.
    Hely
    Wales
    Hozzászólások
    1.119

    Alapbeállítás

    Vannak dokumentumaim a tartozásról, és sms-em, amiben ő jelzi, hogy nála van a pénz. Gond nélkül bizonyítom.

  5. #15
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet ggabor1976 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vannak dokumentumaim a tartozásról, és sms-em, amiben ő jelzi, hogy nála van a pénz. Gond nélkül bizonyítom.
    Ja csak 100e.-ért senkinek nem éri meg bíróságra járni.

  6. #16
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 10.
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Ha megnyeri a pert, akkor a másik félnek kell állnia az egész perköltséget. Már pedig ebben az ügyben birítékolható, hogy ggabor megnyerné...

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet ggabor1976 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vannak dokumentumaim a tartozásról, és sms-em, amiben ő jelzi, hogy nála van a pénz. Gond nélkül bizonyítom.
    1. Magánszemélyként közjegyző előtt írt kölcsönadási szerződés, vagy a részéről közjegyző előtt tett egyoldalú tartozás elismerő nyilatkozattal tudod igazolni, hogy te pénzt adtál neki és azzal tartozik is neked.

    2. nyilvánosan nem fenyegetünk senkit....
    Krono likes this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Megkérek mindenkit, hogy ne írjatok semmit egyenlőre ide. Úgy néz ki, hogy sikerül megoldani a problémát az emberrel. Kaptunk egy határidőt, és ha teljesíti , akkor le van tudva a dolog.

  9. #19
    Fanatikus tag Iniesta avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 02.
    Hely
    Kenézlő
    Hozzászólások
    298

    Alapbeállítás

    Méghogy súlyos testi sértés meg ilyesmi hagyjuk ezt... mifelénk pontosan így megy az ilyen patkányokat ütik mint a dobot és ha még feljelentés van az ügyből akkor annak nincs vége úgyse amíg ki nem sz@rja a lét!!! Én is csak azért egyeztetnék vele hogy, hol találkozzunk 100K az ma már nagy pénz egy vidéki ember 2 havi keresete...(sajnos)!
    ronInter, JuhaAasz and balu999 like this.

  10. #20
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 02. 05.
    Hely
    Wales
    Hozzászólások
    1.119

    Alapbeállítás A pókeres szélhámos II. rész

    Hát reméltem hogy ezt nem kell megírnom, de megint nincs választásom.

    Egy hónapja írtam ide azzal kapcsolatban, hogy egy pókeres promoter koma eltűnt a 8-game verseny letétjére neki átküldött pénzzel. A verseny ugye közben lement, hál'istennek szép sikerrel, nem tudott bezavarni. Azért jelent meg itt és másutt a történet, hogy egyrészt figyelmeztessen, másrészt nyomást gyakoroljon. Most is ugyanez a célom.

    A nyomásgyakorlás valamennyire sikerült, mert az illető, To. Tamás (nem írom ki már teljes nevét, mert vita volt róla), aki egy hosszú és idétlen nevű oldallal van kapcsolatban (ami egy olyan szigetet reklámoz, ahol állandóan minden zsetont betol az ember), csak-csak felbukkant. Azzal a feltétellel, hogy mi levesszük Facebookról és innen a topicokat, megígérte, hogy utal. Amatőr voltam, mert megtettem.

    És hát jött megint a várás. Először (állítólag) valami oldalról utaltatott ki, de az nem jött össze. (???) Aztán valami élő munkáért járó pénzből tervezte. Egy hete már azt ígérte, hogy egy órán belül utal. És hát azóta is utal. Ígért mindenféle plusz juttatásokat a várakozásom okán is, amit hát legalábbis megérdemlek, azt hiszem.

    Itt és más fórumokon láthatóan vannak barátai, vagy legalábbis ismerősei. Nos, üzenem neki, hogy semmi rosszat nem akarok neki, amennyiben képes lesz összeszedni magát, és 3 hónap után visszaadni egy olyan összeget, ami soha se volt az övé. Nem érdekel, honnan, hogyan, de az ott az online rollom nem csekély része. És hiába számít rá (ha erre számít), nem fogom feladni - sokan ajánlottak mindenféle segítséget.
    ronInter, djeleven and Holdenper like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •