Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
Like Tree16Likes

Téma: NL200 A9o jó riveren

  1. #1
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás NL200 A9o jó riveren

    Ellenfél maniac, 94/55-öt játszó eléggé cs fish, 3betre nem dob, ezért standard v3betnek éreztem. Ezen kívül BB elég nagy sqzer volt az asztalon, nem akartam lehetőséget adni neki. Postflop eddig 5/2szer dobott cbetre. Hogyan játszanátok riveren? River agressziója kis minta alapján elég magas, 40% körüli.

    $1/$2 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($189) 95bb
    UTG+1 ($243.95) 122bb
    CO ($325.10) 163bb
    BTN ($199.65) 100bb
    Hero (SB) ($200) 100bb
    BB ($215.65) 108bb

    Pre-Flop: ($3, 6 players) Hero is SB
    1 fold, UTG+1 raises to $4, 2 folds, Hero raises to $16, 1 fold, UTG+1 calls $12

    Flop: ($34, 2 players)
    Hero bets $21, UTG+1 calls $21

    Turn: ($76, 2 players)
    Hero bets $41, UTG+1 calls $41

    River: ($158, 2 players)
    Hero ???
    Utoljára módosítva: Epiman által: 2012. 08. 24. 18:40
    You 're an apple

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    csak az allin

    /topik vége
    ouchi, Arsen, kisgali and 1 others like this.

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    ettől függetlenül ez sosem std v3bet pre, ha csak nem nyit 32%+ utg1-ről, ami cs fishtől (meg mástól is) elég ritka. hogy bb mekkora sqz-er az nem fontos infó, mert std preflop fold után nem tud sqz-elni.
    bravesoul, Arsen, kisgali and 1 others like this.

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Nálam ez vagy allin, vagy vmi nagyon alacsony 1/3 pot körüli bet, hátha megvadul rá és beteszi magától.

  5. #5
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ettől függetlenül ez sosem std v3bet pre, ha csak nem nyit 32%+ utg1-ről, ami cs fishtől (meg mástól is) elég ritka. hogy bb mekkora sqz-er az nem fontos infó, mert std preflop fold után nem tud sqz-elni.
    Közel sem érzem fontos infónak azt, hogy a fish UTG1ből nyit-e, vagy CO-ról, mivel random klikkelgetett és elég magas volt a pfr-je is.
    Utoljára módosítva: Epiman által: 2012. 08. 24. 15:36
    You 're an apple

  6. #6
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Még jó, hogy a kérdésed -csak- a riverre vonatkozik, így nem tudok hozzászólni a pre játékhoz, bár van egy sanda gyanúm, hogy mások majd meg fogják tenni.

    Nem hinném amúgy hogy túl sok rossz megmozdulást lehetne csinálni ő ellene a riveren, igazából minden mellett lehet érv ha vannak noteok/readek, de így látatlanban (ha tényleg sikerült jól beállni a river aggrónak) akkor én 1/4 potbettel indukálnék, egy AI.-t, mivel a kisflushok az én AIomat ritkán adnék meg viszont a kis betet igen. A nem flushok, se adnának AI-t viszont azokkal talán megőrülhet. Igazából Qs/Js/Ks, ellen tudsz csak értéket veszteni azzal ha nem tolsz AI-t, de ezek meg arányaiban véve ritkán lesznek nála.

    Szerk.:
    Ja már mire megírtam meg is tették.
    Persze ha azt írod elég magas a pfr-je is (amit eddig nem mondtál csak, hogy CS ebből gondoltam nem magas) így viszont ugye a maniac játékos, szóval ő ellen simán tő a riveren, adhatja bármivel. Egyébként szerintem a WTSD és a river aggr. az a két stat amihez pici több hand kell, de ha azt mondod kis mintán még tudsz "adni" a rivaggr.-ra akkor a WTSD-t és figyelembe lehetne venni, ha magas akkor AI, ha alacsony (mert aggro) akkor viszont talán jobb amit fentebb írtam.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2012. 08. 24. 15:45

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Idézet Epiman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Közel sem érzem fontos infónak azt, hogy a fish UTG1ből nyit-e, vagy CO-ról, mivel random klikkelgetett és elég magas volt a pfr-je is.
    random klikkelgetés ellen nem random klikkelgetéssel kell felvenni a harcot.
    danfiu and Metttyu like this.

  8. #8
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Nem passzív station fishek ellen ATvel szoktam mindig 3betelni már, szerintem A9 sem sokkal rosszabb. call nem tetszene szal a squezert annyira én sem tartom fontosnak. Mondjuk en inkabb dobnam pre de pl ha nyugisan tudsz vbetelni Amagas boardokat 2-3 utcán át ellene akkor nem rossz sztem.

    itt sztem vagy ai vagy check. kisbet nem tetszik mert blöffből nem fogja rátolni és jobb színnel meg nagyobbat is meg fog adni. a check esetén betelheti a nem színeket is, de annyira nem lesz ez sztem jellemző szal simán betolnám.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2012. 08. 24. 15:53

  9. #9
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    random klikkelgetés ellen nem random klikkelgetéssel kell felvenni a harcot.
    Én már csak ilyen spewmonkey maradok.
    erikkke likes this.
    You 're an apple

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    én river pikk nélkül is bevágnám !
    Lord Secret likes this.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •