Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (25) összesen
Like Tree29Likes

Téma: NL50 QK 3b pot flop raiset kap

  1. #1
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás NL50 QK 3b pot flop raiset kap

    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($58.55) 117bb
    UTG+1 ($10.63) 21bb
    CO ($80.23) 160bb
    BTN ($77.71) 155bb
    Hero (SB) ($50.25) 101bb
    BB ($68.78) 138bb

    Pre-Flop: ($0.75, 6 players) Hero is SB
    UTG raises to $1.50, 3 folds, Hero raises to $5, 1 fold, UTG calls $3.50

    Flop: ($10.50, 2 players)
    Hero bets $6, UTG raises to $16, $10 to Hero ($39.25)?

    UTG 19/16, elég sokat dobál 3betre. 2.6 a 4bet range. 3b potban 16%ban raiseli a cbetet. Valószínűsítem hogy 33, 77 nem igazán lesz nála amiatt mert sokat dobál 3betre. KK+al szinte biztos hogy 4betelne mert engem úgy lát hogy nem sokat blöffölök vs UTG. Ezesetben mire tesszük és mi a jó megoldás?
    Utoljára módosítva: differentborder által: 2012. 08. 24. 16:20

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ha erősnek gondol, akkor ez ritkán lesz blöff szerintem illetve azért nem mindig fogja IP 4betelni a monstereket, AKt főleg nem. Ha draw-kal agró akkor persze jól is állhatsz, de ha erős handre rak akkor az is ritka illetve néha, mivel feszes vagy ilyen szituban, szetminolni is bejöhet.

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    UTG-t nem 3betelnék ilyen lappal. Flopon dobom, nyilván lehet AQs is nála, de csak a varianciát növeled.
    Szigi likes this.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Zsoltika01 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 03.
    Hely
    szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    563

    Alapbeállítás

    Egy feszes playa utg openje ellen oop ezzel a lappal gyakorlatilag blöffbe fordultál,ami látszólag nem jött be,sem pre,sem flopon,sztem ez itt easy fold aztán next hand.

    Bár ha belegondolunk,ez olyan flop amit 100%-ban fogsz cbetelni és ezt ő is tudja,magas is a rézcbetje,szóval nem tudom,hogy mennyire pénzégetés itt 3betelni amivel a blöffjeit elszórná (egyáltalán van még itt tér flopon egy 3bet foldra?),vagy megadni és megnézni a következő utcán mit csinál.

    Info hiányában szerintem a flop fold a békésebb.
    Utoljára módosítva: Zsoltika01 által: 2012. 08. 24. 17:30
    "A bet/fold az bet/fold, előre eldöntöm és sírva dobok." by Tecca

  5. #5
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Nincs ilyen hogy rossz lap 3betelni azt aki eleget dob. Ha sose blöffölsz UTG ellen mikor fogja kifizetni a monstered? Ha pedig blöffölsz miért ne tennéd olyan lappal amivel a monstereit blokálod?
    roliii, BelaKecske, Tir-X and 3 others like this.

  6. #6
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    UTG pfr mennyi? Lehet nála sc?
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  7. #7
    Újonc pokermadness avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 21.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    ha blöffből 3beteled a feszes UTG-t, mert sokat foldolgat 3betre akk ezt a flopot nem nyitom, bár én sem 3betelném KQo-val, mert rosszabb lapjait eldobatom vele, Cbetje ilyen flopon tuti magas szal ch/c sztem ül itt 2utcán. 33-77 sztem is lehet nála, mert azt írtad, hogy feszesen 3beteled az UTG-t szal setmine-olhat simán. sztem van csomó más lap amit light 3betelhetsz, egy KQo-t fölös 3bet blöffbe fordítani. amit mondasz, hogy blokálod a KQ-kat az a light 4betnél ül nagyon. legalábbis én így látom, ha viszont így alakult, akkor biztos, hogy eldobom már. GL!

  8. #8
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Pokermadness, fejtsd ki légyszi miért nem nyitod a flopot. Cbet alatt mire gondolsz, hogy ha flateltem volna? Na most egy kérdésem van több kommentelőhöz is. Attól hogy én feszesen 3betelek egy UTG ranget még miért fizetnék ki egy szettet? Nem azért nem setmineolunk jó regular ellen mert nem lesz szettünk hanem mert ő nem fizeti ki csak cooler szituációban. Tehát mi indoka van lesetmineolni? Hogy cooler szituban kifizessem többi szituban meg foldolhasson a flopon? Miért pont KQo-t fölösleges blöffbe fordítani? Melyik lappal állunk számottevően jobban EQ tekintetében a calling range ellen ami gyengébb? És az utolsó kérdésem pedig hogy "ha így alakult eldobom már". Nos ez csak azért alakulhatott így mert leírtam hogy mit gondolok és csak ebben az esetben cselekszem így. Ezesetben miért dobnád el már?
    Tir-X, Zsoltika01 and Laci24 like this.

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    sokkal jobb a 3bet, mint a call.

  10. #10
    Újonc pokermadness avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 21.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    3betelnék inkább KQs-sel OOP mint off-al, ha már 3betelek. nemtudom milyen az UTG pozból nyitó range-e, de egy 19/16-os playának 8-11% körüli lehet, amit ha 3betelsz hiába, hogy sokat dob 3betre, de nem valószínű, hogy az UTG ft3bet-je is olyan magas. miután azt írtam most h 8-11% körüli lehet a nyitó range-e UTG-ből így már én sem tartom jónak a call-t, szal Romsy +1, jobb a 3bet. Viszont, a 3bet coldcallja azért sztem elég erős. magas a R Cbetje 3b potban, de valszeg a coldcall range is qrva erős vs 3bet. a setmine-t még minden fenn tartom, ha kb. 3-4%-ban 3beteled az UTG-t SB-ből. jó hand am, thankelős.... na de sztem akk is fold a flop, QQ-JJ-t miért raiselné? AK-val fog raiselni itt sztem, meg AQs-sel, AA-t nem gondolnám h R-elné, de lehet h néha igen.. én így látom, de ha meggyőzöl h itt jobb berakni ilyen feszes ellen is akk oké

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •