Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (39) összesen
Like Tree32Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 08. 24

  1. #11
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    kistaska boardon riveren is snapcallon van -mal 400bb-ért
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #12
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem több Ax lesz a rangében, mint Kx, mert pl K2o-t lehet nem emel meg, de A2o-t tuti.

    Mondjuk az is igaz, hogy mi itt Ac, Kc, 8c, vagy airt adunk elő, mert minden ami rosszabb a három típusú lapnál (A/K/8c) az riveren blöfföl, viszont mivel ennyire nem fogunk polarizált rangel blöffölni túl gyakran, ezért ő sem fordít blöffbe mondjuk valami 2párt, setet.

    Ergo szerintem 95%-ban itt Ac, vagy Kc lehet nála. Ha úgy gondoljuk Ac-vel nem menne thin valuera reg ellen, akkor easy fold, ha azt feltételezzük, hogy menne, akkor easy call (mivel többször lesz nála Ax, tehát gyakrabban lesz nut flushe mint str8flush, illetve pot odds).

    Kérdés, hogy mitől vár thin valuet ha rátolja
    Regulár ilyen deepen minden Kx -el nyitni fog preflop.
    arabraB110 likes this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  3. #13
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás -

    látható benne a dobás lehetősége, de színsort dobják el a nitek
    MrCharger426 likes this.

  4. #14
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Regulár ilyen deepen minden Kx -el nyitni fog preflop.
    Igen? Én nem nyitnék...de nem is vagyok HU reg
    Akkor viszont easy fold, mert bár az Ax-ek nagyobb része lesz Acx (mivel egy ász már van kint), viszont ugyanannyi Kx, mint Ax van a pre rangében, és nem biztos, hogy rámenne valami fura thin valuera river shoveval Acx.

    De csak ha szolid reg, nem valami hiperszuperjó (aki pont belátja, hogy itt 8cx, Kcx, vagy max Acx lehetne nála a mi szemszögünkből, és ezért mindent dobathat velünk, csak Kcx-et nem, meg esetleg 8cx-et, de utóbbit is lehet eldobjuk), vagy nem fishy reg.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #15
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen? Én nem nyitnék...de nem is vagyok HU reg
    Akkor viszont easy fold, mert bár az Ax-ek nagyobb része lesz Acx (mivel egy ász már van kint), viszont ugyanannyi Kx, mint Ax van a pre rangében, és nem biztos, hogy rámenne valami fura thin valuera river shoveval Acx.

    De csak ha szolid reg, nem valami hiperszuperjó (aki pont belátja, hogy itt 8cx, Kcx, vagy max Acx lehetne nála a mi szemszögünkből, és ezért mindent dobathat velünk, csak Kcx-et nem, meg esetleg 8cx-et, de utóbbit is lehet eldobjuk), vagy nem fishy reg.
    Volt a HUSNG topicban valami Lazyduck idézet, miszerint: ti dobtok lapot IP deepen preflop?

    Easyfoldnak nem mondanám azért.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  6. #16
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Volt a HUSNG topicban valami Lazyduck idézet, miszerint: ti dobtok lapot IP deepen preflop?

    Easyfoldnak nem mondanám azért.
    LoL...oké, gyenge játékos ellen lehet mindennel emelgetni IP, de reg ellen nem hiszem, hogy egy 80%-os range pluszos lehet.

    Az easy foldot csak elméletben értettem. Gyakorlatban szerintem nem tudnám dobni, hanem call, aztán ha Kc van nála, akkor wpgg, és irány a következő sng. Olyan ritkán van ilyen szituáció, hogy a roimba nem zavar bele, viszont rosszul érezném magam, ha str8flushöket kezdenék dobálni össze-vissza

    Amúgy nem tudom szabad-e feltételezni egy 50$ valamilyen regről (semi? fishreg? topreg?), hogy itt nem menne ai gondolkodás nélkül Ac-vel, miközben semmi rosszabbtól nem fog valuet kapni imo (legalábbis reg ellen).

    De ha nagyon jó, és tudja, hogy nem fizeti itt ki 2-7c, vagy sor mondjuk, akkor nem lehet nála Acx, és mivel turn donkot floatolni, majd riveren raise ai menni elég spewy, ezért a blöfföt is kizárhatjuk nagyjából. Egyedül az fordulhat elő szerintem, hogy settel (nagy ritkán 2párral) peelel, és a riveren ilyen , , , , típusú lapokat próbál dobatni (talááán Acx-et). De ez sem túl valószínű
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  7. #17
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Hogy ennek a feladványnak mennyire nincs semmi értelme...
    jabyga and Krono like this.

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    rivört x-kóloznám, ellenféllel elég nagy bajok vannak, ha megadná 5c-vel a dupla leadet, meg raise-elni sem fog szerintem Ac-vel, ellenben valami bohócságot bluffbe fordíthat checkre. a turn leadet sem tartom jó játéknak ilyen shallowon.

  9. #19
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LoL...oké, gyenge játékos ellen lehet mindennel emelgetni IP, de reg ellen nem hiszem, hogy egy 80%-os range pluszos lehet.
    A legtöbb reg ellen 32o-val is +ev lesz a minraise kisvakról.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  10. #20
    Idegen CsüLemile avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 16.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás A Call a jó döntés

    Mekkora esélye van annak, hogy ebben a leosztásban az ellenfélnek treff királya van ? Nagyon kicsi. All-in kell menni vele szembe, valószínűleg nyerünk, de ha nem az sem gond, mert jó döntést hoztunk, ilyenkor ezt a kis kockázatot be kell vállalni.
    MrCharger426 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •