Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
Like Tree3Likes

Téma: NL30 6max AT full house river call, ellenfél range-e?

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás NL30 6max AT full house river call, ellenfél range-e?

    Villain: 309 hand, 19/16, 3bet from blinds: 10% (8/82), Fold SB to steal: 75%, Call PFR from blinds: 6%, WtSD: 25%, W$SD: 56%, Total AFq: 48%, River AFq: 0% (0/4), River AF: 0
    Semmi olyan readem nincs róla, ami passzolna ehhez a handhez. Nem nagyon csinált eddig semmi szokatlant, nem volt sehol különösebben agresszív, riveren pedig eddig kifejezetten passzív volt.
    A másik játékos egy 43/2 calling station volt. Flopon nyilván emelek, nagyon draw heavy a board, megy value-ért. Turn szintén, fullom van, most már az esetleges QJ-t is verem, úgy próbáltam alakítani a bet size-t, hogy riveren sima all-in legyen, túl nagyot nem akartam, hogy becsábuljon esetleg a calling station is valami buta draw-val. Riveren szerintetek mi az ellenfél range-e, mivel pushol így?

    $0.15/$0.30 No Limit Holdem
    OnGame
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($30) 100bb
    CO ($49.92) 166bb
    Hero (BTN) ($29.55) 99bb
    SB ($9.30) 31bb
    BB ($30.45) 102bb

    Pre-Flop: ($0.45, 5 players) Hero is BTN
    1 fold, CO calls $0.30, Hero raises to $1.35, 1 fold, BB calls $1.05, CO calls $1.05

    Flop: ($4.20, 3 players)
    BB checks, CO bets $0.30, Hero raises to $3.90, BB calls $3.90, CO calls $3.60

    Turn: ($15.90, 3 players)
    BB checks, CO bets $0.30, Hero raises to $8.35, BB calls $8.35, CO folds

    River: ($32.90, 2 players)
    BB goes all-in $16.85, $15.95 to Hero ($15.95)?

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Érdekes hand a Villain range AT , TT , QJcc , AK bár az 99% hogy pre 3betel, szóval nagyon kicsi súllyal. Dobni nem lehet szerintem , de ha lenne időm végig gondolni , nem örülnék a river pushnak.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    Ritkán Q hihg floss olykor royal nagyobb fullja ritkán lesz ill. verve is 100/2 leszel

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet erikkke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ritkán Q hihg floss olykor royal nagyobb fullja ritkán lesz ill. verve is 100/2 leszel
    Q high flush soha nem tolja itt be szerintem? Mitől vár callt? Ez mit jelent :" verve is 100/2 leszel"?

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    most én hirtelen nem nagyon értem ezt a topicot. rengeteg olyan hand van amit versz, ha most 50 BB-t átbuksz egy royal flushnek,vagy egy AK-nak(utóbbit kb elképzelhetetlennek tartom, előbbin meg annyira ritkán vn ,hogy aki azért dobja ezt mer royal flushre teszi az ellenfelet az sztem térdeljen a sarokba) akkor istenem, cooler. nyilván nem örülsz neki, de őszintén én biztos vagyok benne, hogy nem ezen folyna el a winrate, viszont kb session végéig azon pörögnél, h vajon jó volt-e a dobás.
    Utoljára módosítva: AdamSutter által: 2012. 08. 25. 08:52

  6. #6
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    fold és cash out
    BelaKecske and rusherninja like this.

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    AdamSutter: Persze, nyilván nem itt folyik el a winrate, azért raktam be ezt a handet, mert elgondolkodtató, hogy le lehet-e annyira szűkíteni az ellenfél range-ét, hogy akár eldobjuk ezt is. Ahogy én gondolom a handet: Preflop 10%-os 3bettel az AK-t itt biztos, hogy 3betelné. TT 100%, hogy ennyire draw heavy flopon 2 játékos ellen nem slowplayel, ha igen, az rossz játék. AT lehet nála, bár szerintem azzal is flopon mindenképpen emelne, bár elképzelhető ilyen néhány játékostól, szóval kis súllyal, de benne van az AT, ami összesen két kombináció. Amúgy egy ideje már nem pörgök ilyenen utólag, hogy jó volt-e a dobás.
    Arra voltam kíváncsi, hogy van-e olyan ember, aki ezt dobná az infók alapján.
    JociBalboa: Nem lehet, súlyos dollárezrek várnak még bent rám.

  8. #8
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Blöffből nem hinném h csinál ilyet sűrűn, TT benne van (nem biztos h raiseli a floppot vele, AK ellen sem biztos hogy be tudja rakni) persze azt csúnyán blokkoljuk, AK is viszonylag ritka lesz, jobb lesz a 3bet vele. Néha felezel néha elől nyílván nehéz olyan pesszimistának lenni h ne legyen meg az odds. A leglogikusabb lapja a Royal azt meg illik kifizetni.

  9. #9
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    callcallcallcallcallcallcallcallcallcall
    You 're an apple

  10. #10
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    nem instacall, de call, szerintem is.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •