Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 03. 17.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás Alberlet London

    Sziasztok!


    Londonban elek, pokeres berlotarsat keresek kozos grindolashoz, igy fejlesztve a jatekunkat. Vagy ha mar van egy kialakult kor, szivesen csatlakoznek!


    Roviden magamrol annyit, hogy 2 eve elek kint, par eve jatszom, de komolyabban meg csak most alltam ra a dologra /online-elo vegyesen/


    Ha valakit erdekel, irjon itt vagy PM!


    Jo lapjarast mindenki!
    Utoljára módosítva: firmaviltra által: 2012. 08. 25. 11:28

  2. #2
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet firmaviltra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!


    Londonban elek, pokeres berlotarsat keresek kozos grindolashoz, igy fejlesztve a jatekunkat. Vagy ha mar van egy kialakult kor, szivesen csatlakoznek!


    Roviden magamrol annyit, hogy 2 eve elek kint, par eve jatszom, de komolyabban meg csak most alltam ra a dologra /online-elo vegyesen/


    Ha valakit erdekel, irjon itt vagy PM!


    Jo lapjarast mindenki!
    Üdv!Énis kint élek Angliába és gondolkoztam a Londonba költözésen de majd csak később.Most akkor te csak ebből élsz vagy van mellette munkád is?

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 09. 02.
    Hely
    mosonmagyarovar
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    idapro a gumtree-n nézelődjél.
    firmaviltra lehet hogy hamarosan ismét kiköltözök londonba,és akkor érdekelne a dolog.merre laksz vagy merre szeretnél?vagy már megvan a hely?mit játszol?cash v sng....és milyen idős vagy ha meg lehet ilyet kérdezni?

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 03. 17.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet mátííí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!Énis kint élek Angliába és gondolkoztam a Londonba költözésen de majd csak később.Most akkor te csak ebből élsz vagy van mellette munkád is?
    Amint azt irtam, csak nemreg foglalkozom komolyabban a jatekkal, a megelhetesi szintu poker egyenlore terv, ezert elek itt.

    idapro - valoban a gumtree.com-on erdemes alberlet utan nezni, esetleg ugynokseg honlapjan, de otthoni irodabol semmi keppen!
    A masik lehetoseg IWIWen, de csak magyarok vannak, kizarolag batraknak!

    bogika -26 vagyok. Jelenleg Finchleyben lakom, West Kensington es Turnham Green vannak kilatasban, de egyenlore semmi konkretum. Cashel probalkozok SH /NL25-50/, ami kezdesnek kamikaze, de ugy vettem eszre alsobb szinteken a hulyeseg szintje igen magas, lehetoseg szerint probalom elkerulni, meg mielott kialakulnanak mas kezdohoz hasonloan olyan "bogaraim", amit a kesobbiekben nehezen adnek le.
    Utoljára módosítva: firmaviltra által: 2012. 08. 25. 21:53

  5. #5
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Hali!

    Nem tudok Pm-et irni, tudsz adni egy skype cimet?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •