Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (78) összesen
Like Tree103Likes

Téma: Polgár Kriszta 2. lett a PokerStars Bigger $55 versenyén

  1. #21
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet zorck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mikor megírtam a bejegyzésem arra gondoltam mennyi idő fog eltelni az ilyen válasz megszületéséig.
    Nem vagyok irigy,egyáltalán nem,sőt nagyon örülök az újabb magyar sikernek.
    De mivel mindenki magából indul ki és ha én néhány online tornával a hátam mögött és rengeteg online pro ismerőssel,baráttal egy ilyen szituációba kerülnék(nevezetesen nagy pénz közelébe érvén) biztos megkeresném őket,nem azért,hogy játsszák le helyettem,hanem a kétes szituációkban ne legyek támasz nélkül,ez rengeteget jelenthet.
    Ebben nem látok semmi rosszat,mások is gyakran megteszik,írtak is már gyakran erről,hogy így tettek,itt az akadémián is. Ha meg nem így volt,PK egyedül játszotta végig,akkor se sárgulok.
    Egy verseny az rövidtáv,bárki nyerhet.
    Lehet, hogy az általad leírt teóriában elmondásod alapján nem látsz rosszat, mégis azt sugallod vele, hogy nem teljesen becsületesen nyert szerinted. Nem értem, hogy miért kell valaki becsületét egyből megkérdőjelezni! Ha így is gondolod, meg van a lehetőséged arra, hogy ezt csak magadban tedd!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  2. #22
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 11. 04.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    az elmult 2 hónapban 9 versenyt játszott, asszem elég jó ROI a van

  3. #23
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Élőben is voltak pazar eredményei, ott sem segített neki professzionális szerencsejátékos.
    fejes1988, Harvey and Holdenper like this.

  4. #24
    Fanatikus tag fricirics avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    332

    Király

    Gratulálok Kriszta! Nagyon sexy eredmény !
    Harvey, danfiu and benczy like this.

  5. #25
    Tag kapitany10 avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 16.
    Hely
    veszprém
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    én nem gondoltam volna , hogy valaha ilyen eredményt ér el. meglepett és lenyűgözött. hatalmas gratuláció a hölgynek

  6. #26
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Gratula! és az eredmény valóban szexi. plusz pont, hogy vizuális befolyásolás nélkül is megy neki a poki...

  7. #27
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    Hát beindult a megszokott félremagyarázó gépezet.
    Erre is rá mertem volna tenni a vagyonomat,hogy így lesz,mert mindig így van.
    Holdenper:"de egy rakat profi karrierje kezdődött úgy, hogy amatőrként összemákolt valami nagyobb versenyt" hát nem egy rakat amatőrnek,hanem minden versenypókeresnek így kezdődött,másképpen nem is kezdődhetne.
    "De olyan ember sincs, aki a bigger55-öt csak a szerencsének köszönhetően nyeri meg."
    Akkor nem láttál sok száz embert aki ennél komolyabb versenyt is nyertek már nulla eredménnyel a hátuk mögött.
    "de el kéne felejteni, hogy mindent meg kell kérdőjeleznünk, meg lekicsinyítenünk, meg mindenbe bele kell kötnünk"ki kérdőjelezett meg és mit?Mindent?Ki kicsinyít le és ki köt bele mindenbe?

    Jabyga:
    "miért kell valaki becsületét egyből megkérdőjelezni"-Ki kérdőjelezte meg a becsületét?
    Az internet adta lehetőséget ki kell használni,ráadásul szerintem egyik terem se tiltja azt,hogy valaki segítséggel játsszon,teljesen szabad a lehetőség,ez egy becsületes dolog.
    Igaz az oroszoknál már komplett iparággá fejlődött,hogy átveszik a profik a kezdő játékosoktól jó pénzért a versenyt ha már nagy pénz közelébe ért,de itt erről szó sincs,nem is volt és remélem nem is lesz,még akkor sem ha ez az orosz példa talán nem tűnik becsületesnek,de nem lehet ellene tenni semmit sem,ez az online póker vele járója.
    "Ha így is gondolod, meg van a lehetőséged arra, hogy ezt csak magadban tedd! "
    Nem így gondolom ahogy gondolod,hogy gondolom,de ha mégis úgy lenne akkor se kéne csendre intened senkit sem,vélemény nyilvánítási szabadság van ebben az országban és talán itt az akadémián is és amíg nem bánt a vélemény senkit sem,addig miért ne lehetne elmondani?
    Az álljon tőlem a legmesszebb,hogy Krisztikét bármivel is megbántsam!
    Romsy.
    "Élőben is voltak pazar eredményei, ott sem segített neki professzionális szerencsejátékos"
    Azt gondolom van különbség az élő játék és néhány 180 fős turbó sng után lejátszott több ezer fős verseny között,de lehet,hogy rosszul gondolom.

    Summa summárum,rossz az aki rosszra gondol,én őszintén gratulálok minden nagy pénzt nyert játékosnak,legyen az profi,amatőr,a világ legcsúfabb embere avagy szépségkirálynő,tök mindegy,magyar eredmény,vándoroljon az a néhány bankó magyar zsebbe,ott van a legjobb kézben.
    Jeeeee88 likes this.

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder straubbazsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    off

    Az internet adta lehetőséget ki kell használni,ráadásul szerintem egyik terem se tiltja azt,hogy valaki segítséggel játsszon,teljesen szabad a lehetőség,ez egy becsületes dolog.
    Attól, hogy valamit mások is csinálnak, attól még nem lesz engedélyezett, legitim, pláne nem becsületes.

    Attól, hogy valamivel nehéz lebukni, még nem lesz etikus.

    A csalás legitimálása mellett külön érdekes számomra ez a kijelentés: "Az internet adta lehetőséget ki kell használni". Hm. Hozzak példákat?

    on

    Gratulálok!

  9. #29
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet zorck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holdenper:"de egy rakat profi karrierje kezdődött úgy, hogy amatőrként összemákolt valami nagyobb versenyt" hát nem egy rakat amatőrnek,hanem minden versenypókeresnek így kezdődött,másképpen nem is kezdődhetne.
    "De olyan ember sincs, aki a bigger55-öt csak a szerencsének köszönhetően nyeri meg."
    Akkor nem láttál sok száz embert aki ennél komolyabb versenyt is nyertek már nulla eredménnyel a hátuk mögött.
    "de el kéne felejteni, hogy mindent meg kell kérdőjeleznünk, meg lekicsinyítenünk, meg mindenbe bele kell kötnünk"ki kérdőjelezett meg és mit?Mindent?Ki kicsinyít le és ki köt bele mindenbe?
    Nem minden versenypókeresnek. Lehetnek mondjuk közepes eredményei is (mondjuk játszik minden 11$+alatti versenyen általában, meg néhány jobb 22-es, meg 55-ösön, és van pár top3 helyezése, de csak az ilyen 2-5-8-as versenyeken, 10-22-es versenyeken csak deep runok).

    A bigger55 mezőnye erősebb mint egy jubileimi SM-é mondjuk. És aki top3-as ilyen versenyeken többnyire azért nem totál fish (néhány kivételtől eltekintve, akinek élete runja van)

    Az utolsó rész pedig arra vonatkozott, hogy csak nézz bele bármelyik PK-s, vagy Isilduros témába, vagy pókerben a szerencse szerepe, vagy bármelyik olyanba ahol megy a popcorn time.
    Mindig megy az egymás, vagy épp aktuális személy szapulása
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  10. #30
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Bognor Regis
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Nagyon szomoru,hogy Kriszta eredmenye sok negativ reakciot valt ki.Az irigyseg sulyos betegseg,sajnalom kedves urakat akik ebben szenvednek.Kedves Holdenper te tul misztifikalod a dolgokat,nagyon sok gyenge jatekos ert mar el ennel nagyobb nyeremenyt,rengeteg pelda van erre BPOpl stb.

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •