Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (78) összesen
Like Tree103Likes

Téma: Polgár Kriszta 2. lett a PokerStars Bigger $55 versenyén

  1. #31
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    Idézet straubbazsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    off



    Attól, hogy valamit mások is csinálnak, attól még nem lesz engedélyezett, legitim, pláne nem becsületes.

    Attól, hogy valamivel nehéz lebukni, még nem lesz etikus.

    A csalás legitimálása mellett külön érdekes számomra ez a kijelentés: "Az internet adta lehetőséget ki kell használni". Hm. Hozzak példákat?

    on

    Gratulálok!
    hát akkor el vagyok tévedve.
    Nyilván nincsenek itt az akadémián se skype csoportok,akik akár játék közben elemzik egymás játékát, partik közben megbeszélve mit is kéne játszani.
    Nyilvánvalóan egy darab coach sincs,még itt az akadémián se,aki játék közben elemzi tanítványa játékát és jó tanácsokkal látja el.
    Amikor itt az akadémia prominense írt arról,hogy nagyobb versenyen nagy pénz közelébe érve bejelentkezett skype-on avagy MSN-en néhány barátja és megköszönte a segítségüket,az se normális, az is csalás?
    Érdekes akkor senkinek se jutott eszébe,csak gratuláló kommentet kapott.
    Csak mikor egy hozzám hasonló,akadémián alig szereplő ember ír arról,hogy ebben nem lát semmi rosszat,akkor jönnek a komoly emberek,sorban.
    Mint mindig.
    Vagy homokba dugod a fejed vagy csak élvezkedel,hogy belerugdalsz emberekbe.
    Egyik se szép dolog.
    kidelpiero, Krono, pszibu and 1 others like this.

  2. #32
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Miért kell rögtön azt feltételezni, hogy nem egyedül játszott? Meg amúgy is mi van ha tényleg segítséget kapott? Kit érdekel?
    Krono and Zseri like this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  3. #33
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Zseri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon szomoru,hogy Kriszta eredmenye sok negativ reakciot valt ki.Az irigyseg sulyos betegseg,sajnalom kedves urakat akik ebben szenvednek.Kedves Holdenper te tul misztifikalod a dolgokat,nagyon sok gyenge jatekos ert mar el ennel nagyobb nyeremenyt,rengeteg pelda van erre BPOpl stb.
    Ti miket olvastok amúgy? Senki sem nyilvánult meg negatívan Kriszta irányába.

    Ha segítettek neki, ha nem, tök mind1:

    1: nyilván nem egész versenyen segítettek neki, HA segítettek, tehát ft-re azért el kell jutni
    2: HA segítettek neki, akkor mi van? Tegye már fel a kezét, az aki hobbi pokeres, vagy az volt, és mondjuk ft-re jut egy ilyen versenyen, első hely ennyit fizetne(ami gondolom lifescore lenne) és mondjuk van 1-2-3-4-5 kiemelkedő pro ismerőse, és nem mondaná valamelyiknek, hogy figyelj, ha lenne 1-2 kérdéses hand, akkor elmondanád róla a véleményed? Nem hogy segítséget kérne a legtöbb hobbi playa, egyenesen azt mondaná, hogy mondjuk adok 20-25%ot a nyereményből, csak játszd le helyettem, mert nem akarok ennyi pénzt kockáztatni.

    Ne legyünk már álszentek, nem áll jól senkinek.

    Egyébként gratulálok Krisztának, szép teljesítmény volt!
    zorck and redoubtable like this.

  4. #34
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Bognor Regis
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Kedves Krono magadbol indulsz ki.sok embert ismerek aki nem kerne segitseget de ez szamodra elkepzelhetelen,mas alkat vagy.Azt hiszem eleg sok prot ismerek kozelrol,meg a regi zappas idobol,de soha nem fordulna meg a fejemben,hogy segitseget kerjek,persze mint emlitettem embere valogatja.

  5. #35
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Zseri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Krono magadbol indulsz ki.sok embert ismerek aki nem kerne segitseget de ez szamodra elkepzelhetelen,mas alkat vagy.Azt hiszem eleg sok prot ismerek kozelrol,meg a regi zappas idobol,de soha nem fordulna meg a fejemben,hogy segitseget kerjek,persze mint emlitettem embere valogatja.
    Persze, nem mindenki élne ezzel a dologgal, csak arra próbáltam rávilágítani, ha netán mégis így lenne az nem elítélendő(nem az,hogy 1 az 1ben átveszi a játékot,hanem esetleg kifejti a véleményét pár handről), és elég naív dolog azt hinni, hogy az emberek többsége nem csinálná ezt.

  6. #36
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    Idézet Zseri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Krono magadbol indulsz ki.sok embert ismerek aki nem kerne segitseget de ez szamodra elkepzelhetelen,mas alkat vagy.Azt hiszem eleg sok prot ismerek kozelrol,meg a regi zappas idobol,de soha nem fordulna meg a fejemben,hogy segitseget kerjek,persze mint emlitettem embere valogatja.
    Te nem kérnél,én se kérnék,de egy online effektíve kezdőtől én el tudom képzelni,hogy rácsörög Danielre,képzeld FT-n vagyok egy szép versenyen,de ez persze csak feltételezés.
    Staubbazsinak mi mennyire etikus stb-re meg előkerestem egy régebbi bejegyzést is:
    "Közben, valahol a döntő asztal eleje felé belépet a szkájpra Buktar, vele tartottam a kapcsolatot, illetve jórészt annyi volt, hogy írkáltam, hogy épp mi is van nálam. 5-6 játékos után minden kiesőt egy egészséges „jeeeeeeeeeeee”-vel konstatáltam neki. sikerült is neki ezt a szurkolást viszonozni. Ráadásul akkor 4-en adtuk neki paralell zsinórban a jobbnál jobb tanácsokat! "

    Hát ez már elég régi bejegyzés,innen az akadémiáról,a kolléga szép eredményt ért el az SM-en,senki se mondta,hogy ez etikátlan stb de miért is mondták volna?
    3 évvel később viszont már nem becsületes?
    De ez már nagyon elment offba.

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder straubbazsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Attól, hogy valamit mások is csinálnak, attól még nem lesz engedélyezett, legitim, pláne nem becsületes.
    Nyilván nincsenek itt az akadémián se skype csoportok,akik akár játék közben elemzik egymás játékát, partik közben megbeszélve mit is kéne játszani.
    Nyilvánvalóan egy darab coach sincs,még itt az akadémián se,aki játék közben elemzi tanítványa játékát és jó tanácsokkal látja el.
    Amikor itt az akadémia prominense írt arról,hogy nagyobb versenyen nagy pénz közelébe érve bejelentkezett skype-on avagy MSN-en néhány barátja és megköszönte a segítségüket,az se normális, az is csalás?
    Ügyes érvelés. Komolyan.

    Vagy homokba dugod a fejed vagy csak élvezkedel,hogy belerugdalsz emberekbe.
    Hogy jutottunk ide? Mi ez a frusztráció? Itt ülök kora reggel, nem értem ezt. Személyes problémád van velem?

    Arra gondoltam, ne állítsunk be semmit helyesnek-legálisnak-becsületesnek, ami pedig nem az és tiltott, csak azért mert mások csinálják. Erre leírod, hogy mások is csinálják. Aztán hozzáteszitek, hogy én is csinálom.
    (Nem rémlik, talán coachként kétszer előfordult a leadott kb. 200 órám alatt.) Tökmindegy, állítottam, hogy nem csináltam vagy csinálnám? Már álszent vagyok és homokba dugom a fejem. Sőt, embereket rugdosok.

    Tényeket írtam, semmi mást. A becsületes az én értelmezésemben az, aki betartja a szabályokat, aki nem tesz szert tisztességtelen előnyre satöbbi. Irreleváns, hogy ki becsületes meg ki nem....

    de ne legyen már az, hogy idejön egy járatlan játékos és úgy indul neki, hogy ez teljesen OK, sőt tisztességes, követendő példa!

    Nincs igazam? OK. Embereket rugdosok álszenten homokkal az orrlyukaimban? Jajmár.


    Sziasztok.

  8. #38
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne legyünk már álszentek, nem áll jól senkinek.
    Egyébként gratulálok Krisztának, szép teljesítmény volt!

    Daniel Negreanu e la sua nuova fidanzata

    Szép,az biztos!

  9. #39
    Fanatikus tag fricirics avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    332

    Alapbeállítás

    Krisztát ismerve szinte biztos vagyok benne , hogy nem segített neki senki....... Ezt Ő érte el!
    Nagyon szeret pókerezni és állandóan azt is csinálja....
    Meg ha lett volna segítsége ahhoz se lenne semmi közünk.....
    Az utolsó hand bizonyítja ,hogy egyedül játszott!
    GG Kriszta!
    Tight is right!
    Krono and Boda04 like this.

  10. #40
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Grat a nyeremenyhez!

    A vitakhoz:

    Amit en tudok, ha egy hasonlo kaliberu versenyen, ahol az FT-n 2k-t es 40k-t is lehet nyerni, 5k fo kozul a top 100 erve azonnal keresnek egy pro arcot, hogy segitsen. Nem vagyok en a penzem ellensege. Ezert el lehet itelni, de ez van.

    Ha nem Krisztarol lenne szo, fel se merulne ilyen dolog, pedig biztosak lehettek abban, hogy mas komolyabb eredmenynel is konnyen elofordult, hogy nem csak az acc. tulaja jatszott.

    Masik, hogy Krisztanak eloben is van par eredmenye, ha emlekeztek ra.

    Par eve, amikor FTP-n megnyertem a daily dollart, vagy mit, 1 dolcsibol 3k, a vege fele tobb ismeros is szurkolt online, s ha ugy volt, a handet is megbeszeltuk, megkerdeztem a velemenyuket. Utana vittem is az uveg whiskeyt .

    Kar ezen vitatkozni, orulni kell mas sikerenek.
    zorck, rigopisti, danfiu and 3 others like this.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •