Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
Like Tree6Likes
  • 2 Post By BelaKecske
  • 1 Post By Abdul87HU
  • 1 Post By vadallat
  • 1 Post By mrtmarko
  • 1 Post By vadallat

Téma: NL10 6max: AQ 3betelt kasszában IP

  1. #1
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás NL10 6max: AQ 3betelt kasszában IP

    Villain: 22/18/2.4 FCbet: 62% TCbet: 20% River Ag: 23% 182h note: 160bb deep, KK BU 3b, 69Js5ssQ, F cb T chb R c

    SB: 64/18

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG C0llapse01 ($10.15) 102bb
    UTG+1 KiBo20 ($5.80) 58bb
    CO igorbr ($11.37) 114bb
    BTN Corey ($11.90) 119bb
    SB gerasim1887 ($10.27) 103bb
    BB Pokerchup ($2.20) 22bb

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Corey is BTN
    C0llapse01 raises to $0.30, 2 folds, Corey calls $0.30, gerasim1887 calls $0.25, 1 fold

    Flop: ($1, 3 players)
    gerasim1887 checks, C0llapse01 bets $0.70, Corey calls $0.70, gerasim1887 folds

    Turn: ($2.40, 2 players)
    C0llapse01 checks, Corey checks

    River: ($2.40, 2 players)
    C0llapse01 bets $0.90,

    Preflop csak calloztam a kisvak miatt.
    Turn és River játékról érdekelnének a vélemények. Kell-e turnon betelni (inkább egy river betet akartam kapni tőle), riveren pedig mivel fog ekkorát nyitni? pld 77-JJ, én ilyesmikre gondoltam. Mi a vélemény egy 2,6 körüli emelésről?

  2. #2
    Fanatikus tag mrtmarko avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    325

    Alapbeállítás

    Floppon eldobnám 3way fishel bent inkább valueból fog cbetelni( cbet statja se olyan magas). Így játszva is dobnám riveren csekély tapasztalatom szerint + a note-ból inkább egy Kx-re számítanék.

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    pre a fish nélkül se kéne 3betelni.

    flop elmegy a call sztem, bár néznék azért egy EP raiset, h mennyi Qx meg gutsot/JT lesz itt nála.

    turn a terv jó, nem nagyon lesz 2 utca check/call lapja, Qxekből river is nyerhetünk, lyuksornak alig van outja.

    river bet többnyire valuebet lesz, raissel jobbat nem dobatunk és sok rosszabb Q meg nem lesz nála, azt meg nem hiszem h TTvel calloz egy raiset. amúgy sztem jobban járunk egy note-al h mivel betelt ilyen kicsit, mint azzal a kevés valueval ami essetleg lehet a raisben, + Kx-eket sem fizetünk jobban.
    pszibu and Corey like this.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    BelaKecske +1

    pre ellene ezzel nem 3betelnél, flopon call oké, river call. nyersz Qx, busted sor és alacsony párok ellen, Kx-et kifizeted, és van note-od.
    Corey likes this.
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    a flopot nem dobnám insta, rivert meg alig beteli, szerintem itt nem nagyon vagyunk verve, K-t hívta volna turn-ön is valszeg. én se emelnék vissza riveren nyílván, ahhoz nem vunk elég elöl, amilyen gyengeséget mutatott, abból meg tuti hogy dobna ha emelnénk. Qx-re, busted draw-ra, gyenge K-ra teszem, bár mndom, azt szerintem betelhette volna..
    Corey likes this.

  6. #6
    Fanatikus tag mrtmarko avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    325

    Alapbeállítás

    Valszeg találtam egy leaket akkor
    Corey likes this.

  7. #7
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    River: ($2.40, 2 players)
    C0llapse01 bets $0.90, Corey raises to $2.50, C0llapse01 folds

    Final Pot: $4.20

    Corey wins $7.21 (net +$3.71)


    Korábban KK-t láttam tőle checkolni turnon 3. színre, elég bizonytalan, szerintem riveren egy KJ-et eltudok dobatni vele ilyenkor. Másfelől viszont előfordulhat, hogy valami közepes pp-re tesz és lecalloz JQs-el vagy JJ-el. Plusz a második 3as is zavarhatta, NL10-en nem biztos, hogy végiggondolja egy közepes reg, hogy szinte 100%-ban nem segít engem sem a river. Vagy pont hogy rájön, és ezért is calloz le valami gyengébbel.....nem tudom, de talán van value a raise-ben, meg eléggé adta magát a szituáció.
    Egyszerűen csak rengeteget kell még fejlődnöm postflop, különösen a river játékommal kapcsolatban: ezért is próbálgatok új moveokat, bár valószínűleg a call tényleg jobb ilyenkor.

    "busted sor és alacsony párok ellen,"
    Szerintem busted sort nem fog így betelni.

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    akárhányszor nézem a leosztást, nem bírom Qx-nél jobb lapra tenni :P max K-ja van amit elég óvatosan játszik meg :S egy busted draw is belefér, az a river alacsony hívás olyan mintha azt mondaná: "jó lapom van, léci adj meg ennyit, ez csak 0.9$ gyönge kísérlet, főleg hogy turnön se erőlködött, szóval ezt itt kóllolnám :P
    Corey likes this.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder LifeNitz avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hozzászólások
    698

    Alapbeállítás

    miert forditasz bluffbe egy olyan handet riveren, aminek nagy equity-je van ? ennek nincs ertelme. River call.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •