Oldal: 1 / 10 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (99) összesen
Like Tree90Likes

Téma: Mikro tétes DON SNG stakelési lehetőség - Nyerd meg a 2 hely egyikét!

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Mikro tétes DON SNG stakelési lehetőség - Nyerd meg a 2 hely egyikét!


  2. #2
    Tag dempat15 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 11.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    "a cél fellépni $11-$22-s szintre, így a kezdeti profitot a BR-növelésére kell fordítani"


  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Szerintem is

    fejes1988, gabika72, L.T. and 6 others like this.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Azt a részt én sem teljesen értem.

  5. #5
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Mit nemértetek ezen az a lényeg a csávó nyer elsö honapba 500$ (rb-vel) annak nincs sok értelme hogy kiveszik a profitott és tolja tovább 3$-on és akkor a következő honapba iskivesznek fejenként 250$-t.Ésigy megy a véktelenségig.

    Mig ha bent hagyja pár honap alatt feljuthat 20$-ra és ott már havonta fejenként ki tudnak venni 1500$.

    Egy off kérdésem ha lehetne betferen menyi a rake ill. mekkora az rb érhető el racekkel promokkal együt?

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    A szintlépésnek nem azon kell múlnia, hogy mennyi profitot ér el a backelt.
    Pont azért szoktak backelni valakit, mert a backernek van elég rollja, és amennyiben a backelt van olyan tudásszinten, akkor akár negatív profittal is feeléphet(ne).
    Már a backelés elején a backelt rendelkezésére szokták bocsájtani a rollt, azt nem játékból kell felépíteni.

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A szintlépésnek nem azon kell múlnia, hogy mennyi profitot ér el a backelt.
    Pont azért szoktak backelni valakit, mert a backernek van elég rollja, és amennyiben a backelt van olyan tudásszinten, akkor akár negatív profittal is feeléphet(ne).
    Már a backelés elején a backelt rendelkezésére szokták bocsájtani a rollt, azt nem játékból kell felépíteni.

    Pontosan, így kb csak annyi "előnye" van a dologból, hogy coacholják(ami viszont nyilván nem az, ha a profit 50%áért cserébe kap coachot, ami marha irreális 20$on)

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Értsétek, ahogy akarjátok, világosan le van írva, hogy a profitot RB-vel együtt felezzük, szerintem teljesen lényegtelen, hogy mikor, ha pedig valaki elkap 3.3-on egy jó runt és nyer az első hónapban 1000usdot, azt ne kérje már rögtön kifizetésre, hogy aztán én töltsem neki vissza a számláját, ha visszaüt a swing.

    "Egy off kérdésem ha lehetne betferen menyi a rake ill. mekkora az rb érhető el racekkel promokkal együt?"

    Ez egy elég összetett kérdés, ugye függ PA race helyezéstől, melyik FD-bónt választod, hova érsz oda heti skill & go-n, mennyit tolod, szóval ezt így nem tudom megmondani, de olyan 60-90% között, nyilván ez alacsonyabb kis limiten és kevés asztalon, de 3.3-on úgyse a RB a fontos, hanem megtanulni játszani.

  9. #9
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értsétek, ahogy akarjátok, világosan le van írva, hogy a profitot RB-vel együtt felezzük, szerintem teljesen lényegtelen, hogy mikor, ha pedig valaki elkap 3.3-on egy jó runt és nyer az első hónapban 1000usdot, azt ne kérje már rögtön kifizetésre, hogy aztán én töltsem neki vissza a számláját, ha visszaüt a swing.
    Hát stakeltem már és rohadtul nem így működik.

    Mindig meg kell szabni egy minimális lejátszott időt és/vagy játékszámot, ami után egy lehetséges profitosztás megtörténhet.
    Ha közben az embernek van egy runja, az jó, de abból csak akkor lehet kivenni, ha már megvan a minimális követelmény.
    Ha az időszak végén még mindig ott van a nettó 1000 usd nyeremény, akkor hadd vegye már ki a stakelt, nehogymár az ő profitjából kelljen fedeznie a downt, hiszen akkor mi értelme a stakelésnek?
    Ha pedig ti attól féltek, hogy mi van, ha ezután egy nagyobb down jön, akkor a rátok eső részt ne vegyétek ki. Ha 1000 dolláral számolunk, akkor a ti részetek ott 150 BI, plusz akkor még mindig megvan a kezdeti valamennyi (30-50?), az alsó hangon 180-200 BI.
    Ha egy ennél nagyobb downt a stakelttel akartok fedeztetni, akkor semmi értelme az ajánlatnak.
    Mondjuk az is igaz, hogyha mikrón ennél nagyobb down-ba kerül valaki, akkor igencsak rossz választás volt, kivéve ha több évre terveztek vele 3$-on és elég a BE+RB.

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értsétek, ahogy akarjátok, világosan le van írva, hogy a profitot RB-vel együtt felezzük, szerintem teljesen lényegtelen, hogy mikor, ha pedig valaki elkap 3.3-on egy jó runt és nyer az első hónapban 1000usdot, azt ne kérje már rögtön kifizetésre, hogy aztán én töltsem neki vissza a számláját, ha visszaüt a swing.
    Tehát magyarul 500$-t akarsz belefektetni abba, hogy a rabszolgád felépítsen egy BR-t RBel FD bónusszal meg winningsel, amiből utána kivehetsz havonta 1K-t, de addig ő haljon éhen.

    Általában ezek a dolgok úgy működnek, hogy havi elszámolás van, vagy DB számos. Amit dolgozott a munkás azért felveszi a fizut. Az, hogy te a te részed bent hagyod a BR nak vagy kiveszed az a te egyéni dolgod. Ha van nyereség feleztek ha nincs buktál. Ezért hívják backelésnek, mert te kockáztatsz nem ő!
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

Oldal: 1 / 10 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •