Oldal: 2 / 10 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (99) összesen
Like Tree90Likes

Téma: Mikro tétes DON SNG stakelési lehetőség - Nyerd meg a 2 hely egyikét!

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Majd ha lesznek jelentkezők esetleg érdeklődők, akkor majd velük úgyis minden egyeztetve lesz. Nyilván elsősorban nem rátok vonatkozik az ajánlat hiszen ti ezek szerint mindent tudtok, így nyilván akkora nyerők vagytok, hogy nem is értem, akkor miért ezt a topikot nyúzzátok. Ha lesz jelentkező és megállapodás, az csak ránk fog tartozni, az is, ha egy elcseszett megállapodást kötünk, de az is, ha egy mindenki számára kifizetődőt.
    Szóval ezek után olyan tagok kérdéseit várom, akiket érdekel is ez a pályázat.
    Köszönöm!

  2. #12
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Örülök, hogy a Mátéék (bia89) backelési ajánlatára jelentkeztem

    Akkor ha jól értem itt (ha az elején nem megy annyira jól, értsd: BE, és csak az RB-ből van mondjuk profit) lehet hogy 2-3 hónapig nem is lát belőle pénzt a backelt?

    Mekkora DS lehet DoNon? 200bi-nél tuti nem több...Az meg RB-ből szinte vissza is jön (vagy a 3/4-ede legalább). No offense, de ez így elég rossz backing ajánlat.
    Tehát ti annyit tesztek, hogy a backeltek részére bocsátotok mondjuk 500$-t az elején. Ha jól megy neki, akkor utána nektek anyagi hátrányotok nem származhat, mert később már végig a haszonnal játszotok. És olyan rosszul nem mehet, mert egy alapvető tudással 3$ Don verhető, de minimum BE-re kihozható...az rb Betfairen meg nagyon jó.

    Ha ennyire féltek a DS-től, akkor inkább rakjatok bele make upot a szerződésbe, mert az, hogy majd 1-2 hónap után, ha fel tud lépni 10-re, akkor lehet szó cashoutról, ez nem túl korrekt
    Wasserstein likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #13
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Majd ha lesznek jelentkezők esetleg érdeklődők, akkor majd velük úgyis minden egyeztetve lesz. Nyilván elsősorban nem rátok vonatkozik az ajánlat hiszen ti ezek szerint mindent tudtok, így nyilván akkora nyerők vagytok, hogy nem is értem, akkor miért ezt a topikot nyúzzátok. Ha lesz jelentkező és megállapodás, az csak ránk fog tartozni, az is, ha egy elcseszett megállapodást kötünk, de az is, ha egy mindenki számára kifizetődőt.
    Szóval ezek után olyan tagok kérdéseit várom, akiket érdekel is ez a pályázat.
    Köszönöm!
    A bicskanyitogató stílussal nem lenne gond, csak közben süt belőle a szokásos közhelyeket ropogtató ostobaság.

    De. Sokan, sok mindent tudunk, még többet nem, de annyi tudásunk biztos van, hogy egy-két esetleg tapasztalatlan kezdőt rávegyünk arra, hogy háromszor átnézze mibe ugrik bele és hallgasson egy-két ilyen témában már jártas ember véleményére.

    Az ajánlatotok nem jó, ha ezt megtalálja egy szintén kezdő aki nem tudja mit is kéne kapnia és mit adnia, akkor nagy valószínüséggel a közös munkának sírás és nyavajgás lesz a vége. Meg rengeteg stressz.

    Túl sokan belebuktak már a stakelésbe, backelésbe, nem annyira könnyű feladat, hogy ennyire félvállról lehessen venni, főleg ha csoportos az ajánlat.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Elnézést kérek, ha az előző két hozzászólásom stílusa nem a megfelelőre sikerült, csak kicsit elborult az agyam.
    Szeretnék tisztázni pár dolgot:
    -nem lesznek rabszolgák, tudom ti még nem ismertek, de nem szokásom másokat kizsigerelni
    -minden cent profit ki lesz fizetve a megállapodás szerint
    -beismerem, pontatlan a fogalmazás, annál amit kiemeltetek, elsődleges célom az, hogy, ha valaki az én segítségemmel és az én pénzemből nyerő játékossá érik, ne hagyjon ott két hónap után, mert abban nekem semmi okosság nincs, hosszútávú együttműködést szeretnénk kötni
    -minden itt tett javaslatot meg fogunk fontolni a társammal és esetlegesen pontosítani fogjuk a kiírást

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Nem akarok sokáig offolni, meg személyeskedni, de ez a hozzáállás eléggé amatőrnek/felelőtlennek tűnik.
    Jóhiszemű valószínűleg kezdő játékosokat ne akarjatok már bevinni az erdőbe, mindezt úgy, hogy a PA asszisztál hozzá(no offense PA), és még írjátok is, hogy ne foglalkozzunk vele, majd lesz, ahogy lesz.

    Egy staking nem így működik, hidd el van rálátásom a dolgokra, plusz magamból kiindulva(amikor micro-n toltam, és tudatlan voltam) tudom, hogy egy kezdő micro játékos ezt az ajánlatot simán elfogadná, mert nem ért a dolgokhoz, nincs tapasztalata ilyen üzletekben, nincs rollja és simán benyelné a dolgot.

    Röviden arról van szó, hogy a backelt játékos 3.3$ról SAJÁT MAGA(lol) épít egy rollt 22$os donokra(persze a pár bi mínuszt álljátok, ha úgy van, de mivel mínuszban nem léphet ki, és ez a limit nem túl acélos, kb 0 a befektetett kockázatotok), és tök mindegy, hogy mennyit keres addig, nem kérhet osztást(wtf?).

    Ez nem így működik -megkockáztatom- egyik normális backelt szerződésben sem.

    Teljesen inkorrekt, és jogosan vagyunk páran fennakadva.


    up: közben látom, hogy válaszoltál az előző "vádakra", de ezt már nem törlöm ki, a véleményem az alap ajánlatra vonatkozik.

    Egy jó tanács: írjatok szerződést több hónapra, kérjétek el az összes adatot, így nehezen fog elfutni a pénzzel, ill. valószínűleg nem fog 1 hónap után véget vetni a dolognak.
    Utoljára módosítva: Krono által: 2012. 08. 28. 15:59

  6. #16
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -minden itt tett javaslatot meg fogunk fontolni a társammal és esetlegesen pontosítani fogjuk a kiírást

    Ha valamit szeretnétek komolyan csinálni akkor előbb érdemes utánajárni a dolgoknak, és csak utána kiírni a fórumba, mert így elég amatőr színben tüntetitek fel magatokat, bármennyire is jófej, korrekt srácok vagytok egyébként.
    No Time For Nuts

  7. #17
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Szerintem olyan feltételeket szabnak, amilyet akarnak, mert Ők adják a pénzt.

    Azonban megfontolandó, a kiírók számára az elhangzott tanácsok, mert így nagy valószínűség szerint, keserű szájízzel lesz vége a stakelés.
    Romsy likes this.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  8. #18
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 13.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Ez az igazi magyar virtus. Szét offolni (ha ezt Grétsy László látná) egy ajánlatot csak mert szerintetek ilyen vagy olyan. Kb olyan mintha a Ford fikázná a Peugeot új modeljét. Piacgazdaság van. Nektek ez az ajánlat szar. Ès, kit érdekel. Akinek jó az jelentkezik. Ha van esze és lehetősége megnéz több ajànlatot és elfogadja a legjobbat.
    Egyébként ha annyira szar ez az ajánlat a jelentkezőnek akkor nagyon jó a másik félnek tehát nagy pénz van benne, mégsem láttam hogy bármely fikázó a mondanivalója mellé biggyeztett volna egy jobb ajánlatot.

  9. #19
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Nem érted a lényeget. A közösség az esetlegesen tapasztalattal nem rendelkező kezdőt védi meg egy rossz ajánlattól. Te ebben látsz valami kivetnivalót?
    Érdekes módon BrenDon belátta, hogy változtatni kellene rajta.

  10. #20
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem érted a lényeget. A közösség az esetlegesen tapasztalattal nem rendelkező kezdőt védi meg egy rossz ajánlattól. Te ebben látsz valami kivetnivalót?
    Érdekes módon BrenDon belátta, hogy változtatni kellene rajta.
    Felesleges győzködni. Ha segíteni próbálják az "öregek" a kezdőket az a baj, ha nem, akkor meg az.

Oldal: 2 / 10 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •