Oldal: 3 / 10 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (99) összesen
Like Tree90Likes

Téma: Mikro tétes DON SNG stakelési lehetőség - Nyerd meg a 2 hely egyikét!

  1. #21
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 13.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    A segítség nem az off. Mivel alig van ilyen ajánlat, legalábbis a kezdők számához képest, így az ár is lehet borsos. A kezdőnek az a segítség ha adsz neki jobb ajánlatot. Az àrat pedig nem az minősíti milyen arányban és mikor osztoznak. Hanem az hogy képesek e olyan tudást átadni amivel a kezdő a végére elgendő rollal és jàtéktudással fog rendelkezni a 20$-os limit megveréséhez.
    pszibu and mmm like this.

  2. #22
    Fanatikus tag Kubesz0607 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Idézet qwert987 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A segítség nem az off. Mivel alig van ilyen ajánlat, legalábbis a kezdők számához képest, így az ár is lehet borsos. A kezdőnek az a segítség ha adsz neki jobb ajánlatot. Az àrat pedig nem az minősíti milyen arányban és mikor osztoznak. Hanem az hogy képesek e olyan tudást átadni amivel a kezdő a végére elgendő rollal és jàtéktudással fog rendelkezni a 20$-os limit megveréséhez.
    Nem fikázó kérdés lesz, előre szólok ne értsd félre...

    ....de. Ha mondjuk én lennék a jelentkező játékos, akkor miért ne vegyek ki mondjuk egy ingyen 50$-t, mint sokan mások, és kezdek el belőle 3.3$-on játszani? Ennek a limitnek a megveréséhez nem kell, hogy valaki 8-10 órát foglalkozzon a pókerrel naponta. Számos elérhető video, cikk, fórumtopic van.

    Szerintem nagyon logikus az, hogy így tennék inkább. Ha 3.3$-on még megy (akár csak bónusszal, vagy rakebackkel plusszolok), de 5.5$-on már nem, akkor egyszerűen a 3.3$-on nyert pénzemből vennék pár órát, és tolnám tovább 100%-ért.

    Így magamnak építem a rollt (még úgy is, hogy a nyereségem 50%-át nem a beckeremnek adom le, hanem a játékom fejlesztésére fordítom), nem másnak, és 10-20$-on sem kell majd leadjak, de UGYANANNYI pénzt nyerek egyedül, mint szponzorral.
    "Utálom a kettes párt, mert mindig feljön magasabb a flopba!"

  3. #23
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 13.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Szerinetem is ez a lényeg az ajánlatban amit Kubesz te is feszegetsz. Egyedül kijárni az iskolát, vagy más segítségével. Én nem ismerem egyik srácot sem, fogalmam sincs milyen tudást lesznek képesek átadni, de abban 6 éves onlinepóker múlttal mögöttem biztos vagyok, hogy a legfőbb haszna annak jelentkezőnek lesz aki tanulni akar és fejlődni. Ha megtakalálják a közös hangot, akkor gyorsabban léphet előre és hamarabb éri el célját mint egyedül. Egyébként az autodidakta tanulás sem mindenki számára megy. Nem mindenkinek van elég önbizalma és türelme bizonyos szituációkban és ebben sokat segít egy olyan valaki segítsége akinek a tudásában bízik a jelentkező.

  4. #24
    Fanatikus tag Kubesz0607 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Idézet qwert987 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerinetem is ez a lényeg az ajánlatban amit Kubesz te is feszegetsz. Egyedül kijárni az iskolát, vagy más segítségével. Én nem ismerem egyik srácot sem, fogalmam sincs milyen tudást lesznek képesek átadni, de abban 6 éves onlinepóker múlttal mögöttem biztos vagyok, hogy a legfőbb haszna annak jelentkezőnek lesz aki tanulni akar és fejlődni. Ha megtakalálják a közös hangot, akkor gyorsabban léphet előre és hamarabb éri el célját mint egyedül. Egyébként az autodidakta tanulás sem mindenki számára megy. Nem mindenkinek van elég önbizalma és türelme bizonyos szituációkban és ebben sokat segít egy olyan valaki segítsége akinek a tudásában bízik a jelentkező.
    Én értem, hogy mire gondolsz te is, de amit konkrétan feszegetek az az, hogy hosszu távon jobban jár a jelentkező játékos, ha azt az utat követi amit fent leírtam, legalábbis én biztos hogy azt választanám. Nem lenne semmi baj az ajánlattal, ha nem kellene a profitot a rollhoz hozzátenni, egyszerüen ez nem észszerü. Egy sima havi osztás kellene, ha esetleg egy hónap minuszos akkor görgetni tovább a követkeő hónapra (Vagy darabszámra osztani) és szintet léptetni ha megvan a megfelelő tudás (nem a közösen épitett roll). De ez csak az én véleményem, senki nem akarok sem rá, sem lebeszélni.
    "Utálom a kettes párt, mert mindig feljön magasabb a flopba!"

  5. #25
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Az ajánlat legnagyobb problémái a nincs cashout, és a min 1000 sng

    Nem lehet elvárni egy játékostól, hogy havi 100-120 órát öljön valamibe, ami csak jóval később lesz számára jövedelmező. Ahogy Krono is írta, írjatok vele egy szerződést, amiban az áll, hogy x hónapra, vagy lejátszott sngre vállalja a backinget.

    Ha féltek attól, hogy bukó lesz, és ti 0-ra jöttök ki a végén, akkor írjatok bele make-upot (a bukó egésze, vagy egy része lejön a későbbi nyereségből. Szerintem 50% korrekt, így csökkentitek az esetleges DS-nél az elején a buktátokat, de mégsem szívja meg szerencsétlen backelt annyira, hogy elmenjen a kedve az egésztől, ha mondjuk 50-100bi DS-sel kezd).

    A másik része: 1000 DoN iszonyat kevés. 5% roival számítva 50bi havonta, ami nem túl nagy pénz 3$-os bi-nél. Illetve az RB-je sem lesz túl acélos. Szerintem havi minimum 1,5K, de inkább 2 vagy 2,5K lejátszható.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #26
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Volt itt nemrég 2-3 hasonló felhívás. Szerintem nézzétek át az ottani feltételeket és tanuljatok belőle. Belabacsi és Bia89 féle ajánlatokat. Azok korrekt ajánlatok voltak. Nem is tudom ez a cikk/felhívás, hogy kerülhetett ki erre az oldalra ilyen formában.

    Amúgy milyen rakeback van betfairen? Cashbecket látok csak de havi 4K$ rake alatt az is vicc.
    Kubesz0607 and Krono like this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  7. #27
    Újonc skis avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 01.
    Hely
    Szeghalom
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    6max vagy fullring?
    regular vagy turbo?

  8. #28
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy milyen rakeback van betfairen? Cashbecket látok csak de havi 4K$ rake alatt az is vicc.
    FD bónusz+affiliates rakerace+heti sng leaderboard+jelenleg épp futott egy heti promó (pl 700 pont esetén 50$, 1400-nál 100$)+mindig van 1-2 havonta futó heti vagy havi promó+cashback
    Ezekre utalnak rb-vel akik azt emlegetik
    80-90% "RB"-t össze lehet hozni
    redoubtable likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    "a cél fellépni $11-$22-s szintre, így a kezdeti profitot a BR-növelésére kell fordítani"
    Ezen a mondaton akadtatok fent olyan sok, igazatok van ez így nem egy korrekt megfogalmazás, azonban messze nem azt értem mögötte, mint amire ti gondoltam. Nekem ezzel össz-vissz az volt a célom, hogy aki jelentkezik ne azt várja, hogy itt majd 1 hónap alatt nyer 500usd-ot, megtanul játszani és lelép, hanem, aki jelentkezik, hosszútávon gondolkodjon. A 3.3$ csak egy kezdőszint, ahol a backelt megtanul játszani, megszokja a klienst, asztalok számát, stb. Továbbá személy szerint nem adnék oda egy ismeretlen játékosnak kezdésnek 22usd-ra 100 BI-t. Ha kialakul a bizalom, akkor majd megkapja 22usd-ra a 100 BI-t. Szóval összegzésül az első periódus ismerkedős, tanulós szakasz.
    Ketten vagyunk a társammal, ő FRturbo-ra vállal én SHturbora vállalok. Az ongame nem kötött, de mivel ott a legjobbak a promók véleményem szerint és személy szerint kedvelem is, ezért esett arra a hálózatra a választás.
    Mellesleg, lehet szerződést írni, de ez mégis csak a bizalmon alapul, mert ha nem tartja magát a megállapodáshoz, akkor mit tudok tenni? Feljelentem? De nyilván lesz írva szerződés az utólagos félreértések elkerülése végett. Továbbá, az, hogy mikor lesznek kifizetések szerintem teljesen részlet kérdés és szándékunkban állt rögzíteni

    Köszönöm az eddigi és várom a további észrevételeket és javaslatokat!

    üdv,
    BrenDon

  10. #30
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 11. 22.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Szia!

    Olyan embert kerestek aki Donozik? vagy lehet Donba tapasztalatlan?

Oldal: 3 / 10 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •