Oldal: 4 / 10 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (99) összesen
Like Tree90Likes

Téma: Mikro tétes DON SNG stakelési lehetőség - Nyerd meg a 2 hely egyikét!

  1. #31
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet zechy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Olyan embert kerestek aki Donozik? vagy lehet Donba tapasztalatlan?
    Mivel 3.3-as limitre keresünk játékosokat, így elsősorban a kezdők felé irányul a felhívásunk, így jelentkezhet bárki, aki donozott, aki donozik, akit csak érdekel a don, de a lényeg, hogy egy videót küldjön mindenki a játékáról, még ha nem is don, akkor is.

  2. #32
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    javaslat: ne adjatok senkinek 100bi-t
    Tök felesleges, küldjetek neki 40-50 bi-t, ha DS van, vagy elmegy a fele,vagy vmi még mindig tudtok utána küldeni.

    Másik: A mennyiség fontos a nagy varianciájú játékokban, havi 1K-nál simán elhúzódhat egy rossz szakasz 3-4 hónapig is akár. Szerintem havi 1,5-2K-t el lehet várni a backeltektől
    redoubtable likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #33
    Lelkes újonc miténtudom avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 21.
    Hely
    Komárom
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    engem az érdekelne, hogy az említett 3-5% roi-t hogy sikerült összehozni?
    rb-vel vagy nélküle, de amikor én ott játszottam 10-20$on elég csúnyán ment néha az összejátszás, vagy ha nem az akkor a random lapok precard allinja amit általában én buktam el
    vagy ez normál struktúrán sikerült? ott meg a 12 asztalt sem bírtam összehozni 1szerre :S
    "Komoly versenyjátékos vagyok, hiszen a ROIm végtelen"

  4. #34
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    javaslat: ne adjatok senkinek 100bi-t
    Tök felesleges, küldjetek neki 40-50 bi-t, ha DS van, vagy elmegy a fele,vagy vmi még mindig tudtok utána küldeni.

    Másik: A mennyiség fontos a nagy varianciájú játékokban, havi 1K-nál simán elhúzódhat egy rossz szakasz 3-4 hónapig is akár. Szerintem havi 1,5-2K-t el lehet várni a backeltektől
    Köszönöm az észrevételt, igazából ez a havi 1000 DoN tudom, hogy kevés, de tegyük fel, hogy egy olyan játékost választunk ki, akinek új dolog még a DoN és mondjuk csak 4 asztalon megy neki a short-handed, nyilván az elején semmiképpen sem akarom, hogy a mennyiség a minőség rovására menjen, de hosszú távon egyértelmű, hogy alaphangon 3-4k-nak is le kell mennie egy hónapban. Úgy érzem, hogy a backelt érdeke is, hogy minél többet játsszon, hiszen annál többet kereshet, azonban, ha nincs meg benne a vágy, hogy minél töbet keressen és feljebb és feljebb jusson a limiteken, akkor bármit kiköthetünk papíron.

  5. #35
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Nekem ezzel össz-vissz az volt a célom, hogy aki jelentkezik ne azt várja, hogy itt majd 1 hónap alatt nyer 500usd-ot, megtanul játszani és lelép, hanem, aki jelentkezik, hosszútávon gondolkodjon
    Olyan szerződést írjatok, amiben kiköttök egy minimum időintervallumot, legalább 3 hónapot, de inkább többet. Felmérésnél úgyis kiderül mire számíthattok, kezdőbbeknek értelemszerűen több idő kell, a tanulási folyamat miatt. Minimum fél év.

    A 3.3$ csak egy kezdőszint, ahol a backelt megtanul játszani, megszokja a klienst, asztalok számát, stb. Továbbá személy szerint nem adnék oda egy ismeretlen játékosnak kezdésnek 22usd-ra 100 BI-t.
    Holdenper már megírta, de nehogy odaadjatok bárkinek 100 BI-t. Semmilyen limiten. Először is ha át akar baszni, hát át fog, tök mindegy mennyivel. Ezen nem lehet segíteni.
    Másik pedig, hogy lesznek olyan emberek akik nem úgy fognak hozzáállni az egészhez, ahogy ti azt elképzeltétek. Linkek lesznek, nem veszik komolyan, szórakoznak. Ha így alakul és minél előbb bontani kell a megállapodást, akár bukóban is, akkor minél kevesebb pénzt kell hagyni a másiknál.

    Szóval összegzésül az első periódus ismerkedős, tanulós szakasz
    A szerződésbe írjátok bele, hogy a három hónap alatt lejátszandó mennyiség 5000 sng amit úgy oszt be az ember ahogy szeretne, feltéve, ha egy hónapban játszik minimum 1000 darabot. Ha fél éves szerződés, akkor minimum 10k és a harmadik hónaptól a havi is felkúszik. Így rá lesz kényszerítve arra, hogy folyamatosan növelje a mennyiséget.


    ui.: örülök a hangnemváltásnak. Így már jó lesz ez.

  6. #36
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    TW-n keresztül megoldható hogy megnézitek a játékomat? Mert videót nem igazán tudok készíteni.

  7. #37
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    A camtasia-t akármelyik torrentwebshopban meg tudod vásárolni, de akár egy HH is tartalmaz minden infót a játékodról(ha nem kell kommentár)

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    csak érdeklődés szinten kérdem mire jók a szerződések? ha para van lehet jogi útra terelni? csak mert nincs előttem a kép ahogy nemzetünk őrei ilyen ügyek miatt kemény nyomozásba kezdenek....

  9. #39
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet tsatsee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    TW-n keresztül megoldható hogy megnézitek a játékomat? Mert videót nem igazán tudok készíteni.
    Videó az elvárás több ok miatt is és a kommentálás is fontos, mert szerintem abból sok minden kiderül

  10. #40
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Videó az elvárás több ok miatt is és a kommentálás is fontos, mert szerintem abból sok minden kiderül
    email-t vagy skype címet tudsz dobni?

Oldal: 4 / 10 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •