Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (78) összesen
Like Tree103Likes

Téma: Polgár Kriszta 2. lett a PokerStars Bigger $55 versenyén

  1. #51
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Hát az utolsó 20 hand alapján nem hinném, hogy egy online MTT pro-t sikerült felhívni. (a drapp színű oldalon kint van a history)

  2. #52
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

  3. #53
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Istenem de szép amikor darabokra mákolsz mindenkit, nem baj, h AA-ellen mész allin turnon lyuksorral vagy a flippet úgy kezded, hogy az ellen top settet floppol, de a PS RNG megoldja, főleg FT-n ... ez vmi baromi jó érzés lehet )))

  4. #54
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás

    Idézet Krisztasoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Koszonom szepen a kedves szavakat es a gratulaciokat!
    Koszonom a ketelkedok "velemenyet" is, hiszen mindig arra sarkalljak az embert, hogy meg es meg tobbet bizonyitson, es ezzel erot adnak :-)

    Igazabol annyi tortent, hogy vasarnap reggel hazaertem Barcelonabol, es mivel nem tudtam elozo ejszaka lefekudni aludni a repulo indulas miatt, ezert amikor beleptem a lakasba, kidoltem. Ez persze azt eredmenyezte, hogy estere kipihent voltam es nem tudtam elaludni. Elmentunk moziba, majd ugy gondoltam, ha mar vasarnap van, megnezem mire lenne erdemes beulni. Es bar a bent levo bankrollom alapjan egyaltalan nem szabadott volna ezen a versenyen elindulnom, egyszeruen nem tudtam levenni a szemem errol a kiirasrol, mert nagyon fura erzesem volt. Late reg-gel ultem be, 30bb-vel. Elkeztem csipegetni, majd addig eljutottam, hogy nem mozdultam a top5bol szinte a verseny feletol.
    Valaszolva a hitetlenkedoknek: teljesen egyedul voltam, amikor kb 2000en voltunk az 5000-bol a parom elment aludni, es mondtam neki mosolyogva, hogy ugy erzem, ez a verseny az enyem lesz.... Reggel 9kor arra kelt fel, hogy mar HU-t jatszom. Teljesen egyedul jatszottam vegig a versenyt, viszont amikor 4en voltunk, megkerdeztem az egyik 'pro' ismerosomet, hogyan is kellene 4 handed jatszanom, mert teljesen tapasztalatlan voltam benne. Ellatott tanacsokkal telefonon, de nem hiszem, hogy ebben barmi rossz van...
    Teljesen egyedul meneteltem vegig a 12 orat, mert egy vasarnap esti szorakozasnak indult. Es vegul elegge jol sult el :-)

    Ketsegtelen a jatekom nem makulatlan, sot... De ez nem meglepo, hiszen szinte soha nem jatszom online, es ha igen, akkor is inkabb az s&g-kel szeretem. De en ugy gondolom, az vessen ram kovet, aki meg soha nem rontott el handet (es tanult belole), soha nem kert segitseget vagy velemeny es jobb jatekostol, vagy soha nem makolt meg... Ugye, hogy nincs ilyen? :-)

    Koszonom megegyszer a kedves hozzaszolasokat, megprobalok egyre tobb eredmenyt szallitani! :-)

    Kriszta
    Nagy Gratula!Tojd le azt, aki azért írt, mert irigy!! 30K dodó a zsebben!! Ennyi További sok sikert!! Várjuk a következő szép eredményt!! GL

  5. #55
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Istenem de szép amikor darabokra mákolsz mindenkit, nem baj, h AA-ellen mész allin turnon lyuksorral vagy a flippet úgy kezded, hogy az ellen top settet floppol, de a PS RNG megoldja, főleg FT-n ... ez vmi baromi jó érzés lehet )))
    inkább ilyenkor adja meg, mint első vakszinten

  6. #56
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Gratulálok!
    És tiszteletem Kriszta!

  7. #57
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Ha beteszi preflop 50%-ra és megnyeri az miért mákolás?
    Az hogy a maradék 2 J-ból jön az egyik a flop-ra az meg gondolom standard.
    Teljesen lényegtelen hogy milyen sorrendben jöttek le a lapok ha preflop betették. Nem is értem hogy lehet ezt ideerőltetni, ez nincs összhangban egy olyan ember gondolkodásával aki érti a póker matematikai hátterét.

    Eddig az volt hogy biztos a Negreanu játszotta le helyette, most hogy látunk hibákat már az van hogy ő játszott de mákolt. Lehet választani.

    Sztem teljesen nyilvánvaló hogy Kriszta őszintén szereti a pókert és tesz is azért hogy fejlődjön.
    Aki ezt nem így látja az valószínűleg nem követi az eseményeket csak néha ráakad egy ilyen hírre és azonnal hangosan reagál, ahogy az ilyen helyzetben elvárható egy ősembertől.
    A hozzászólásai a legtöbb felhasználóhoz képest értelmesebben vannak megfogalmazva, tagolva, szebb formába vannak öntve.
    Ne tegyünk már úgy mintha valami Kiszel Tünde szintű bohóckodásról lenne szó...
    Utoljára módosítva: zulusierra által: 2012. 08. 30. 00:30
    fejes1988, Harvey and Krisztasoul like this.

  8. #58
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet G1ant eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát az utolsó 20 hand alapján nem hinném, hogy egy online MTT pro-t sikerült felhívni. (a drapp színű oldalon kint van a history)
    Mi a probléma?
    Szerintem nem vészes a K9xT boardon betenni, elég sok 1pár type hand bajban lesz, simán lehet 2pár, set, sor, TPTK Krisztánál...kicsit spewy, de ott peelelhetett JT, QT, Kx, 9x, JJ, QQ, és ezeket mind dobnia kell. Még AK, AA is bluffcatcher, pláne amilyen TAG(nak tűnik a 20 hand alatt) Kriszta. Mondjuk a fél potos cbet elég ormótlanul nagy, simán elég lenne 1/3 pot, meg AJ-vel nem mindenki ellen lesz jó a 3bet (de nem láttuk hogy játszott az ellenfél, szóval lehet, hogy jó).

    580K-ba is sok 320K 885FD flopon, pláne a short miatt nem használnám ezt a sizet (ha kisebb a cbet, megadja a nagy stack a short meg ai megy, akkor le tudom 3betelni mondjuk a 230K-s cbetemet). Turn, meg river bet rendben van imo.

    KT-es handben meg vagy nem betelem a rivert, vagy nagy sizet használok (pot körüli). Úgyis olyan polarizált a rangeünk, akkor már legyen neki drágább bluffcatchelni.

    AQ cold 4b vs btn open sb 3bet superstd, az sem lett volna meglepő, ha A3s, vagy K7s-t mutat pl Kriszta, mert az az elmagico gyerek elég aktívnak tűnt, btn steal range meg nagyon nagy lesz.

    HUban mondjuk fura a limp, meg a flat bb-ről, de arról gondolom nem esett szó a telefonban.
    Azért Kriszta ismer 1-2 random online MTT "fisht"...nem hinném, hogy egy sakknagymestert, vagy mahjong prót hívott volna, hogy hogyan kell MTT végjáték 4handed szakaszában játszani
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #59
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi a probléma?
    Szerintem nem vészes a K9xT boardon betenni, elég sok 1pár type hand bajban lesz, simán lehet 2pár, set, sor, TPTK Krisztánál...kicsit spewy, de ott peelelhetett JT, QT, Kx, 9x, JJ, QQ, és ezeket mind dobnia kell. Még AK, AA is bluffcatcher, pláne amilyen TAG(nak tűnik a 20 hand alatt) Kriszta. Mondjuk a fél potos cbet elég ormótlanul nagy, simán elég lenne 1/3 pot, meg AJ-vel nem mindenki ellen lesz jó a 3bet (de nem láttuk hogy játszott az ellenfél, szóval lehet, hogy jó).

    580K-ba is sok 320K 885FD flopon, pláne a short miatt nem használnám ezt a sizet (ha kisebb a cbet, megadja a nagy stack a short meg ai megy, akkor le tudom 3betelni mondjuk a 230K-s cbetemet). Turn, meg river bet rendben van imo.

    KT-es handben meg vagy nem betelem a rivert, vagy nagy sizet használok (pot körüli). Úgyis olyan polarizált a rangeünk, akkor már legyen neki drágább bluffcatchelni.

    AQ cold 4b vs btn open sb 3bet superstd, az sem lett volna meglepő, ha A3s, vagy K7s-t mutat pl Kriszta, mert az az elmagico gyerek elég aktívnak tűnt, btn steal range meg nagyon nagy lesz.

    HUban mondjuk fura a limp, meg a flat bb-ről, de arról gondolom nem esett szó a telefonban.
    Azért Kriszta ismer 1-2 random online MTT "fisht"...nem hinném, hogy egy sakknagymestert, vagy mahjong prót hívott volna, hogy hogyan kell MTT végjáték 4handed szakaszában játszani
    Wow
    Még a végén kiderül, hogy Holdenper volt az a pro, akit Kriszta felhívott telefonon

  10. #60
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...

    Azért Kriszta ismer 1-2 random online MTT "fisht"...nem hinném, hogy egy sakknagymestert, vagy mahjong prót hívott volna, hogy hogyan kell MTT végjáték 4handed szakaszában játszani
    szerintem ajánld fel, hogy stake-elésért cserébe adsz neki pókerleckéket.

    (gondolom, aznap este neked is volt pár nem fogadott hívásod, de hát nem vagy te tudakozó...)
    kidelpiero likes this.

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •