Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (78) összesen
Like Tree103Likes

Téma: Polgár Kriszta 2. lett a PokerStars Bigger $55 versenyén

  1. #61
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Holdenpert jelölni kellene Akadémia Pro-nak, MTT szakon.
    SRY, holdem ugye alap, per meg talán a jogi végzettségedre utalt, tévedtem.
    Ugyan melyik online MTT-sre gondolsz?
    Utoljára módosítva: G1ant által: 2012. 08. 30. 09:05
    szfvkrisz and pszibu like this.

  2. #62
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet G1ant eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HoldeNpert jelölni kellene Akadémia Pro-nak, MTT szakon.
    FYP, és köszi a jelölést
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #63
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 20.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Szerintem teljesen mindegy Kriszta hogy játszott,nagyon is jó volt...a 30K az 30K és ez a lényeg.
    Teljesen mindegy,ha nagy pénzt nyernétek titeket sem és engem sem érdekelne,hogy az egész versenyt úgy nyerem hogy 20-80akat húzok be végig vagy 50-50eket,ne mondjátok,hogy annyira érdekel mit,hogy játszol meg mert ha nyersz vele és minden jól megy,akkor a pénz az első nektek is,mert ezért játszotok szerintem... felesleges 30féle képen leírni,hogy xy lapot hogy kell itt-ott megjátszani mert 2szer úgysem lesz a szituáció.

    Szoval grat Kriszta,GL mindenkinek!
    Krisztasoul likes this.

  4. #64
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    HUban mondjuk fura a limp, meg a flat bb-ről, de arról gondolom nem esett szó a telefonban.
    Azért Kriszta ismer 1-2 random online MTT "fisht"...nem hinném, hogy egy sakknagymestert, vagy mahjong prót hívott volna, hogy hogyan kell MTT végjáték 4handed szakaszában játszani
    1. Hu-ban egyáltalán nem fura a limp...
    2. A sakknagymestereket meg ne becsüld le mert így is sokan játszanak, meg kb két óra tanulással többet tudnak meg a játékról mint te két év alatt
    Galambos Tarzan likes this.

  5. #65
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet MADriD eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A sakknagymestereket meg ne becsüld le
    A világ tíz legokosabb embere:

    5. Garry Kaszparov (49, orosz sakkozó) 190 IQ
    7. Polgár Judit (36, magyar sakkozó) 170 IQ

    Krono and MADriD like this.

  6. #66
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    tényleg leszállhatnátok róla már vagy pedig akkor minden nap, minden egyes big 50 meg 100 meg a többin osztogassátok az észt, mert mindig megérdemelné a top 3...ilyen erővel. Kriszta meg tiszteletet érdemel, mert gyanítom legtöbbetek hasonló keretek között, felháborodva válaszolt volna, hogy micsoda rágalom, hogy nem egyedül játszottam...hogy merészeled ezt gondolni stb...viccek vagytok de komolyan
    fejes1988 likes this.

  7. #67
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Mindig is szép az amikor 1 Magyar kerül oda a top3-ba , szurkolni kell nekik, nem pedig osztani és föleg nem irígykedni !Azzal meg hogy felhívott 4handed-nél 1 "prot" hogy adjon neki gyorsan 1-2 jó tanácsot , ezzel szerintem nincsen semmi baj , ha ugyanebben a cipöben járnék pl mint Kriszta, akor én is felhívtam volna az egyik profi ismerösöm, még FT-n Lényeg a lényeg, szerintem attól hogy segítséget kért nem von le az érdeméböl hogy 30K$-t nyert 1 nö !

    Nagy Gratula Kriszta !

  8. #68
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet 21PoKeRaRcSuNy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    30K$-t nyert 1 nö !
    Mi ez a hímsoviniszta hozzáállás?
    pszibu likes this.

  9. #69
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kriszta meg tiszteletet érdemel, mert gyanítom legtöbbetek hasonló keretek között, felháborodva válaszolt volna, hogy micsoda rágalom, hogy nem egyedül játszottam...hogy merészeled ezt gondolni stb...
    áh, szerintem felhívta valamelyik ügyvéd ismerősét, hogy fogalmazzon meg valami jó választ a fórumra...
    chivasr911 and don pro like this.

  10. #70
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Tomi_0095 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem teljesen mindegy Kriszta hogy játszott,nagyon is jó volt...a 30K az 30K és ez a lényeg.
    Teljesen mindegy,ha nagy pénzt nyernétek titeket sem és engem sem érdekelne,hogy az egész versenyt úgy nyerem hogy 20-80akat húzok be végig vagy 50-50eket,ne mondjátok,hogy annyira érdekel mit,hogy játszol meg mert ha nyersz vele és minden jól megy,akkor a pénz az első nektek is,mert ezért játszotok szerintem... felesleges 30féle képen leírni,hogy xy lapot hogy kell itt-ott megjátszani mert 2szer úgysem lesz a szituáció.

    Szoval grat Kriszta,GL mindenkinek!
    Ez nálam mondjuk nem így van, mert ha nyerek egy parit de mégis úgy érzem, hogy nem játszottam jól, csak mákoltam, akkor azt ugyanúgy kielemzem, mint a vesztett helyzeteteket. Nyert parti nem mindig egyenlő a jó megjátszással, és nagy hiba nem foglalkozni ezzel. Ha 80/20 -akat kellett nyernem zsinórban egy versenyen, hogy odaérjek, akkor gyanús, hogy rosszul játszottam, mert nem indultam előnyből a legtöbbször/elégszer, csak szerencsés voltam. Attól nem leszel jobb játékos, ha nyersz 30K -t majd azt mondod, hogy most semmi nem érdekel, végigrusholtam az egész versenyt a többi meg le van szarva, jó volt így és kész. Ilyen felfogással az a 30K a verseny után nem tartana sokáig. Engem leginkább az érdekel egy partiban, hogy a lehető legjobb nyerő megoldást válasszam, ha ez teljesül, onnantól lényegtelen, hogy ki nyerte az adott leosztást. Ezt most Krisztától teljesen függetlenül mondtam.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2012. 08. 30. 12:34
    Holdenper and 21PoKeRaRcSuNy like this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •