Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 678
Eredmény: 71 - 78 (78) összesen
Like Tree103Likes

Téma: Polgár Kriszta 2. lett a PokerStars Bigger $55 versenyén

  1. #71
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 20.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nálam mondjuk nem így van, mert ha nyerek egy parit de mégis úgy érzem, hogy nem játszottam jól, csak mákoltam, akkor azt ugyanúgy kielemzem, mint a vesztett helyzeteteket. Nyert parti nem mindig egyenlő a jó megjátszással, és nagy hiba nem foglalkozni ezzel. Ha 80/20 -akat kellett nyernem zsinórban egy versenyen, hogy odaérjek, akkor gyanús, hogy rosszul játszottam, mert nem indultam előnyből a legtöbbször/elégszer, csak szerencsés voltam. Attól nem leszel jobb játékos, ha nyersz 30K -t majd azt mondod, hogy most semmi nem érdekel, végigrusholtam az egész versenyt a többi meg le van szarva, jó volt így és kész. Ilyen felfogással az a 30K a verseny után nem tartana sokáig. Engem leginkább az érdekel egy partiban, hogy a lehető legjobb nyerő megoldást válasszam, ha ez teljesül, onnantól lényegtelen, hogy ki nyerte az adott leosztást. Ezt most Krisztától teljesen függetlenül mondtam.

    Igen ezt értem,rendben is van,hogy elemzel,fejleszted magad stb...,csak azt akartam mondani,hogy van aki többet,ír a forumba,hogy szerinte mi a jó itt és itt,minthogy játszana...tehát van olyan is aki azt mondja,hogy oké nem nyertem meg a partit de én játszottam a leges legjobban meg a kezemet...akkor hiába játssza jól és büszke magára,lehet elbukik x$-t.Fontos az elemzés meg minden persze,de van hogy a kicsit "gyengébb" játék kifizetődőbb..

  2. #72
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 20.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    gyengébb alatt nem a Kriszta játékára gondolok,hanem aki az elemzésekbe van bele betegedve

  3. #73
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi ez a hímsoviniszta hozzáállás?
    hopá, nem akartam félreérthetöen mondani, nem úgy értettem ahogy neked lejött

  4. #74
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Tomi_0095 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen ezt értem,rendben is van,hogy elemzel,fejleszted magad stb...,csak azt akartam mondani,hogy van aki többet,ír a forumba,hogy szerinte mi a jó itt és itt,minthogy játszana...tehát van olyan is aki azt mondja,hogy oké nem nyertem meg a partit de én játszottam a leges legjobban meg a kezemet...akkor hiába játssza jól és büszke magára,lehet elbukik x$-t.Fontos az elemzés meg minden persze,de van hogy a kicsit "gyengébb" játék kifizetődőbb..
    Egy partit lehet, hogy megnyersz gyengébb játékból fakadó mákkal, vagy kettőt, vagy ötöt. De pókerben hosszútávon gondolkozunk, és ezer lejátszásból inkább Te fogod kifizetni többször a számodra akár nyereségesnek vélt, de valójában gyengébb játékkal az ellenfelet, kvázi veszítesz ellene. Ez a lényeg, sosem egy adott leosztás végkimenetelét kell nézni, hanem azt, hogy hosszútávon azzal te nyersz többet hasonló szituban vagy az ellenfél.
    Romsy and ZoliHUN like this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #75
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy partit lehet, hogy megnyersz gyengébb játékból fakadó mákkal, vagy kettőt, vagy ötöt. De pókerben hosszútávon gondolkozunk, és ezer lejátszásból inkább Te fogod kifizetni többször a számodra akár nyereségesnek vélt, de valójában gyengébb játékkal az ellenfelet, kvázi veszítesz ellene. Ez a lényeg, sosem egy adott leosztás végkimenetelét kell nézni, hanem azt, hogy hosszútávon azzal te nyersz többet hasonló szituban vagy az ellenfél.
    Barát kérelem elküldése Galambos Tarzan részére is

  6. #76
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Barát kérelem elküldése Galambos Tarzan részére is
    Mire megtaláltam.. azt sem tudtam, hogy van ilyen
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  7. #77
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet MADriD eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. Hu-ban egyáltalán nem fura a limp...
    2. A sakknagymestereket meg ne becsüld le mert így is sokan játszanak, meg kb két óra tanulással többet tudnak meg a játékról mint te két év alatt
    Na ezt nem gondoltam volna, hogy félre fogja valaki érteni. Egyáltalán nem volt lebecsülési szándék az írásom mögött. Minden tiszteletem a sakknagymestereké, iszonyat durva agya van mindenkinek, aki komolyabb eredményt ért el sakkban. Szimplán arra utaltam, hogy Kriszta valószínű egy online MTT próval beszélt, és nem valamely más játék top játékosával, szóval písz:P
    Btw nem két éve pókerezek, és nem hiszem, hogy tisztában vagy vele mit tudok, illetve mit tanultam meg az elmúlt két évben, azt pedig nem értem miért kell személyeskedni.

    Nem HUzok túl sokat, de szerintem a limp ott egy fegyver bizonyos típusú játékosok ellen egy átlag játékosnál. Van aki a limpelős stílust alkalmazza alapvetően, de kevesen, pláne ritka aki jól. (ezért írtam, hogy fura Krisztától ez a játék, mert ha limpelünk, akkor kell, hogy legyen tervünk arra, ha elkezdi támadni a limpjeinket, postflop stabek, delayed stab, floatolni az ő leadjeit, vagy megraiselni, stb, és nem vagyok benne biztos, hogy Krisztánál ez meg volt)


    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nálam mondjuk nem így van, mert ha nyerek egy parit de mégis úgy érzem, hogy nem játszottam jól, csak mákoltam, akkor azt ugyanúgy kielemzem, mint a vesztett helyzeteteket....
    Erről az jutott eszembe, hogy múltkor vagy fél óráig light tilten voltam, mert meghoztam egy +EV-s döntést, de nem a leg+EVsebbet az adott helyzetben
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #78
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Az egészből a legjobban az zavar(t) h Krisztának van párja.

Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 678

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •