Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (99) összesen
Like Tree90Likes

Téma: Mikro tétes DON SNG stakelési lehetőség - Nyerd meg a 2 hely egyikét!

  1. #51
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet mátííí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rendben olyan kérdésem lenne ,hogy azt a részét a dolognak nem tudom megoldani hogy személyesen találkozzunk.Angliában élek kint.Viszont van ismerősöm akire tudok hivatkozni aki igazolni tudja hogy megbízható vagyok.A videóval kapcsolatba lenne kérdésem még:hány asztalról készítsünk vidit,turbó vagy normál?tét mennyi legyen gondolom minimum 3,3$?
    A személyes találkozó nem kizáró ok, csak előnyben részesítjük majd azokat, akikkel ez megoldható. Annyi asztalról készíts videót, amennyit kényelmesen tudsz kommentálni is(2-4, tényleg, ahogy jól esik). Lehet turbo is, normál is, tét is igazából teljesen mindegy, mert arra vagyunk kíváncsiak, hogy a játék elméletével, összefüggéseivel mennyire vagytok tisztában, esetlegesen mennyi munkánk lesz veletek.
    mátííí and dexterjacko like this.

  2. #52
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Szerencsétlen barom végig grindolja a hónapot 3$ on csinál 500$ profitot , (ahogy te írod) es azt a nyamvadt 250$ se kapja meg hanem növelheti vele a steker helyet a bankrollt , így cca 1 ev alatt összeszedi mgának a 22 esre valót ...persze úgy hogy közben bukja 50%ot . jah és azért aki 2k dont le akar tolni havonta az mást nem tud mellette csinálni megélhetésből tenné. (persze megélni se tud mert azt a kis tetű hasznát is elveszitek tőle...) jó deal ... írom ezt úgy hogy 17hónapja stackelt játékos vagyok nagyságrendekkel korrektebb megállapodásba....

  3. #53
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    aki 3.3$-os don-ra stakelteti meg coacholtatja magát annak nem lesz újdonság, hogy nem tud hó végén cashoutolni, a megállapodás végén meg megkapja az őt megillető 50%-ot és fel lesz készítve arra hogy alap szinten megverje a kis tétes sng-ket... nem teljesen értem ezt a flame áradatot a topikban, ennyire kezdő szintű játékosoknak ez egy nagyon jó lehetőség. a játékos fejlődését is azon lehet látni a legjobban, hogy mennyire nő a bankroll, fölösleges lenne következő szintekre felléptetni plusz pénzzel, amíg magától nem tud 0-ról az 1-re jutni. js'in
    mátííí and BrenDoN like this.

  4. #54
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet Wuxvurm eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerencsétlen barom végig grindolja a hónapot 3$ on csinál 500$ profitot , (ahogy te írod) es azt a nyamvadt 250$ se kapja meg hanem növelheti vele a steker helyet a bankrollt , így cca 1 ev alatt összeszedi mgának a 22 esre valót ...persze úgy hogy közben bukja 50%ot . jah és azért aki 2k dont le akar tolni havonta az mást nem tud mellette csinálni megélhetésből tenné. (persze megélni se tud mert azt a kis tetű hasznát is elveszitek tőle...) jó deal ... írom ezt úgy hogy 17hónapja stackelt játékos vagyok nagyságrendekkel korrektebb megállapodásba....
    Kedves Wuxvurm!

    Köszönöm ezt az észrevételt, de javaslom, hogy olvasd el a topik előző hsz-eit és akkor talán kicsit korrektebbnek fogod tartani ezt a megállapodást. Az én szemszögemből inkább ilyen ez a megállapodás:

    Tehetséges játékos, akinek eddig nem sikerült pokerben nagyot alkotni megtanul játszani 3-5 usdon, majd megveri a 11-22 usdot és havi szinten kivesz belőle annyit, amiből tisztességesen meg lehet élni. Az én részemről valakivel kötök egy megállapodást, amiből vagy lesz valami vagy nem, beleölök pénzt és időt, vagy visszalátom vagy nem.

    Továbbá, ha téged stakelnek, tájékoztatlak, annak helyes írásáról.

    További sok sikert a korrektebb a nagyságrendekkel korrektebb stakelési megállapodáshoz!

    üdv,
    BrenDon

  5. #55
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Sorry a célom egyáltalán nem a vagdalózás volt .

    Az én felállásom a következőképpen nézett ki az első évbe : a rakebackkel növelt profit 65% nálam játékosnál maradt 15% oktatás fejlesztés rezsi (számítógép programok internetelérés stabil háttér megteremtése) és 20% befektető haszna . Ez a 20% 1 év alatt a befektetett összeg 200%át hozta befektetőnek ,ami jó kockázat az ő számára. (és itt jegyzem meg persze ez nem mindenkinek elég.)
    Ezen kívül ha versz egy limitet a stakelés lényege pont az hogy befektető feljebb léptethet , és nem kell magadnak összelapátolni rollt.
    Úgyhogy módosítom a "nagyságrendekkel korrektebb" jelzőt , miszerint : nagyságrendekkel kedvezőbb re

    üdv és
    Sok sikert az asztaloknál!

  6. #56
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    A topikban már tisztáztam, hogy az egy helytelen megfogalmazás, amivel csak az volt a célom, hogy ne olyanok jelentkezzenek, akik gyorsan akarnak sokat, hanem olyanok, akik hosszú távon gondolkodnak. Természetesen, ha már nem kell annyit foglalkozni a játékossal lesz lehetőség új megállapodást kötni, amelyben kedvezőbb feltételekkel játszhat, de ez eléggé a jövő zenéje és nagyon függ a backelt játékostól is, ezért nem éreztem fontosnak megemlíteni.

  7. #57
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 12.
    Hely
    Földeák
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Üdv

    Annyi kérdésem lenne,hogy még is milyen versenyről készüljön a videó? 9,18,45,90 fős sng? DON?

  8. #58
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet SMaster50 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv

    Annyi kérdésem lenne,hogy még is milyen versenyről készüljön a videó? 9,18,45,90 fős sng? DON?
    Kicsit gondolkozz és rájössz
    dexterjacko likes this.

  9. #59
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 12.
    Hely
    Földeák
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Idézet mátííí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kicsit gondolkozz és rájössz
    Mélyen magamba néztem és elgondolkoztam...
    mátííí likes this.

  10. #60
    Tag Electrocowboy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 14.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Idézet SMaster50 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv

    Annyi kérdésem lenne,hogy még is milyen versenyről készüljön a videó? 9,18,45,90 fős sng? DON?
    Szerintem nem sok esélyed van

Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •