Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By roliii

Téma: NL2 3way pot 2 calling stationnel

  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 02.
    Hely
    Besenyszög
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás NL2 3way pot 2 calling stationnel

    rapas40: 48 hand alatt 44/13at játszik,3/3 flop cbettel
    tomtom501: 94 hand alatt 72/18at játszik

    Floppon max flushdrawt vagy overpairt tudok elképzelni,4est kizárom, hogy van nála,ahhoz szerintem nagyot betel, BTN callja jelenthet talán veszélyt,de mivel a turn 2es után is hasonlóan játszanak, így a CO-t mögöttem éreztem,a BTN játszhatott talán egy fullal vagy overpairral.mivel a riverre se jött a flush és még mindig overpairom van,plusz a BTN is dob így itt allin tolljak neki vissza? Igazából amikor a leosztást játszottam borzasztóan kényelmetlenül éreztem magam,tehát vhol biztos rontottam és ezt borzasztóan játszottam meg...

    weaktight | Hand Poll | TT - $0.01/$0.02 No Limit Holdem

  2. #2
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Szia Bence!

    Előre szólók, h egy kezdő-fish mikrótétes playa vagyok. Szal nem kell komolyan venned a véleményem.
    Én flop-ot check/fold-oltam volna. Értem én, h elég aggro-k a többiek, de akkor is 4-en vagytok játékban egy ilyen veszélyes board-on. Lehet itt bárkinél bármi: flushdraw, straightdraw, szett-et sem lehet kizárni. Ráadásul ez a rapas40 gyerek végig betelt keményen (plusz még nagyokat is hív). Szal, ha call-olod a betjét flop-on, akkor is felkészülhetsz rá, h turn-ön és river-en is nem kevés pénzt kell beraknod a kasszába, amihez a TT nem elég erős hand véleményem szerint.
    Sztem összemákolt egy szettet és ezt próbálta kifizettetni. De majd a tapasztaltabb/okosabb játékosok lehet megcáfolnak

  3. #3
    Fanatikus tag mrtmarko avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    325

    Alapbeállítás

    Szerintem érdemes arra figyelni, hogy min. 100 bb -vel ülj bent mert ha stackkelsz vkit akkor sok mehet el a winratedbol. Én floppon betelnék csomó lap van ami ellen jók vagyunk és megadnak de nem biztos hogy hivnanak vele és sokkal olcsobb bet/foldolni mint 2-3 utcan keresztul callolgatni.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 17.
    Hely
    tata
    Hozzászólások
    292

    Alapbeállítás

    Flop leadelnék.minden op és sd és fd jön viszont ezek közül nem mindegyikkel betelnek.ha már ch volt akkor raiselnék!4 nem nagyon lesz náluk viszont a drawival fizetnének még.turn függvényében folytatnám.

  5. #5
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet roliii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flop leadelnék.minden op és sd és fd jön viszont ezek közül nem mindegyikkel betelnek.ha már ch volt akkor raiselnék!4 nem nagyon lesz náluk viszont a drawival fizetnének még.turn függvényében folytatnám.
    Ezek a check-enli sosem fognak ilyen flop-on, főleg nem, ha van is valamijük.
    Turn-ön mit tennél? Annyit írsz csak, h folytatnám. Akkor mi a terved a river-en?

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 17.
    Hely
    tata
    Hozzászólások
    292

    Alapbeállítás

    Any turnon bet/foldolnék.ha treff jön vagy A, K akkor a river c/f,egyébként valuebet.
    A legtöbb fish passzívan játsza a drawit,ebbe bele tartozik az is h mögécheckelik őket.
    Wasserstein likes this.

  7. #7
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 02.
    Hely
    Besenyszög
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    köszi szépen. Igen, én is úgy érzem, hogy a flop check hiba volt, így kicsúszott a kezemből a parti. Egybként a CO-nél flushdraw volt,calloltam a river hívását és vittem a potot,még rossz játékkal is,de akkor ezt mostmár így javítom a jövőben

  8. #8
    Tag sabe83 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 28.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    bet-bet-bet

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •