Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
Like Tree9Likes
  • 3 Post By S0nnyB1ack
  • 5 Post By S0nnyB1ack
  • 1 Post By Shaikon

Téma: IncorrectPoker.com (Kevésbé ajánlott)

  1. #1
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás IncorrectPoker.com (Kevésbé ajánlott)

    2012.07.09-én regeltem a Winner Pokerre. Alapesetben is letolok egy hónapban 40-50k handet ezért úgy döntöttem részt veszek a "the winning race"-ben ami egy sima rakerace (szabályait itt találjátok: The Winning Race )

    Két csoportban lehet versenyezni: Group A (VIP 1-5) és Group B (VIP 6-10)

    Láttam azt hogy a Group A-t ilyen 1000-1400 ponttal meg lehet nyerni. Ekkor a VIP szintem 5 volt, Group A-s. Tudtam hogy 1100 pont után upgradelek VIP 6-ra és akkor lehet átkerülök Group B-be.

    Van is egy erre vonatkozó külön szabálya a versenynek: "A Player that had his poker VIP upgraded from VIP 2-5 to poker VIP 6-10, during a specific race period, will be eligible for the highest prize from both groups as per his position."

    Az én fordításomban " A játékos aki a VIP 2-5 ről VIP 6-10 -re lép egy adott versenyszakaszban, jogosult lesz megnyerni mindkét csoport legmagasabb nyereményét a pozíciójától függően."

    Nem voltam biztos a dolgomban ezért beszéltem az online supporttal. Azt mondták természetesen mindkét csoportban versenyzek és a VIP 6-ra történő szintlépésem után megnyerhetem az adott versenyt Group A-ban, viszont ezt követően már csak Group B-ben.

    VIP 6-ra történő lépésem után eltűntem a Group A listáról és a Group B-re kerültem. Ekkor kb 1100 pontom volt. Hívtam az online supportot azonnal, kérdezem hogy miért, azt mondják ne aggódjak mert a végeredménynél benne leszek a Group A-ban is. Mondom zsír, folytattam a játékot.

    A versenynek vége van 1310 pontot gyűjtöttem. Izgatottan nézem az eredményeket hogy valaki megelőzött-e és látom hogy a Group A nyertese 1227 pontot gyűjtött én pedig egyáltalán nem vagyok rajta a listán. A Group B-ben ott vagyok, de nem értem fizető helyezést.

    Online chat rögtön mondom a panaszom, azt válaszolták megküldik a kérdést a kellő departmentnek és nagyon rövid időn belül kapcsolatba lépnek velem.
    Eltelt az egész nap újra felmegyek a chat-re, azóta újabb az álláspontjuk: VIP 6-vagyok ezért Group B-ben versenyzem. Erre én azonnal hivatkozok a siteon kiírt szabályokra, online supporttal történő beszélgetésekre stb. Erre olyanokat mondanak hogy amikor átkerültem B csoportba megszűnt az A csoportban a pontszerzésem. Mondom nekik hogy még azzal az addig gyűjtött 1k ponttal is top 3-ban lennék, válasz: megküldik a kérdést "a kellő departmentnek" de álláspontjuk az hogy mivel Group B-ben versenyzek és ott nem értem el fizetős helyet ezért nem nyertem semmit.

    Rengeteg időt és energiát fektettem ebbe a race-be és tudtam hogy be tudom húzni az első helyet, most nagyon csalódott vagyok.

    A szabályok szerint három napjuk van rendezni a rake-race winnings-et.

    Most fogok írni nekik egy mailt "a kellő departmentnek", és közlöm velük hogy amennyiben nem kapom meg az A csoport első helyéért járó díjat a legnagyobb nemzetközi fórumokon közzé fogom tenni ezt a posztot angolul.
    L.T., kriispirolls and redoubtable like this.

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    A kello lepeseket megtetted, altalaban a "kitalalok a nemzetkozi forumokon" ervre meg szokott jonni az eszuk. GL remelem megkapod a penzed!
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  3. #3
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Kib..ottul tilten vagyok, tényleg sok időt és energiát fektettem bele, az első helyért járó díjjal majdnem dupláznám a bankollom ami nagyon sokat jelent egy NL5 playernek.

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 31.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Ciao Sonny!

    Hajrá! Remélem megkapod ami jár cash-ban majd tájékoztass bennünket hogyan alakult a dolog.

    Üdvözlettel:
    Player2009

  5. #5
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Ma reggel ismét ráírtam a supportra hogy időszerű ha érkezne a pénz, azt mondták még nem kaptak választ.

    Egy óra múlva megjött az első helyért járó díj.

  6. #6
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    happy end, ritka az ilyen a való világban, épp ezért mehet a gratula Sonny-nak

  7. #7
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Minden jó ha a vége jó.Egy kicsit erélyesen kell velük beszélni ,ennyi..
    redoubtable likes this.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden jó ha a vége jó.Egy kicsit erélyesen kell velük beszélni ,ennyi..
    Így így!
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  9. #9
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Kösz hogy szurkoltatok, jobb lett volna ilyen kellemetlenségek és vitatkozás nélkül csak simán nyerni.

    Most viszont hogy majdnem feldupláztam, 3 BI-nel támadok NL100-on, találkozunk az asztaloknál .

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •