Oldal: 21 / 32 ElsőElső ... 11192021222331 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 201 - 210 (317) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Terminal Poker

  1. #201
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Nagyon lassan frissíti az ilyen statokat, van, hogy 1 óra, de olyan is hogy 24 míg jóváír pontokat, bónuszokat, stb. Rb mindig percre pontosan megjön.

  2. #202
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Hál'Istennek nekem most frissítette a "raked hand-eket", meglett a 25, már be is engedett nevezni.

  3. #203
    Fanatikus tag Dinokaposvar avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest, Kaposvár
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    Köszönöm a segítséget így már okés GL

  4. #204
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    Idézet Mezo_gsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hál'Istennek nekem most frissítette a "raked hand-eket", meglett a 25, már be is engedett nevezni.
    Idézet Dinokaposvar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a segítséget így már okés GL
    tehát ha ma leülök játszani 6kor, akkor esélytelen, hogy részt vegyek a 8 órási versenyen?
    hol volt ez a 25 raked hand 24h-val előtte követelmény? még az akadémia promójában sem szerepelt, de link sem volt a részletes feltételekről...

    valamint nektek mennyi idő alatt lett meg a 25 raked hand? mert szerintem egy fél óra alatt megvan, de cáfoljatok meg nyugodtan!
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

  5. #205
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet Abdul87HU eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tehát ha ma leülök játszani 6kor, akkor esélytelen, hogy részt vegyek a 8 órási versenyen?
    hol volt ez a 25 raked hand 24h-val előtte követelmény? még az akadémia promójában sem szerepelt, de link sem volt a részletes feltételekről...

    valamint nektek mennyi idő alatt lett meg a 25 raked hand? mert szerintem egy fél óra alatt megvan, de cáfoljatok meg nyugodtan!
    Ha bemész a verseny lobby-jába, ott írja, hogy az adott verseny kezdete előtti 24 órában kell 25 raked hand-et összehozni.
    Tehát a ma estire vasárnap 20.00 és hétfő 19.59 között!

    Ha ma este 6-kor leülsz játszani az még nyugodtan belefér, mert a 25 raked hand tényleg kb. 30 perc alatt megvan. (Ha cashgame alatt ki-be lépkedsz az Ipad verseny lobby-jába, ott folyamatosan frissíti, hogy hány raked hand-nél jársz.)

  6. #206
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    Idézet Mezo_gsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha bemész a verseny lobby-jába, ott írja, hogy az adott verseny kezdete előtti 24 órában kell 25 raked hand-et összehozni.
    Tehát a ma estire vasárnap 20.00 és hétfő 19.59 között!

    Ha ma este 6-kor leülsz játszani az még nyugodtan belefér, mert a 25 raked hand tényleg kb. 30 perc alatt megvan. (Ha cashgame alatt ki-be lépkedsz az Ipad verseny lobby-jába, ott folyamatosan frissíti, hogy hány raked hand-nél jársz.)
    köszi a segítséget! külön köszönöm az utolsó infót, így azonnal látom az eredményt.
    see you at the tables
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

  7. #207
    Fanatikus tag MrNono avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 06.
    Hely
    Pápa
    Hozzászólások
    450

    Alapbeállítás

    Másnál is volt már olyan probléma, h nem tudott cselekedni az asztalnál? Minden stimmelt (net, kapcsolat...). csak pörgött le az időm és végül sit outra kerültem :S Akció közben nem a legjobb...

  8. #208
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2010. 10. 03.
    Hely
    Derec
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    Idézet MrNono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Másnál is volt már olyan probléma, h nem tudott cselekedni az asztalnál? Minden stimmelt (net, kapcsolat...). csak pörgött le az időm és végül sit outra kerültem :S Akció közben nem a legjobb...
    Régóta játszom már itt de ilyesmit még sosem tapasztaltam. Olyan már előfordult hogy "connecting is too slow" errort dobott.

  9. #209
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 12. 09.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Meg tudja mondani valaki, hogy hol lehet megnézni, hogy mennyi rakebacket kaptam a hónapban? Előre is köszi!

  10. #210
    Fanatikus tag cnut01 avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 25.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    223

    Alapbeállítás

    A kifizetéssel eddig nem volt gondja senkinek? 7-én cashoutoltam, eddig még nem jött meg, a support pedig egy hete nem válaszol. Ez így már ritkán jelent jót...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •