Oldal: 4 / 86 ElsőElső ... 234561454 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (852) összesen
Like Tree443Likes

Téma: Mit sportoljunk? / Hogyan fogyjunk?

  1. #31
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Biztos tudnék fejlődni még,csak nincsen rá havi 100K-m. 51-es karnál már nehéz tovább fejlődni natúrba.

  2. #32
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Roleks eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, de kell a 100%whey az alap de elsősorban arra gondolok, hogy egy csomóan azzal jönnek egyből, hogy drága így enni bla bla. Mikor ha kiszámolja mennyi szart vesz naponta(kenyér,zsömle,felvágott) és abból normális minőségű és mennyiségű kaját tudna csinálni pikk pakk. Csak számolni kéne meg utánnanézni.
    ez teljese így van, semmi 2ség.

  3. #33
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bicire meg tricire ok a 6, de nem külön-külön 6-6.
    Attól hogy neked elég a 3 nekem nem. Én szeretem megszaggatni az izmaimat. Amíg egy héten 2 szer edzettem minden izmot addig kevesebb feladatot csináltam, de mióta egy izom/nap azóta gyilok van!

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na ez teljesen így van szerintem is. Kiszámoltam cirka 1 éve hogyha csirkemellet eszek(24.7% fehérjetartalom), és tolom mellé a 100% Why Proteint, mennyibe kerül 1 gramm fehérje. Akkor asszem 1200 ft-al számoltam a csirkemellet. Szó mi szó, ha jól emlékszem 5 ft körül jött ki 1 gramm fehérje csirkemellből, 6 ft-ra pedig a Why P-ből. Tehát jó kajálással még olcsóbban is ki lehet jönni mint venni minden kiegészítőt. És azt se felejtsük el hogy egy AVG "gyúrósnak" közel nem kell annyi szir-szart szednie mint a PRO testépítőknek.
    Én nem tudok bevinni annyi tápanyagot csak kajából amire szükségem van. Napi 3g/tsk al számolva be kéne vinnem 300G fehérjét. Csirkemellből ez naponta durván 1.2KG lenne. 100% wheynek builderen 5300/kg ja 73% fehérjének. Amit én eszek most annak 3500/kg ja 80% fehérjének. A napi szükségletem kicsit kevesebb mint felét fehérjéből viszem be a többit meg kajából.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  4. #34
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.535

    Alapbeállítás

    Na megyek eszek valami finomat ,Ti meg számolgassatok
    Zoleee, L.T., balu999 and 1 others like this.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  5. #35
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Attól hogy neked elég a 3 nekem nem. Én szeretem megszaggatni az izmaimat. Amíg egy héten 2 szer edzettem minden izmot addig kevesebb feladatot csináltam, de mióta egy izom/nap azóta gyilok van!



    Én nem tudok bevinni annyi tápanyagot csak kajából amire szükségem van. Napi 3g/tsk al számolva be kéne vinnem 300G fehérjét. Csirkemellből ez naponta durván 1.2KG lenne. 100% wheynek builderen 5300/kg ja 73% fehérjének. Amit én eszek most annak 3500/kg ja 80% fehérjének. A napi szükségletem kicsit kevesebb mint felét fehérjéből viszem be a többit meg kajából.
    1,2 kg csirkemellet be lehet tolni napjába, főleg ha olyan étvágyad van mint nekem

  6. #36
    Lelkes újonc truczat avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 19.
    Hozzászólások
    64

  7. #37
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1,2 kg csirkemellet be lehet tolni napjába, főleg ha olyan étvágyad van mint nekem
    Hát irígykedem, főleg ha meleg is van alig tudok enni főleg a 5.6.kajálás környékén halál

  8. #38
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Idézet truczat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csúnyábbat nem találtál? http://pbrd.co/Tj204t this
    Utoljára módosítva: Roleks által: 2012. 09. 05. 20:43
    balu999 likes this.

  9. #39
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    winstrol+stana? Öngól.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  10. #40
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Attól hogy neked elég a 3 nekem nem. Én szeretem megszaggatni az izmaimat. Amíg egy héten 2 szer edzettem minden izmot addig kevesebb feladatot csináltam, de mióta egy izom/nap azóta gyilok van!



    Én nem tudok bevinni annyi tápanyagot csak kajából amire szükségem van. Napi 3g/tsk al számolva be kéne vinnem 300G fehérjét. Csirkemellből ez naponta durván 1.2KG lenne. 100% wheynek builderen 5300/kg ja 73% fehérjének. Amit én eszek most annak 3500/kg ja 80% fehérjének. A napi szükségletem kicsit kevesebb mint felét fehérjéből viszem be a többit meg kajából.
    Ez az oldal, amit linkeltél...
    Mennyire igényes termékek ezek? Vajon vizsgálta már be valaki a fehérjetartalmukat?
    Elég jó árakat írogattál és felkeltette az érdeklődésemet. Ha van kéznél" árlistájuk küld már át légyszives, hogy ne kelljen annyit várni rájuk!

Oldal: 4 / 86 ElsőElső ... 234561454 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •