Oldal: 6 / 86 ElsőElső ... 456781656 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (852) összesen
Like Tree443Likes

Téma: Mit sportoljunk? / Hogyan fogyjunk?

  1. #51
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Idézet Feriboyslimshady eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mit tudnátok ajánlani egy erősen dagadt (BMI 35,5) srácnak? Magas vérnyomásom van bár az gyógyszerrel kordában van tartva.
    Elsőnek olvasd el drugs bunny-sárga kapszuláját. Bármit csak kezdj el mozogni, dobd ki a szemetet a kajádból! Ha a kaján változtatsz az félsiker vagy több, cukros löttyöket felejtsd el. Ha extrém túlsúlyról beszélünk akkor kezdetnek az is jó ha elkezdesz sétálni(persze kicsit sietősebb tempóban ), elliptikus trainer, szobabringa, futást hagynám későbbre. Ha mellette pluszban elkezdesz valamit sportolni az pedig egy nagy plusszt ad pl. testépítés vagy valami trx szerűség(én nem csináltam de nem drága egy ilyen és nagy hely sem kell hozzá csak a plafonon egy kampó, és jól meg tudod mozgatni magad) . De ha elolvasod bunny könyvét akkor szerintem nem is lesz több kérdésed abban minden tisztán világossan benne van semmi halandzsa
    Utoljára módosítva: Roleks által: 2012. 09. 06. 11:51

  2. #52
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bicire meg tricire ok a 6, de nem külön-külön 6-6.
    Most értem haza bicepsz edzésről, nem 6 ot nyomok csak 5 öt, de abból az első nem is számít szinte mert csak odalököm a vért állva francia rúddal, vagy 3X15-20 ismétléssel. Ezután csinálok 4 erőgyakorlatot. Nem tudom miért volt 6 a fejemben, gondolom a nagy izmok miatt mert az mind 6 feladat.

    Ha lesz időm írok majd pár szót a táplálék kiegészítőkről, mert az emberek csak azt látják, hogy a paraszt eszi a teremben, vagy olvassa valahol, hogy enni kell ezért elkezdik ők is enni, de fogalmuk sincs róla hogy mit is esznek meg. Elsőnek délután a fehérjével jelentkezem mert azt fogyasztják a legtöbben.
    Roleks and balu999 like this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  3. #53
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    kicsit off, de edzőtársat keresek a negyedik kerületben (elsősorban súlyzós edzésekre, de ha épp valaki valami küzdősportot űzne, arról is beszélhetünk - bár kb néhány éve csak az egérkattintó izmaimat használom)... ha esetleg valaki profi magánedző, akkor barterezhetünk pókeroktatásra is, bár elsősorban arra kellene az edzőtárs, hogy ne legyek lusta lemenni nyomni az edzést.

    Mindenképpen olyan edzést szeretnék, ami vagy a magasságomat növeli, vagy a súlyomat csökkenti, mert a 186 centimmel picit alacsony vagyok a 110 kilómhoz...
    handsome joey likes this.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  4. #54
    Team Hero
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hely
    Tolna/Szeged
    Hozzászólások
    340

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Érdeklődéssel olvasom az írásaitokat.

    Több kérdésem lenne.

    Jelenleg 182 cm és 90 kg vagyok, egy 8-10 kilót akarnék leadni.

    Elég rendszertelenül élek, nyilván a pókernek betudhatóan, van amikor hajnal 1 , van amikor csak hajnal 3-kor alszom.

    amit ki bírok hámozni, és próbálok betartani.

    Terv szerűen felkelni 8-9 óra tartományban, normális reggelit enni(kérdés hogy mit?)

    Ebédre mit ajánlotok.

    Kardinális kérdés a vacsora, mert ugye eléggé halott ügy 6-kor enni utoljára , ha mondjuk hajnal 3-kor fekszel. Ki lehet bírni kaja nélkül, de eleg rossz lefeküdni úgy, hogy korog a gyomrod folymatosan. mit lehet, érdemes este enni ha muszáj?

    mintaétrendeket hol tudnék találni? Fontos lenne, hogy könnyen elkészíthető kaják legyenek( ne a sóban főtt csirkemell, túró meg csirkemellsonka kombó), szóval változatos.

    Illetve újra elkezdek sportolni, súlyzós edtés novembertől gondoltam, amíg jó idő van addig gyaloglás/futás. jártam edzőterembe egy jó 3 hónapot febr-máj eleje, de ot is inkább futópadon gyorsgyaloglást nyomtam (6 km/h), illetve bringázás 15-30 perc között. Kardiózás nálam úgy 1 óra volt. ez így megfelelő, vagy mennyit és milyen intenzításal érdemes kardiózni?

    igazából tényleg specifikusan kéne megközelíteni a dolgot, mert sok pókeres küzd a rendszertelen élettel, jobbára azért, mert ha pl beülsz játszani, és a sptop loss nem üt ki, de pl olyan arcok ülnek az asztalokon, akk pl hajnal 4-5-ig se fekszel le(élő példa), van amikor nem játszol, de kapásból nem tudsz aludni 2-3-ig(élő példa)

    Ezekkel a dolgokkal mit lehet kezdeni?

    Kicsit sok lett meg lehet hogy csapkodó, de remélem átjön a lényeg. a gond a pókeres életstílusban rejlő rendszertelenség(CG miatt főleg)

    Kiegészítésképp még azt szeretném kérdezni, hogy milyen kiegészítőket javasoltok, teljesen kezdőnek, hol tudnám beszerezni, érdemes-e valamilyen vitamint, multivitamint szedni, ha igen akkor mit? Súlyzós edzésekhez nem használtam semmit igazából, meg nem vagyok oda annyira ezért a fehérjéért, inkább az egészségmegőrzés /fogyás oldala érdekel.
    Utoljára módosítva: Skaidy által: 2012. 09. 06. 13:26

  5. #55
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    winstrol , stana ugyanaz. ha nem tömegelsz akkor inkább wini+propi+proviron
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  6. #56
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás Tudományos rovat! :D Fehérje!

    Először is nem vagyok biológus, táplálkozás szakértő, vagy valami ehhez hasonló így ne vegye senki készpénznek amit mondok!

    A fehérjéknek több különböző fajtája van. Nem fogom mindet felsorolni de van növényi, állati, szója, tojás, kevert.... ....A kevertet én pl magam részéről betiltanám úgy fosok tőle! A szóját meg a tojást nem próbáltam sose.

    Amit én eszek az a tejsavó protein erről ejtenék pár szót azoknak akik eszik a protein, vagy gondolkoznak rajta, hogy enni fogják.

    A tejsavó protein a tejipar melléktermékéből készül. Nem tudom már hol hallottam és azt sem tudom, hogy valós e a szám, de valami olyasmi rémlik, hogy 1KG tejsavó proteinhez 80-100L tejre van kb szükség. Gondoljatok bele ha a scitec 100L tejet megvenne 1KG fehérjéhez mennyi lenne egy bödön protein. *****sok...

    A gyártástechnikának igazából nincs nagy jelentősége, de pár szóban....
    A tejet pasztőrözik, szétválasztják, egy részéből lesz sajt, tejföl, túró.... tejipari termékek... a savó részéből pedig ilyen olyan szűrésekkel meg ion cserélésekkel meg szárításokkal megcsinálják a tejsavó fehérjét. Ezt a tejsavó fehérjét vásárolják meg a nagy táplálék kiegészítőket gyártó cégek, tesznek bele ezt-azt, és eladják úgy mint whey protein.

    -kik egyék a fehérjét?
    -Elméletileg mindenkinek ennie kéne aki rendszeresen sportol valamit vagy fogyókúrázik.

    -Sportolók miért egyék?
    -Röviden... -Mert az izom fehérjéből van és miután kihajtottad magad vissza kell tölteni bele a tápanyagokat. Segíti az izom regenerálódást, izomnövekedést...

    ...egyébként egyes vélemények szerint jó hatással van az agyműködésre is!

    -Fogyókúrázók miért egyék?
    -Azért mert a fogyás az izomból kezdődik nem a zsírból! Szarul néznél ki nagyon ha elkezdenél fogyózni és elfogynál izomból is nem csak zsírból. Azért kell fogyókúra közben fehérjét bevinned, hogy megmaradjon a meglévő izomtömeged!

    -Milyen fehérjét egyél?
    -Az attól függ mi a célod a fehérjével! Sportolsz, fogyózol, étkezést helyettesítesz... De minél magasabb a fehérjének a fehérje tartalma annál jobb! Vagy 2 hete láttam a müllerben 1000FT körül olyat amire valami olyasmi volt írva, hogy finom fehérje, megnéztem mi van benne de valami borzalom volt. Na azt ne vegyétek meg! Meg a teszveszen se vegyetek meg a vaterán ilyen olyan fehérjéket!!!!! Amúgy bármelyik gyártó fehérjéjét ehetitek, a különbség csak a töltő anyagokban van, és a köré épített marketingben!

    Múltkor barátnőmnek csináltam egy turmixot, oda adtam neki és azt mondta, hogy neki ez nem kell, mert nem akar olyan izmos lenni mint én! lol Mondtam neki, hogy add vissza akkor majd megiszom én!

    És egy fontos információ azoknak akik már esznek proteint, vagy majd fognak, és hallják a maszlagokat, hogy ez nem jó az nem jó, ez a cég így átbasz, úgy átbasz. Egyik cég sem basz át senkit! Minden terméknek van egy engedélyszáma hírtelen nem jut eszembe a pontos megnevezése. De a termék amit ők forgalomba hoznak annak az összetétele nem térhet el jelentősen attól ami erre az engedély számra ki van adva. Most fehérjéről van szó vegyünk alapul így egy fehérjét, de ez igaz mindenre, ha valamire ráírják hogy 72% fehérjét tartalmaz akkor az minimum kell, hogy legyen valami 71.7% körül. Tehát egy két tized % pont ot térhet el.

    Akit jobban érdekel a dolog az az interneten utána járhat!

    Amúgy a magyar tejgazdasági kísérleti intézet bárkinek bevizsgálja a fehérjéjét ha odakülditek nekik.

    Összefoglalva a fehérje nagyon jó és hasznos a szervezetnek, és attól, hogy fehérjét isztok nem lesztek izmosak!
    Sai, Roleks, balu999 and 1 others like this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  7. #57
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Hy Skaidy!

    Csak ismételni tudom a sárga kapszulát! Azt olvasd el feltétlen! Az étrendből el kell hagyni a mocskot ez a lényeg! (sertéshús, fehér kenyér és társai, cukros üdítők, hulladék felvágottak, alkohol...)
    Nem kell belepusztulni a fogyásban, sok idióta azt hiszi, hogy úgy kell fogyni, hogy nem eszik. Ez egy baromság!

    Minőségi tiszta kajákat kell enni! Csirke, pulyka, marha, halak, zöldségek, minőségi szénhidrátok.

    A súlyzós edzés az tökéletesen fog működni! Edzések után még ráállhatsz 20 percre a futópadra (nem kell futni) és hipp hopp leszalad az a 10 es.

    Én vitaminból egy elég jót eszek. Animal pak a neve. De bármilyen vitamin csomag jó lehet. Fontos, hogy sportolóknak kifejlesztett speciális vitamint pakkot egyél ne valami maszlagot amit a spárban lehet kapni mert abban a szükségletednek kb az 1/10 ed része van!

    Én a vitamin csomagomon kívül eszek 4-5 féle vitamint még külön, de elég nagy terhelésnek vagyok kitéve. Neked bőven elég egy vitaminpakk. Pl scitec multi pro pakk nem túl drága és teljesen jó. De ugyan ilyen a vitaking multi plusz.
    tylerhungary and Roleks like this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  8. #58
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  9. #59
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    A cigizésről szóló videót meg az összes többit is ajánlom Bunnytól

  10. #60
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Idézet Skaidy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Érdeklődéssel olvasom az írásaitokat.

    Több kérdésem lenne.

    Jelenleg 182 cm és 90 kg vagyok, egy 8-10 kilót akarnék leadni.

    Elég rendszertelenül élek, nyilván a pókernek betudhatóan, van amikor hajnal 1 , van amikor csak hajnal 3-kor alszom.

    amit ki bírok hámozni, és próbálok betartani.

    Terv szerűen felkelni 8-9 óra tartományban, normális reggelit enni(kérdés hogy mit?)

    Ebédre mit ajánlotok.

    Kardinális kérdés a vacsora, mert ugye eléggé halott ügy 6-kor enni utoljára , ha mondjuk hajnal 3-kor fekszel. Ki lehet bírni kaja nélkül, de eleg rossz lefeküdni úgy, hogy korog a gyomrod folymatosan. mit lehet, érdemes este enni ha muszáj?

    mintaétrendeket hol tudnék találni? Fontos lenne, hogy könnyen elkészíthető kaják legyenek( ne a sóban főtt csirkemell, túró meg csirkemellsonka kombó), szóval változatos.

    Illetve újra elkezdek sportolni, súlyzós edtés novembertől gondoltam, amíg jó idő van addig gyaloglás/futás. jártam edzőterembe egy jó 3 hónapot febr-máj eleje, de ot is inkább futópadon gyorsgyaloglást nyomtam (6 km/h), illetve bringázás 15-30 perc között. Kardiózás nálam úgy 1 óra volt. ez így megfelelő, vagy mennyit és milyen intenzításal érdemes kardiózni?

    igazából tényleg specifikusan kéne megközelíteni a dolgot, mert sok pókeres küzd a rendszertelen élettel, jobbára azért, mert ha pl beülsz játszani, és a sptop loss nem üt ki, de pl olyan arcok ülnek az asztalokon, akk pl hajnal 4-5-ig se fekszel le(élő példa), van amikor nem játszol, de kapásból nem tudsz aludni 2-3-ig(élő példa)

    Ezekkel a dolgokkal mit lehet kezdeni?

    Kicsit sok lett meg lehet hogy csapkodó, de remélem átjön a lényeg. a gond a pókeres életstílusban rejlő rendszertelenség(CG miatt főleg)

    Kiegészítésképp még azt szeretném kérdezni, hogy milyen kiegészítőket javasoltok, teljesen kezdőnek, hol tudnám beszerezni, érdemes-e valamilyen vitamint, multivitamint szedni, ha igen akkor mit? Súlyzós edzésekhez nem használtam semmit igazából, meg nem vagyok oda annyira ezért a fehérjéért, inkább az egészségmegőrzés /fogyás oldala érdekel.
    Amit redoubtable írt azt rendben van. Viktornak azt hiszem egyszer át is küldtem a sárga kapszulát, de sima letöltés bárhonnan bodybulider.hun regisztrációért cserébe is. Válaszol minden kérdésedre.

    Reggelire csomó minden mehet belinkelek párat megint: https://apps.facebook.com/scitec-receptek/
    BODYBUILDING RECIPES & MORE! - YouTube (jobb alul le vannak bontva étkezés szerint a videók nagyon jók) nekem most reggel a zabpalacsinta adja mellé sűrűre csinálom a csokis fehérjét olyan mint a nutella kb az bele és mehet a menet +1 adag 100%whey.

    Kezdetnek diétás stackbe alap lenne: L-glutamin,BCAA,Leucin,Magnézium+calcium+multivitam in, L-carnitin, lenmagolaj,100%whey protein. Ezek szerintem mindenképp. +mehetne termogenikus zsírégető pl: adipokil. +izületvédő nem árt.

    És ez igen az egyik nagy tévhit a ne egyél 6 után, meg koplaljunk ezek a legnagyobb marhaságok. A testépítés a kajálásról szól!! Itt majd később inkább az lesz a gond, hogy hogyan gyűrd le az 5.6.7.kajálásodat. Minnél többször étkezz normálissan kis adagokat.

Oldal: 6 / 86 ElsőElső ... 456781656 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •