Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 13 (13) összesen
Like Tree3Likes

Téma: NL50 floppolt drill riveren

  1. #11
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    szomorú de asszem dobni kéne. valueból nem lesz ez gyengébb

    btw pre nagyon fold, hiába a magas 3bet, a value range-e szét dominál (szvsz, nem nagyon fog AJvel meg KQval 3betelni max ha blöffből teszi, de akkor elég nitnek kéne lenned utg.), ha pedig agró elég kellemetlen szitukba kerülhetünk floppon az erős value range-e miatt (turn bet mindig félelmetes lesz Q meg Amagason, oop nem tudsz floatolni ) illetve ha odaérsz teszem azt 2 párra sem fog mindig bepakolni 100bb-t AKval ha erősködsz, mert über strong lesz oop a range-ed. (callnál 4bet sokkal jobb sztem itt mert ha magas az utg vs 3betje, sokkal több blöff van benne a value részt meg blokkolod)

    call akkor jó, ha sokat callolsz 3betet oop és blöffölsz postflop s ő ezt tudja. ekkor c/r-elném a floppot.
    prosi83 likes this.

  2. #12
    Lelkes újonc Naturalwest avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    UTG-t elég kevesen 3-betelik nagyobb%-ban, ahogy észrevettem, emiatt pre fold. OOP amúgy sem szeretek 3bet-et callozni, viszont 4betre remek lap, ha tudom, hogy egy adott játékos sokat 3betel UTG-t (Dr.WANG-ről van handem, 4%-ban 3beteli UTG-t IP).

    Elég aggro player, barrel happy, river aggression 36%. Alapból nálam river bet/fold, de ellene call-t is működőképesnek tartom, mivel 69/63/63%-ban barrellezik 3bet potban, szóval sztem turn felszedett FD-t tolta volna tovább.

    De mivel neked nem nagyon volt handed róla, ezért sztem bet/fold korrekt riveren.
    prosi83 likes this.

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    tx a kommenteket. A pre call valóban hiba volt (fold;4b/f). Riveren megadtam és A7s volt nála. Úgy gondoltam a flöss húzót tovább hívná.
    (+ gyorsan be is szerzek néhány száz k handet a limitről.)

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •