Oldal: 10 / 86 ElsőElső ... 891011122060 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (852) összesen
Like Tree443Likes

Téma: Mit sportoljunk? / Hogyan fogyjunk?

  1. #91
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet Roleks eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vállra tudtok valami jót? Azt ritkán sikrül bedurrantani :/
    emlékszem régen nekem nagyon be tudott durrani, most meg nem, pedig ugyanúgy edzek rá kb, volt olyan, hogy nem bírtam a fejemhez emelni a telefont le kellett feküdnöm és úgy telefonáltam edzés után
    bnas and Roleks like this.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  2. #92
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 05. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hy!

    Futni nem futnék, rengeteg izomveszteséggel jár plusz eléggé öli a térdet. Otthon végezhető sportnak leginkább a kettlebellt ajánlanám. Ezzel heti 3X15-20 perc nagyon jót tesz. A kettlebell ben ez a legjobb, hogy otthon végezhető meg egyszer kell megvenni. Kezdetnek egy 12KG os at vennék minimum nem tudom mennyi pontosan de szerintem plafon 10 ezer FT. De vannak kettlebell "nyílt" órák ahol az első alkalom ingyen van, elmehetsz egy ilyenre és megnézheted, hogy adja e. Itt meg is nézhetsz róla pár infót! Kettlebell edz
    A Kettlebell tényleg nagyon jó, de mielőtt bárki el akarná kezdeni otthon csak úgy magától, előtte mindenképpen menjen le pár órára rendes edzésre, mert a rossz technikával végzett gyakorlatok könnyen sérüléshez vezethetnek.

  3. #93
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    Köszi szépen a segítséget redoubtable!
    redoubtable likes this.

  4. #94
    Fáradhatatlan grinder csicsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 02.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    578

    Alapbeállítás

    Ha egeszseges akarsz lenni allokepessegi sportot kell valasztani. Ezek novelik a kitartast is ami az eletben is hasznos. Gyurastol csak lufi leszel es nem birsz felmenni a lepcson meg a seggedet se tudod kitorolni, se az asszonyt megkefelni mert kifulladsz.
    Kiegeszitesnek max.

    Kajat jol csinaljak ha dietazni akarsz. Amugy nem kivanom megfosztani magam a gasztronomiai elvezetektol!

    Ha fogyni akarsz kezdj el mozogni es ne a merleget hanem a tukrot nezegesd mert at fog alakulni az egesz tested.

    Egeszeges eletmod melett, gyuras ellen vagyok.
    Futas, uszas, bicaj, tanc, tenisz stb..
    Talald meg azt ami oromet okoz akkor nem fog nehezedre esni csinalni.
    lecso10 likes this.

  5. #95
    Fáradhatatlan grinder csicsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 02.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    578

    Alapbeállítás

    Ha egeszseges akarsz lenni allokepessegi sportot kell valasztani. Ezek novelik a kitartast is ami az eletben is hasznos. Gyurastol csak lufi leszel es nem birsz felmenni a lepcson meg a seggedet se tudod kitorolni, se az asszonyt megkefelni mert kifulladsz.
    Kiegeszitesnek max.

    Kajat jol csinaljak ha dietazni akarsz. Amugy nem kivanom megfosztani magam a gasztronomiai elvezetektol!

    Ha fogyni akarsz kezdj el mozogni es ne a merleget hanem a tukrot nezegesd mert at fog alakulni az egesz tested.

    Egeszeges eletmod melett, gyuras ellen vagyok.
    Futas, uszas, bicaj, tanc, tenisz stb..
    Talald meg azt ami oromet okoz akkor nem fog nehezedre esni csinalni.

    Taplalek kiegeszitoket hanyagold eleg komoly tudas kell ebben a temaban ahhoz h jol csinald.
    lecso10 likes this.

  6. #96
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet csicsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha egeszseges akarsz lenni allokepessegi sportot kell valasztani. Ezek novelik a kitartast is ami az eletben is hasznos. Gyurastol csak lufi leszel es nem birsz felmenni a lepcson meg a seggedet se tudod kitorolni, se az asszonyt megkefelni mert kifulladsz.
    Kiegeszitesnek max.

    Kajat jol csinaljak ha dietazni akarsz. Amugy nem kivanom megfosztani magam a gasztronomiai elvezetektol!

    Ha fogyni akarsz kezdj el mozogni es ne a merleget hanem a tukrot nezegesd mert at fog alakulni az egesz tested.

    Egeszeges eletmod melett, gyuras ellen vagyok.
    Futas, uszas, bicaj, tanc, tenisz stb..
    Talald meg azt ami oromet okoz akkor nem fog nehezedre esni csinalni.
    Ne zavarjon hogy edzett ember is liheg és azért van mert megnövekedik az oxigén felvétel. ezek szerint a te álláspontodban a maratoni futók még véletlenül sem lihegnek .
    Roleks likes this.

  7. #97
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet csicsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gyurastol csak lufi leszel es nem birsz felmenni a lepcson meg a seggedet se tudod kitorolni, se az asszonyt megkefelni mert kifulladsz.

    Egeszeges eletmod melett, gyuras ellen vagyok.
    Hy!

    először is! http://mek.oszk.hu/01500/01547/01547.pdf

    szerintem tuti 46 kiló vagy vasággyal együtt laza kisebbségi komplexussal azért mondasz ekkora badarságot!

    Azért mert valaki testépítő nem fog úgy kinézni mint Jay Cutler vagy Kathi Béla, meg ha így is lenne akkor vesz magának egy bidét és segget mos nem kell törölnie. Vagy nézd meg PL Toldi Zsuzsit meg a barátját Csuhai Janit, nekem nem tűnik úgy, hogy nincs megcsinálva Zsuzsi!

    Nem lehet mindenki testépítő, nem a ****k sportja!
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  8. #98
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne zavarjon hogy edzett ember is liheg és azért van mert megnövekedik az oxigén felvétel. ezek szerint a te álláspontodban a maratoni futók még véletlenül sem lihegnek .
    Nem célom trollkodni, de edzettebb embernek ugyanahhoz a teljesítményhez jóval kevesebb oxigénre van szüksége. Pl egy átlag nem sportoló ember sokkal jobban fog lihegni mire felér a negyedik emeletre, mint egy pl rendszeresen futó. Atlétákat focistákat stb ezért szokták magaslati edzőtáborba vinni.

    És természetesen egy maratoni futó is liheg és kapkodja a levegőt, ha már a "halálán" van verseny közben, de ahhoz,h egy átlagos hobbi kocogóval tartsa az iramot azt meg sem érzi.

  9. #99
    Fáradhatatlan grinder csicsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 02.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    578

    Alapbeállítás

    Persze egy maraton utan biztos liheg egy picit

    Amugy nem lihegunk mert magas a tudokapacitasunk igy egy levegovetellel tobb oxigenhez jutunk mint az aki a sulyokat emelgeti.

  10. #100
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    inkább menjünk edzeni trollkodás helyett! Nekem tricepsz nap van ma! Te meg menjél fussál egy kört Csicsi!
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •