Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (22) összesen
Like Tree17Likes

Téma: NL50 Zoom FR - QQ 200 bb deepen

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás

    Én nem játszom casht, de egy settel nem emelnék vissza ekkorát egy szerintem elárult over ellen! Mivel calloltad a 3betet így már abszolút overre tennélek, így turnön sem tolnék allint, mivel nem szeretném, hogy dobjál! Az én gondolatom szerint vezettél a QQ-val, de mivel megkérdzted, így gondolom set ellen játszottál!! Ezért nem egyszerű játék ez
    A végeredmény érdekelne! Köszi

  2. #12
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Én is tudnám flopon dobni, pont azt akarja hogy overpárral callolj a turnon.
    You 're an apple

  3. #13
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Azt nemtom, hogy mind ezt csinálja-e. Amúgy én veszem a handeket, és a regek többsége bukó jóval nagyobb (50-100k) handmintán. Nem nagyon találkoztam még nyerővel. Nem is értem minek játszanak. Sztem a sima asztalokon sokkal jobbak a regulárok. Zoomon rengeteg idióta mutatást látok, néha sírok a röhögéstől. Amúgy a Zoom FR-rel vigyázni kell, rengeteg a hiperübernit, akik ellen a 2nd/3rd nutsot (és itt nem overpárokról beszélek) el kell tudni dobni. Pl. bottom settel vagy T magas flössel nem mindig ajánlatos tönkremenni.

    A handhez: belelevelingelheted magadat, hogy ő tudja, hogy te nem akarsz tönkremenni overpárral 200bb deepen, ezért megpróbál kiblöffölni, de ennek a kiderítése elég drága mulatság lenne. És ezt ő tudja, hogy drága lenne neked, ezért blöfföl. (vagyis ez egy körforgás)

    Amúgy a nagy visszaemeléshez annyit, hogy vagy azért emel vissza ekkorát, mert blöfföl, hogy turnon tudjon pusholni, és így nagyobb a fold equityje, vagy azért, mert fél a flop színhúzótól, mert ha lejön a turnon vagy a te overpárodat ijeszti el, vagy lejavulod a setjét (ha Acxc-d van).

    Na mindegy, én ezt flopon eldobnám, next hand.
    Utoljára módosítva: fLeSs által: 2012. 09. 07. 11:00

  4. #14
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Nem kell ezt túlvariálni. Pre opener is callolta a sqz-t. 200BB eff-el nem fog dobni kb semmit, amivel jó eq-et tud kialakítani. A range-ében van az összes set. Floppon kb set + combodraw amivel ránkemel. 100BB deepen néha meglesz a pot odds a range-e ellen, 200BB-vel soha. Ha nincs readed, hogy nagyon tolóckodik és itt bd draw-kkal, random lapokkal is emel, akkor nem jó a flop call (pláne turn foldal), mert totál face up a range-ünk, és tökéletesen tud ellene játszani. Alapvetően deepen számítani kell rá, hogy nagyon sok 3bet potban equity mineolnak az ellenfelek, különösen pozícióból. Deepen a lapok közötti különbség vékonyabb lesz. 3betelj többet ilyen szituban, szedd föl a sok fölösleges flatből generálódó deadmoney-t, viszont ne értékeld túl a pre monstereket.
    "De mit vár ez a hülye? 100mtt-ből megnyert 11-et, és van felesége is"

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Ha jó játékos, akkor most set mine-olt, bejött neki, és pont azért játszik így, mert néhány partival korábban 86-tal blöffként is ezt játszotta. Abban nagyjából biztos vagyok, hogy pontosan tudja: overpár van nálunk. A döntés pont azért nehezebb, mert faceup overpárunk ellen - ha jó és agresszív játékos - a blöff esélye törnön nagyobb. A flop visszaemelés "véletenül" pont akkorára sikerült, hogy törnön potnyi emeléssel all in tudott menni.

    Szóval vannak érveim mindkettő (dobás, megadás) mellett, de szerintem most megadást remél, így dobnunk kell. A dobás mellett szól még a 200BB deep játék is, 100bb mélyen lehet, inkább megadnék.

    Floppon nem tudom tudnék-e dobni. Nem érzem túl erősnek azt a játékot még 200bb mélyen sem, ha 3bet potban flop visszaemelésre mindig dobom az overpárt.

  6. #16
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    "Floppon nem tudom tudnék-e dobni. Nem érzem túl erősnek azt a játékot még 200bb mélyen sem, ha 3bet potban flop visszaemelésre mindig dobom az overpárt."

    Itt mások a körülmények, mint egy sima 3bet potban.

  7. #17
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    tízes, nyolcas, vagy ötös szett. majdnem 4x a 3bet, keményen védi a draw-k ellen... KK, AA-t lehet hogy szintén így játszaná, de inkább szett. kétpár szinte kizárt.

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet andree eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem kell ezt túlvariálni. Pre opener is callolta a sqz-t. 200BB eff-el nem fog dobni kb semmit, amivel jó eq-et tud kialakítani. A range-ében van az összes set. Floppon kb set + combodraw amivel ránkemel. 100BB deepen néha meglesz a pot odds a range-e ellen, 200BB-vel soha. Ha nincs readed, hogy nagyon tolóckodik és itt bd draw-kkal, random lapokkal is emel, akkor nem jó a flop call (pláne turn foldal), mert totál face up a range-ünk, és tökéletesen tud ellene játszani. Alapvetően deepen számítani kell rá, hogy nagyon sok 3bet potban equity mineolnak az ellenfelek, különösen pozícióból. Deepen a lapok közötti különbség vékonyabb lesz. 3betelj többet ilyen szituban, szedd föl a sok fölösleges flatből generálódó deadmoney-t, viszont ne értékeld túl a pre monstereket.
    ez szinte egyetemi válasz köszönet!

  9. #19
    Fanatikus tag urbanpoet303 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    348

    Alapbeállítás

    Koszi mindenkinek a valaszt. "Termesztesen" TT volt nala Megadtam az insta shove-ot is, az alabbi hand volt a read korabbrol. Viszont azt nem tudom eldonteni, hogy ennyire jo emberunk, hogy mindent ugyanugy jatszik vagy total veletlen volt ez. Egyebkent, ha nem latom ezt a leosztast kb. 10 perccel korabban akkor egy eleg sima fold lett volna flop-on.

    Mondjuk most sajna elegge bizonytalan vagyok, mert szerintem rengetegszer dobok, de ugy tunik meg mindig nem eleget. Eddig -25 BI a szeptember, kb. minden 2. overparomra jut egy set. Nem baj, majd megfordul

    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $31.46
    SB: $38.99
    BB: $47.75
    UTG: $57.95
    Hero (UTG+1): $80.18
    UTG+2: $119.40
    MP1: $91.05
    MP2: $13.98
    CO: $37.55

    Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG+1 with T T
    1 fold, Hero raises to $1.50, UTG+2 calls $1.50, 5 folds, BB calls $1

    Flop: ($4.75) 9 8 J (3 players)
    BB checks, Hero bets $2.72, UTG+2 raises to $8, BB folds, Hero calls $5.28

    Turn: ($20.75) K (2 players)
    Hero checks, UTG+2 bets $12.50, Hero calls $12.50

    River: ($45.75) 9 (2 players)
    Hero checks, UTG+2 checks

    Final Pot: $45.75
    Hero shows T T (two pair, Tens and Nines)
    UTG+2 mucks 8 6
    Hero wins $43.69
    (Rake: $2.06)

  10. #20
    Fanatikus tag urbanpoet303 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    348

    Alapbeállítás

    Ja es egyebkent, nemregen kezdtem el Zoom FR-et jatszani. Gondoltam kiprobalok egy LAG-abb stilust, egyelore annyira nem megy, 3bb/100-at hozok, ezt en nagyon kevesnek erzem. Meg az atlag nit sem tud dobni top par / jo kicker kombot, gyakorlatilag semmilyen board texturan.

    Mi lenne az elfogadhato bb/100?

    Koszi.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •