Oldal: 12 / 86 ElsőElső ... 210111213142262 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (852) összesen
Like Tree443Likes

Téma: Mit sportoljunk? / Hogyan fogyjunk?

  1. #111
    Fáradhatatlan grinder csicsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 02.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    578

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fontos, hogy amikor vitaminról beszélünk sportolóknak kifejlesztett vitaminpakkról beszélünk! Nagyjából mindegy melyik gyártó melyik pakkját eszi az ember, csak valamit egyen!
    [/url]
    Melyiket ajánlanád ?
    "If you wanna be the best, you gotta take out the best"

  2. #112
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet csicsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Melyiket ajánlanád ?
    Én az animal pakkot eszem.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  3. #113
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    Hú de sok itt a gyúrósFrici! A legkevésbé sem szeretnék vitába bocsátkozni, de tényleg érdemes lenne a testépítő/táplálékkiegészítő irányt külön venni, mert elég felkészültek az emberek, de a saját területükre - már-már mindenki biokémikus. MAXIMÁLIS TISZTELETEM egyébként azoknak az embereknek akik több mint 3 órát lehúznak a teremben heti 5-6 alkalommal, mert ahhoz aztán kell kitartás és önuralom.

    Viszont, érdemes lenne tisztázni néhány dolgot:
    - Diéta - Beteg embereknek készítenek diétát dietetikusok.
    - Életmódváltás - az amire szüksége van egy egészséges (enyhén túlsúlyos) embernek.
    - Állapotfelmérés - amivel kezdeni kéne: izületek, izmok, testzsír % és így a célt is könyebb meghatározni.
    kg-ban csalóka lehet az izomtömeg váltakozás miatt.

    Életmódváltás:
    - táplálkozási szokásaid racionalizálása!!!
    - Rendszeres mozgás beiktatása!!!

    Annyira egyszerü, csak akaraterő kell hozzá, viszont annyira túlbonyolítják, hogy nem kis iparág épült erre/eköré.
    Megjegyezném, az általam tisztelt bodybuildereknek valóban szükségük van ennél sokkal komplexebb megközelítésre, hisz szervezetük már abnormális folyamatnak van kitéve. Igen az emberekkel nincs bajom, de a tevékenység szerintem nem egészséges.

    Szóval költséghatékonyság: futás/séta a mindentvivő.
    Táplálkozás: érdemes beruházni egy dietetikussal való konzultálásra, hogy összeállítsanak egy személyre szabott étrendet. Az étrenden való változtatás első pár napja nehéz, de meg lehet szokni, mint a jelenlegi táplálkozási beidegződéseket. Pl. Én nem dohányzom és nem iszom alkoholt, viszont rengeteg cukros szart iszom és sok csokit eszem: drasztikus csökkentés hatására rendszeres mozgással elkezdtem jól láthatóan fogyni, ja igen közben erősödtem is, mert mást is sportolok. wow. Egyszerü képlet.

    Sztem heti 3 alkalom futás/kocogás/fekvőtámasz mellett épkézláb evési habitussal meg lehet csinálni. CSAK AKARNI KELL!!!

  4. #114
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Valaki elmagyarázná (aki tapasztalattal is rendelkezik), hogy szerinte miért egészségesebb a futás egy túlsúlyos embernek, mint a súlyzós edzés+séta/szobabicikli?

  5. #115
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet 2tiWinner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    MAXIMÁLIS TISZTELETEM egyébként azoknak az embereknek akik több mint 3 órát lehúznak a teremben heti 5-6 alkalommal, mert ahhoz aztán kell kitartás és önuralom.
    Meg jó nagy adag hülyeség

    Idézet 2tiWinner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    - Diéta - Beteg embereknek készítenek diétát dietetikusok.
    A diéta speciálisan összeállított étrend fogalmát takarja, nem jelent fogyást, éhezést.

    Idézet 2tiWinner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    - Állapotfelmérés - amivel kezdeni kéne: izületek, izmok, testzsír % és így a célt is könyebb meghatározni.
    forrás: Drugs Bunny edző válaszol | 2011 decemberi kérdések - válaszok

    az állapotfelmérés egy ****ság. régebben edzősködtem, és előfordult, hogy jöttek oda hozzám ilyen baromságokkal. pl. emlékszem, egy csajnak készítettem egy profi állapotfelmérést, ami viszonylag hosszú időbe telt, a kidolgozása majdnem elérte az 1 másodpercet. azt mondtam neki: dagadt vagy, az állapotod fel van mérve.
    Utoljára módosítva: Maxxxika által: 2012. 09. 07. 12:31

  6. #116
    Tag Sim0nph0enix avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 18.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    175

    Alapbeállítás

    Egyébként ez olyan,mint amikor látom,hogy NL10-es meg 5$-os sng-ket toló arcok eszméletlen mély elemzéseket nyomnak,és kb olyan számításokkal dobálóznak,amitől mindenkinek tátva marad a szája,csak nem értem ha azok az emberek annyira képzettek,akkor miért azon a téten játszanak...

    Neki kell állni és tolni kell,úgyis mindig ez a legnehezebb

  7. #117
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hy!

    először is! http://mek.oszk.hu/01500/01547/01547.pdf

    szerintem tuti 46 kiló vagy vasággyal együtt laza kisebbségi komplexussal azért mondasz ekkora badarságot!

    Azért mert valaki testépítő nem fog úgy kinézni mint Jay Cutler vagy Kathi Béla, meg ha így is lenne akkor vesz magának egy bidét és segget mos nem kell törölnie. Vagy nézd meg PL Toldi Zsuzsit meg a barátját Csuhai Janit, nekem nem tűnik úgy, hogy nincs megcsinálva Zsuzsi!

    Nem lehet mindenki testépítő, nem a ****k sportja!

    Ha már ilyet linkelgetsz, akkor neked is be kellene tartani. A helyesírásnak a központozás is része.
    redoubtable likes this.

  8. #118
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet 2tiWinner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Viszont, érdemes lenne tisztázni néhány dolgot:
    - Diéta - Beteg embereknek készítenek diétát dietetikusok.
    - Életmódváltás - az amire szüksége van egy egészséges (enyhén túlsúlyos) embernek.
    - Állapotfelmérés - amivel kezdeni kéne: izületek, izmok, testzsír % és így a célt is könyebb meghatározni.
    kg-ban csalóka lehet az izomtömeg váltakozás miatt.

    Sztem heti 3 alkalom futás/kocogás/fekvőtámasz mellett épkézláb evési habitussal meg lehet csinálni. CSAK AKARNI KELL!!!
    Hy!

    -Nem csak beteg emberek vagy a fogyni vágyók diétáznak, diéta az is ha valaki tömeget akar felszedni.
    -Életmód váltásra sem csak a túlsúlyos embereknek van szükségük!
    -Állapotfelmérést elmondta Maxxxika.

    Ha a céljaid eléréséhez elég a heti 3 futás meg pár fekvőtámasz akkor csináld! Ez is több mint a semmi!
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  9. #119
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki elmagyarázná (aki tapasztalattal is rendelkezik), hogy szerinte miért egészségesebb a futás egy túlsúlyos embernek, mint a súlyzós edzés+séta/szobabicikli?
    Hi!

    Futásban az a jó,h ott egyszerűen nem tudsz hibázni. Viszont ha lemész a terembe, hamar megtalálnak az okosok,h most neked bizony szálkásítanod kell, szedj ezt meg igyál azt, a józsinak is és a ferinek is jó volt. Nekem ez a legnagyobb bajom ezzel. Ha fogyni akarsz pont az a lényeg,h kevesebbet kell bevinned mostantól mint amit eddig, pont ezért híztál el. Ha mellé még mozogsz is, akkor az csak pluszban segít.

    Már bocs, de ha túlsúlyos vagy és eldöntöd,h fogyni szeretnél, és ezt rendszeres futás segítségével szeretnéd elérni, akkor az elején az minden lesz, csak nem futás! Kezdj el fokozatosan egyre hosszabbakat sétálni, de nem fagyizós stílusban, ha lehet akkor inkább felfelé mint lefelé persze, szobabicikli, utána kocogás, majd amikor már nem tűnik annyira idegennek a mozgás, akkor kezdhetsz futni.

    Teremben el lehet ücsörögni közben kezeddel emelgetsz ezt azt, de ezzel nem fogsz eredményt elérni. Azt könnyű feladni, könnyebb sumákolni, még egy kicsit tovább pihenek stb. De ha elkezdesz mozogni, és kitűzöd a célt,h kétnaponta körbe sétálod 10x a környékeden mittudomén mit, akkor ott nehezebb csalni,m ha már nem bírsz kocogni, akkor sétálsz tovább, de legalább addig is mozogsz! Legközelebb pedig észre fogod venni,h most már tovább bírod kocogással, sikerélményed lesz és így valószínű nem hagyod abba. Teremben pedig túlsúlyosan jól éreznéd magad a gyúrógépek között, most őszintén?

    Nekem nincs rossz fizikumom, de én is kaptam felkéréseket,h na gyere húzódszkodjunk már, meccseljünk egyet, mondom ok, de utána versenyzünk,h ki ér fel hamarabb a hegyre?!

  10. #120
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet SchZol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Kettlebell tényleg nagyon jó, de mielőtt bárki el akarná kezdeni otthon csak úgy magától, előtte mindenképpen menjen le pár órára rendes edzésre, mert a rossz technikával végzett gyakorlatok könnyen sérüléshez vezethetnek.
    Budapesten tudsz/tudtok valami jó, olcsó helyet?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •