Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 22 (22) összesen
Like Tree17Likes

Téma: NL50 Zoom FR - QQ 200 bb deepen

  1. #21
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    A 86s-es handben azért fordította blöffbe a párját, mert az a board a te range-ednek rettenetes és overpárokkal sem tudsz megadni három utcát OOP. Viszont a turnon az a pici barrel eléggé elárulta a lapját, ott settel/két párral nagyobbat hívna a húzók miatt.

    Amikor QQ-d volt más volt a szitu. Pre SB-ről megadott UTG ellen, itt az ő range-e kb. 77-JJ és AQs+/AK/KQs ha ezekkel nem 3betel (sok értelme nincs UTG ellen). A flopon a range-e 88 (3), TT (3) és AsKs (1) - nálad van a Qs. Esetleg 55 (3). T8, J9 meg hasonlók nincsenek nála.


    Zoom FR NL50-en 10bb/100 az elfogadható. Egyébként nem... vagyis de, elérhető, csak sokszor kell dobni. Sztem tényleg a dobálásokon múlik, mert az embereknél az esetek 90%-ában tényleg az van amit reprezentálnak. Nekem a tilt legyőzése ment a legnehezebben Zoomon, de asszem már elég jó vagyok benne (a régi önmagamhoz képest).
    Utoljára módosítva: fLeSs által: 2012. 09. 07. 19:41

  2. #22
    Fanatikus tag urbanpoet303 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    348

    Alapbeállítás

    Idézet fLeSs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A 86s-es handben azért fordította blöffbe a párját, mert az a board a te range-ednek rettenetes és overpárokkal sem tudsz megadni három utcát OOP. Viszont a turnon az a pici barrel eléggé elárulta a lapját, ott settel/két párral nagyobbat hívna a húzók miatt.

    Amikor QQ-d volt más volt a szitu. Pre SB-ről megadott UTG ellen, itt az ő range-e kb. 77-JJ és AQs+/AK/KQs ha ezekkel nem 3betel (sok értelme nincs UTG ellen). A flopon a range-e 88 (3), TT (3) és AsKs (1) - nálad van a Qs. Esetleg 55 (3). T8, J9 meg hasonlók nincsenek nála.
    Ez mondjuk gondolom csak akkor erdekes, ha feltetelezzuk, hogy ellenfelunk kepes a gondolkozas tudomanyara

    Idézet fLeSs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Zoom FR NL50-en 10bb/100 az elfogadható. Egyébként nem... vagyis de, elérhető, csak sokszor kell dobni. Sztem tényleg a dobálásokon múlik, mert az embereknél az esetek 90%-ában tényleg az van amit reprezentálnak. Nekem a tilt legyőzése ment a legnehezebben Zoomon, de asszem már elég jó vagyok benne (a régi önmagamhoz képest).
    Akkor emg van hova fejlodni. Egyelore most ugy erzem, hogy a tilt kontroll megy a legnehezebben... Meg a dobalas HU SNG-zas utan nehez...

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •