Oldal: 17 / 86 ElsőElső ... 715161718192767 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (852) összesen
Like Tree443Likes

Téma: Mit sportoljunk? / Hogyan fogyjunk?

  1. #161
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Elkezdtem olvasni ezt a fegyencedzést. Érdekesnek tűnik, igaz még csak a bevezetésnél tartok. Kösz a tippet.
    Yiirsh likes this.

  2. #162
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Shop.Builder Tápanyag Adatbázis - Body.Builder Webmagazin

    Hosszú választ nem tudok írni, session közben vagyok
    Lényeg, hogy lefekvés előtt már ne egyél szénhidrátot, napközben is inkább lassú felszívódásút. A telített zsírok is kerülendőek, és a cukros dolgok, üdítők. A fehérjét legjobban csirkemellből tudod bevinni, ezért olvashatod mindenhol, hogy azt ajánlják. Ezt eheted egész nap, lefekvés előtt is. Hogy miből mennyit ajánlott enni, az hosszabb téma. A táplálékkiegészítők meg pont azért vannak kitalálva, hogy ne kelljen sok kiló csirkét megenni naponta, hanem 1-1 étkezést helyettesíthetsz/kiegészíthetsz velük.
    Roleks, balu999 and redoubtable like this.

  3. #163
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet extremfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Sokat olvastam itt a szemét kajákról ( én most kezdem kicsit átrendezni az étrendem - életem ) azt eddig is tudtam hogy a Meki az gáz de van egy két dolog amivel nem vagyok tisztában teljesen.

    Csodálnám ha ezt valaki végigrágná, de köszi előre is minden jó tanács jól jön.
    GL
    Kajákkal kapcsolatban egy érdekes tapasztalatom van. Nekem is úgy hívta fel rá a figyelmem. Gyerekkorom óta allergiás vagyok, lényegében minden fára és a parlagfű kivételével minden fűre. Van amire jobban van amire kevésbé. 2 éve próbálom kerülni az E-számokat, tehát virsli párizsi stb kuka, helyette sonka színhús ilyesmik. Cukros üdítők minimális, rágó kuka, színezett és tartósítószeres dolgok joghurt ilyesmi kuka. Vegyszerekben is vannak "emberbarátabbak" pl tusfürdők ilyesmiket mind lecseréltem, zacskós műanyag kaják kuka, meki felejtős, és láss csodát, már 2 éve gyakorlatilag nem vagyok allergiás!
    Se szemcsepp sem gyógyszer nem kell, úgyhogy szerintem csak használsz az egészségednek ha ezeket kerülöd, de nem akarok elmenni összeesküvés elméletek irányába...
    Ezek tények, most a bnőmet próbálom átnevelni ezen a téren... :-)

  4. #164
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gyerekkorom óta allergiás vagyok, lényegében minden fára és a parlagfű kivételével minden fűre.
    Kenderre is?
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  5. #165
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    napközben is inkább lassú felszívódásút.
    Egyetlen kivétel az edzés utáni gyors felszívódású szénhidrát ami gyorsan visszatölt. (súlyzós edzésre gondolok)
    don pro likes this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  6. #166
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    napközben is inkább lassú felszívódásút.
    De ne kazein legyen az is fontos , az este lefekvés előtt nagyon jó és ajánlott.

  7. #167
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyetlen kivétel az edzés utáni gyors felszívódású szénhidrát ami gyorsan visszatölt. (súlyzós edzésre gondolok)
    mik gyors ill lassú felszívódásúak? és mondjuk egy 1.5 órás bringázás után melyiket kéne?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  8. #168
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mik gyors ill lassú felszívódásúak? és mondjuk egy 1.5 órás bringázás után melyiket kéne?
    gyors felszívódású a dextóz (szőlőcukor), egyesek szerint kiváló szerintem trágya. Soha nem ettem és soha nem is fogom! talán 4-500Ft kilója azért bírják ennyien. Gyors felszívódású szénhidrátnak a vitargo a király! Én 2.1KG os at veszek valami 10K ért. 70 adag nekem edzés utánra, tehát havi 3-4K körül van. Ezt innám bringa után is fehérjével.

    közepes felszívódású a fruktóz, a maltodextrin

    lassú meg a szilárd kaja.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  9. #169
    Lelkes újonc extremfish avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 27.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Most biztos kinevettek de tavasszal az első pár kilót a Norbi update segítségvel dobtam le, és az első mozdulatok évek után a Norbit karate fit letöltése után kezdődtek aztán vettem egy bringát , kicsit tekertem kicsit kocogtam a Szigeten ( szerintem az első 5 km-re felkészítő futó edzésterv az elég jó - ami a 8x1 percel kezdődik ). Na és eltelt ez a súly szempontjából stagnáló nyár és valamit kezdeni kéne a folytatás érdekében ezért értetlenkedtem itt mit hogy egyek. Redoubtable írása megnyugtató volt , na jó a disznó hús kihagyása nem, dehát ez van ( érdekes hogy évszázadok óta eszik az emberek és most akkora közellenség )
    Amúgy az édesítőkre is azt mondják hogy szemét meg méreg, vélemény? Munkahelyen a csajok most nagyon a nyírfacukrot nyomják erről mit gondoltok? a nagy diétákba ha édességet kívántok akkor mivel pótoljátok ?

  10. #170
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Sztem Bumbanas pl. olyanrol is olvasna, hogy pl. Polacheck, vagy Andree, vagy Zoleee /most hirtelen ok jutnak eszembe innen a forumrol/ sajat tapasztalata, velemenye, stb, hisz ok tenyleg komolyabb sulytol szabadultak meg. Kaja, milyen sportokkal kezdtek, mikkel folytattak, stb.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •