Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 09. 07

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2012. 09. 07

    Lapok:
    Játék:
    Játékosok: 0 fő
    Pozició:
    Kis vak:
    Nagy vak:




    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fanatikus tag termin avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    Op -ral ch/r-zel?

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    lehet jobb draw meg szett is persze, de láttam már overpárt is így tolni embereket.

    egyébként nem nagyon szoktam cr-elni agresszorként, de agróbb, jobb regek ellen meglépem néha airrel, amikor nem akarok cbetelni (mert többnyire nem kapnék foldot) de a c/r-t elhiszik, s dobalnak rá top párokat is.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 11. 09.
    Hely
    Csongrád
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Te is azt írod, hogy néha airrel megléped. Itt én túlnyomórészt blöfflapokat tennék a range-ébe, ezért is callolnék. Ha képes 4betelni itt még blöffből akkor jó a réz, egyébként inkább callolnék, hogy turnön folytassa. Ha crazy card jön, akkor így jártunk, ellenben szvsz több value van abban, ha inkább blank turnön hagyjuk még blöffölni. Számomra az egyetlen érv a call ellen, ha overpárja van, ugyanis akkor könnyebb berakatni vele flopon, mert a turn rézre lehet, hogy dob, azzal az esettel pedig kár foglalkozni, ha itt most nem vagyunk elől, mert ígyis-úgyis bekerül.

  5. #5
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Szép call domináns kézzel,úgyhogy ne is apróztuk all-in kétszer kicsapva. Szegény létrás.

  6. #6
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    s dobalnak rá top párokat is.
    Honnan tudod mit dobnak neked?
    pokermadness likes this.

  7. #7
    Lelkes újonc Igenykapitany avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hely
    Pecs
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    En most a sajat rangembol kiindulva a villainnel abszolut nem felteteleznek airt, bar az is igaz h 200BB deep kb evente 2x keveredek partyba Ha en pre agresszorkent a cr-t valasztom akkor alapvetoen 2 helyzet allhat fenn, es mindket esetben allin-t jelent a checkraise, nyilvan max 3-4es SPRnel. 1. Van egy relativ nuts erteku handem, ami viszonylag konnyen tud romlani, pl. AT egy T32 rb flopon egy nagyon agro hal ellen, akinek az egekben van a bet ip vs. missed cbet statja. 2. egy preferaltan multiway potban olyan handem van, amivel mindenkepp en akarom fold equityvel betenni a lapomat, pl. QsJs egy AsKs7c flopon. Nyilvan ez vegtelenul unbalanced range, szimplan azt szolgalja, hogy egy drawheavy flopon a checkem az ne kizarolag checkfold legyen. Egy kicsit balanszalando egyebkent ezt neha meglepem a fent emlitett boardon monster handdel is, mint pl 2par v. set, de soha nem total airrel.

    Ennek kovetkezmenyekent en inkabb tennem ot (de mint emlitettem ez egy fokent shortstack meglatas) pair+fd, gs/oe sfd, made handek kozul tptk+ handekre, amik ellen meg igy is nyilvan jobbnak tunik a 3bet.

  8. #8
    Újonc pokermadness avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 21.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    felállítottam egy hozzávetőleges range-et villainnek, amivel szerintem C/R játszhat, ami így néz ki: KK+,QcQd,JcJd,TT-88,4c4d,4c4h,4d4h,AhKh,AsKs,AcQc,AdQd,AhTh,AsTs,Ah 9h,Ah8h,Ah7h,Ah6h,Ah5h,Ah4h,Ah3h,Ah2h,KcQc,KdQd,KT s,Kh9h,Ks9s,QcJc,QdJd,Th9h,Ts9s,Th8h,Ts8s,9h8h,9s8 s,9h7h,9s7s,8h7h,8s7s,7h6h,7s6s,6h5h,6s5s,AcKh,AdK h,AhKc,AhKd,AhKs,AsKh,AcQd,AcQs,AdQc,AdQs,AhQc,AhQ d,AhQs,AsQc,AsQd,AhJc,AhJd,AhTc,AhTd,AhTs,KcQd,KhQ c,KhQd,KTo,QcJd,QdJc,T9o (nemtudom h lehet másképp beszúrni, a Stove-ból én csak simán kimásoltam )

    szóval, van 71%-unk ezen a flopon. Ami ver minket az 5 indulókéz és van jó pár action killer a köv 2 utcára. Draw ellen bekerül, AQ-t talán elengedi egy vissza emelésre, kör A-os AQ-it nem hiszem h foldolja but who knows?! egyébként hiába h totál ismeretlen, top2párral ilyen DH flopon biztos h megpróbálom bepakoltatni vele. Ha gyorsul v setet húzott akk thats poker baby.. Lényeg h én itt soha nem lassítanék ismeretlen ellen.

  9. #9
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Honnan tudod mit dobnak neked?
    szoktak sokan tankelni s utana dobni, gondoltam az biztos lap persze lehet a blöffpushon filoznak.

  10. #10
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Lehetne néha sng-s érdekes parti is, mert 50bb felett csak random klikkelgetek.
    Mondjuk ez most épp jó lett (mondjuk annyira nem volt nehéz a feladvány).

    Az ok, hogy ismeretlen az ellenfél, de annyit odaírhatnátok, hogy újak vagyunk a teremben/épp szintet léptünk, vagy regek az adott limiten. Mert ha utóbbi, akkor valószínű fish a villain, és teljesen más lesz a stackoff range, mint egy regnek (akinek itt elég polarizált lesz a range, és akkor inkább a call felé hajlok)
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •