Oldal: 25 / 88 ElsőElső ... 1523242526273575 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 241 - 250 (880) összesen
Like Tree1014Likes

Téma: Jovoktom HU Challange: 10000 db $60 nevezésű hyper HU SNG +1%-os ROI-val?

  1. #241
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szabályzat nem tiltja a külső segítséget? Csak mert ha igen be is fejezheted a challenget mert buktál 10K-t.
    Nem hiszem h stratégiai beszélgetésekre gondolt, 10K-ért egy kicsit drága lenne.

  2. #242
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 10.
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Mivel közös szobában grindolunk, beszélgetünk is közben. Nem hiszem, hogy bárkire rátartoznának a privát beszélgetések. Telefonbeszélgetéseknél eddig is levettem a hangot.
    Az élő kép folyamatosan megy, bárki láthatja hogy én játszok, hang sehol nem volt előírva .

  3. #243
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    ha engem kérdeztek, a fogadást kb így kell értelmezni: jovoktom játék közben nyilván nem kérhet lényegi segítséget (nem lényegi pl, ha ki kell mennie kinyitni az ajtót a postásnak, és valaki kattint helyette kettőt, de lényegi, ha segítséget kap a lejátszáshoz) Játékon kívül természetesen elemezhet másokkal együtt, sőt akár coachot is fogadhat, ha épp úgy gondolja.

    A fogadók számára itt nyilván az a problémát okozó helyzet, hogy Lazyduck is nagyon jó headsup játékos, így a gyanú fennállhat a játék közbeni stratégiai segítségnyújtásra (bár szerintem erről igazából nem lesz szó, mert tudomásom szerint LazyDuck se hyper játékos, és még ha az lenne, akkor sem érné meg nekik, hogy annyit üljön jovoktom mellett, hogy az számítson bármit is.)

    mindazonáltal úgy gondolom, hogy tényleg jobb lenne a félreértések elkerülése végett játék közben bekapcsolni a hangot (ha nem is állandóan, de akkor, ha nem folyik privát témájú beszélgetés), vagy legalább a bíróknak lehetővé tenni, hogy időnként belehallgathassanak.

    Ez persze csak az egyéni véleményem, ha konkrét helyzet van akkor a négy másik bírónak is lesz ehhez egy-két szava(zata).
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  4. #244
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Sehol nem volt előírva, hogy lesz hang egyáltalán, nem is értem, miért téma ez. Csak egy vicces adalék volt.
    Azt is elmesélhetné valaki, hogyan tud olyan segítséget nyújtani akár lazyduck akár más, hogy az csak a hangból derül ki. Mondja neki 2-3 asztal mellett, hogy most ez check/raise, az meg fold? Ez inkább hátráltatná szvsz.
    dfecco23, Abdul87HU, Krono and 2 others like this.

  5. #245
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    A legjobb az lenne ha a közös grindet áttennétek a fogadás utánra(költözzetek külön szobába és a hang maradjon).Mivel nem kevés pénzről van szó a te érdeked is, hogy egy sikeres challenge után ne legyen szálka a fogadók körme alatt mert voltak homályos pontok(hogy például Lazyduck figyeli az egyik asztalt és mondja,hogy ott mit kell csinálni te meg csak a másikkal foglalkozol).
    A privát beszélgetéseket át kell ütemezni a session utánra.
    Sztem ez így lenne korrekt.
    Greyboy likes this.

  6. #246
    Tag Sim0nph0enix avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 18.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    175

    Alapbeállítás

    Esetleg láncot ne verjünk a srác kezére,meg be is ragaszthatnánk a száját,+ kéne egy live GoPro kamera Lazyduck-ra
    Mabohai likes this.

  7. #247
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 06. 23.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Na, elkezdtem felsorolni, hogy mennyire nevetséges minden vád, de rájöttem, hogy se időm, se kedvem ezzel foglalkozni, ez amúgy is a bírók dolga, ha ebből ekkora a hőbörgés, keressenek meg skypon.

    De a kétkedőknek addig ajánlom mabohai hozzászólását, az egyetlen a hozzászólók közül, aki sok pénzzel fogadott, ismer engem, ismeri a tudásom, és pontosan tudja, hogy mennyire értelmetlen lenne nekem utasításokat osztogatnom.
    Utoljára módosítva: lazyduck által: 2012. 09. 08. 10:20

  8. #248
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 06. 23.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet Sim0nph0enix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Esetleg láncot ne verjünk a srác kezére,meg be is ragaszthatnánk a száját,+ kéne egy live GoPro kamera Lazyduck-ra

    Igen ez lett volna a másik ötletem, kiegészítve, hogy a fürdőt, meg a hálószobám kamerázzuk még be, végül is biztos, ami biztos.
    Mabohai and szfvkrisz like this.

  9. #249
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 01. 19.
    Hely
    hold me back
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Semmi közöm az egészhez,de azért belepofázok. Jovoktom a kezdés előtt közölte,hogy addig lesz hang amíg Lazyduck haza nem ér a nyaralásból.. Szerintem örüljetek,hogy eddig volt és ez után is lesz cam közvetítés,mert másnál még az sem volt.gl tom

  10. #250
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás

    Csak egy kérdés volt tőlem, ráadásul én nem is tettem ellened! Nekem tetszettek a kommentjeid és ezért kapcsoltam be többször naponta Tegnap ez miatt hiányérzetem volt Ennyi!
    Szóval én nem kötekedésből írtam!
    GL!!! Meg lesz ez!!!

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •