Oldal: 26 / 88 ElsőElső ... 1624252627283676 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 251 - 260 (880) összesen
Like Tree1014Likes

Téma: Jovoktom HU Challange: 10000 db $60 nevezésű hyper HU SNG +1%-os ROI-val?

  1. #251
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Majd 2.5 millió forintról van szó nem egy hamburger áráról.A mai világban még jobban érvényes,hogy:"üzletben nincs barátság".
    A póker világában láttam már egy-két érdekes dolgot (stakelt barát aki lelépett a baker pénzével;nagy port felverő ügy amikor a barát nem fizette ki a barátja részét a versenyrészesedés alapján stb,stb).
    Távol álljon tőlem a gyanusítgatás és semmi alapom hogy vádoljam Jovoktomot és Lazyduckot(különösen őt hiszen régóta követem az online pályafutását) de éppen az ő érdekük, hogy minden tiszta legyen (tehát legyen hang).Az emberek egyszerű lények: ott is mumust látnak a sötétben ahol csak egy teddybear van.Gyújtsátok fel tehát a villanyt, hogy senki ne lásson mumust a sötétben...

  2. #252
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Miért kell mindig egyből a legrosszabbat feltételezni. Feltételezem lazyduck Thaiföldről tért haza, és vannak mesélni való szaftos sztorik.

    A coachingra kitérve pedig, amíg nem játék közben történik hanem hsz-eket vizsgálnának játékidőn kívül, az teljesen rendben van. ( Bár kétlem, hogy a napi 10 óra játék mellett még ehhez kedve lenne ) Továbbá játék közben nem is segítheti, mert big brother is watching
    BelaKecske, Abdul87HU and lazyduck like this.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  3. #253
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 10.
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Patgarretnek pedig ajánlanám:
    " Azok számára, akik ellenem fogadtak az asztalaimnál a játék szigorúan tilos. Ezek alól kivételek azok, akik az adott téten regulárok vagy semi-regulárok. Bármilyen kérdéses szituációban a bírák döntenek."
    Mivel ezek kétfős asztalok, elég egyértelműen beszabályozza hogy ne ülj rám. Challenge után annyit játszok veled amennyit akarsz, de ne rontsd itt a roimat

  4. #254
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Egyrészt hiába az egyik legjobb hu-s lazyduck, azért mégsem hyperes, másrészt a két asztal közbeni segítségnyújtás sem úgy megy, hogy itt hajszálpontosan ezt lépd, ott meg azt... Illetve nem fog egész nap ott ülni venkujon háta mögött. Olykor-olykor azért, gondolom, megy egy kis tanácsadás, vagy játék közbeni villámgyors megbeszélés, de ezek száma szerintem annyira elenyésző a lejátszandó meccsszámhoz képest, hogy engem sem izgat, pedig nem kevés pénzzel vagyok benne.

    Azt viszont nem értem, hogy a betett hm-grafokon miért az ev roit mutatod, amikor winnings roira szól a fogadás.

    PS: szerintem nem fogod tudni megcsinálni, és ennek okaira nem térnék ki, de akkor is tiszteletreméltó az a mennyiség, amit bevállaltál, valamint az eddigi munkamorálod is. A hajnali sorryt teljesen komolyan gondoltam, ahogy közeledik a hónap vége, egyre többször és többször fogok rádülni, valószínűleg baromi idegesítő leszek egy idő után (nyilván megvan az okom, miért teszem). Ebben az esetben külön örülök, hogy nem lesz már hang a webkamon, nem szeretném hallani, miket vágsz a fejemhez.:-D

    Mindezektől függetlenül: hajrá, hajrá!

  5. #255
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Most látom, hogy kb. ugyanakkor született egy beírásunk ugyanarról a témáról. Na, itt azért álljunk meg egy percre: "Mivel ezek kétfős asztalok, elég egyértelműen beszabályozza hogy ne ülj rám. Challenge után annyit játszok veled amennyit akarsz, de ne rontsd itt a roimat".

    Eddig semmi ilyenről nem volt szó, és nem értem, mi szabályozza itt be egyértelműen, hogy ne üljek rád. Direkt felvetettem a kérdést még a challenge előtt, mások azt mondták, hogy nincs ezzel semmi gond, te pedig nem reagáltál rá. Szerintem az az egyértelmű, ami a kiírásban szerepel.

    De oké, akkor szeretném kérni a bírák állásfoglalását!

  6. #256
    Tag DavePokerfield avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hely
    Gzira
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szabályzat nem tiltja a külső segítséget? Csak mert ha igen be is fejezheted a challenget mert buktál 10K-t.
    A szabályzat önmagában csak azt írja elő, hogy ő játszik, értelemszerűen a saját döntéseit hozva. Bármilyen külső segítséget igénybe vehet játékon kívül, játék közben pedig a Pokerstars terms and conditions-e által nem tiltott segédeszközöket használhat. Ide tartozik pl. a Holdem Manager, de az is, ha Lazyduck beszélget vele bármiről, ami nem az adott leosztásokban meghozandó döntésekről szól. De ide tartozik az is, amikor EPT-ken a játékosok játék közben masszázst kérnek.

    Emellett tudtommal nem vállalta azt sem, hogy végig lesz hang, így ezt utólag nem kérhetjük rajta számon.

  7. #257
    Tag DavePokerfield avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hely
    Gzira
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Idézet jovoktom1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Patgarretnek pedig ajánlanám:
    " Azok számára, akik ellenem fogadtak az asztalaimnál a játék szigorúan tilos. Ezek alól kivételek azok, akik az adott téten regulárok vagy semi-regulárok. Bármilyen kérdéses szituációban a bírák döntenek."
    OK, itt azt kell eldönteni, hogy Pat az adott téten ($60-$100 hyper turbo HU) regularnak vagy semi-regularnak számít-e. Itt a bizonyítási kényszer Pat-on van, azaz neki kell igazolnia, hogy az adott téten van history-ja a kihívás kiírásának előtti időszakból. Ezt megteheted a bíróknak és jovoktom-nak szánt privát üzenetben vagy itt a fórumtopikban.

    Mivel valószínű a Sharkscope grafikonod rejtett, így onnan nehezen tudhatjuk meg, ezért a Pokerstars szerveréről letöltött history auditot javaslok, amit a bírák letölthetnek és ami tartalmaz $60 vagy $100-os téten lejátszott jelentősebb mennyiségű hyper heads up-ot. A számokban nem döntök, de legalább 2-3 napot javaslok, naponta minimum 50 hyper HU SNG-val. A lényeg, hogy a challenge kiírása előtti, de ne túl távoli (max. 2-4 hónap) időszakról szóljon és ne a challenge kiírása és kezdete közötti időszakról.

    Amennyiben kiderül, hogy az adott téten (azaz nem fölötte, nem alatta) nem játszol/játszottál rendszeresen, a legtisztább valószínűleg az, ha az ellened játszott versenyeket kivesszük a challenge értékeléséből és Jovoktom pontosan ennyi versenyt kap a határidő lezárása után, amit kétasztalozással egyetlen session alkalmával pontosan azokon a téteken még lejátszhat amennyiben szükséges.
    BelaKecske likes this.

  8. #258
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    nem vagyok bíra, és nem is fogadtam (mert a szabályok és a szervezés is erősenn megkérdőjelezhetők voltak) de ez nevetséges.

    Vállalta-e vagy sem, neki is érdeke kellene hogy legyen a tisztaság és a félreérthetetlen szituációk elkerülése.
    Ez együtt jár az ilyen fogadásokkal, és bár nincs konkretizálva sehol ez a szabályzatban, először találkozom ilyennel, hogy nincs hang a webcamera-n.
    Szervezés kérdése minden, ha tudta hogy most jön meg lazydunk szervezhette volna 2 héttel későbbre. Nem feltételezem, hogy lazyduck segít neki feltétlen, de így ellenőrizhetetlenné válik, hogy akár skype-on és TV-n keresztül nem kap e info-t. Nem állítom azt, hogy ezt teszi, de a lehetőség erre adott. A kételyeket pedig senki nem szereti.

  9. #259
    Tag DavePokerfield avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hely
    Gzira
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Idézet bigacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem állítom azt, hogy ezt teszi, de a lehetőség erre adott. A kételyeket pedig senki nem szereti.
    Nem akarok tippeket adni, de szerintem majdnem indifferens, hogy van-e hang vagy nincs, mert amit hanggal megoldhatnak, azt meg tudnák oldani másképp ha akarnák.

  10. #260
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 05. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Véleményem szerint is tisztább lenne, ha lenne hang, de bíraként meg azt gondolom, hogy mivel a szabályban ezt nem vállalta, így emiatt nem vonható felelősségre. Ami a Pat ügyet illeti ott pedig a Dave által javasolt ellenőrzés mellett vagyok!

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •