Oldal: 27 / 88 ElsőElső ... 1725262728293777 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 261 - 270 (880) összesen
Like Tree1014Likes

Téma: Jovoktom HU Challange: 10000 db $60 nevezésű hyper HU SNG +1%-os ROI-val?

  1. #261
    Tag DavePokerfield avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hely
    Gzira
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Annyi még, hogy ha véletlenül a sharkscope statjaid nem rejtettek, akkor a Sharkscope előfizetésemmel egyetlen kereséssel láthatom, hogy regular vagy-e 60-100 hyper husng-ban.

  2. #262
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    még csak 1 hét ment le de már most biztos vagyok benne hogy jobban tettem hogy inkább fogadtam és nem vállaltam a biráskodást.

    Véleményem szerint elég nagy nehézséget okoz hogy az ellened fogadók többsége nem ismer téged, ezt mondtam már többször is élőben. Én ismerlek téged eléggé ahhoz hogy megbizzak benned hogy nem fogsz etikátlan eszközöket igénybe venni, Lazyduckot pedig jobban ismerem és róla meg végképp nem tudok olyat elképzelni hogy ilyesmiben segédkezne. A fogadók nagy részére ez nem igaz. Sok pénz forog kockán és az eddigi grafod alapján jó eséllyel szoros eredmény lesz, én a helyedben minden olyan javaslatot komolyan megfontolnék ami a későbbiekben találgatásokra adhat okot.

    Bigacsiga úgy tűnik elég kompetens a témában. Többször elég komolyan kritizálta a challenge szervezését/kiirását de gyakorlatilag nem volt olyan pont ahol ne lett volna jogos amit irt.
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  3. #263
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet SchZol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Véleményem szerint is tisztább lenne, ha lenne hang, de bíraként meg azt gondolom, hogy mivel a szabályban ezt nem vállalta, így emiatt nem vonható felelősségre. Ami a Pat ügyet illeti ott pedig a Dave által javasolt ellenőrzés mellett vagyok!
    szerintem a webkamerás élőkép alapból úgy értendő, hogy hang is van hozzá...
    bigacsiga and redoubtable like this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  4. #264
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem a webkamerás élőkép alapból úgy értendő, hogy hang is van hozzá...
    megmondta előre,hogy nem lesz végig hang, ezzel ténnyel fogadtak ellene az emberek, akkor most nem értem minek kell ezen ennyit görcsölni.
    Holdenper likes this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #265
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 10.
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Idézet DavePokerfield eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OK, itt azt kell eldönteni, hogy Pat az adott téten ($60-$100 hyper turbo HU) regularnak vagy semi-regularnak számít-e. Itt a bizonyítási kényszer Pat-on van, azaz neki kell igazolnia, hogy az adott téten van history-ja a kihívás kiírásának előtti időszakból. Ezt megteheted a bíróknak és jovoktom-nak szánt privát üzenetben vagy itt a fórumtopikban.

    Mivel valószínű a Sharkscope grafikonod rejtett, így onnan nehezen tudhatjuk meg, ezért a Pokerstars szerveréről letöltött history auditot javaslok, amit a bírák letölthetnek és ami tartalmaz $60 vagy $100-os téten lejátszott jelentősebb mennyiségű hyper heads up-ot. A számokban nem döntök, de legalább 2-3 napot javaslok, naponta minimum 50 hyper HU SNG-val. A lényeg, hogy a challenge kiírása előtti, de ne túl távoli (max. 2-4 hónap) időszakról szóljon és ne a challenge kiírása és kezdete közötti időszakról.

    Amennyiben kiderül, hogy az adott téten (azaz nem fölötte, nem alatta) nem játszol/játszottál rendszeresen, a legtisztább valószínűleg az, ha az ellened játszott versenyeket kivesszük a challenge értékeléséből és Jovoktom pontosan ennyi versenyt kap a határidő lezárása után, amit kétasztalozással egyetlen session alkalmával pontosan azokon a téteken még lejátszhat amennyiben szükséges.
    Egy szóval nem vitatom, hogy Pat az adott tét regulárja. A véleményem szerint a szabály azért engedi, hogy ott reg-semi reg játszon, mert pl six max cashen ha van húsz asztal, nem tud máshol játszani, ha ott van játék. Itt viszont mivel ketten vagyunk az asztalnál, elég egyértelmű, hogy miattam jön. Abban az esetben, ha a lobbyban ülök, és foglalom a helyet, akkor se kell többet, mint három másodpercet várnia, hogy elvigyenek.

    Upd: scope eredmények elméletileg elérhetőek, nézzétek meg.
    Utoljára módosítva: jovoktom1 által: 2012. 09. 08. 13:19

  6. #266
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Nem vagyok letiltva, bár már tervben van. PatGarrett01 a nick. 6829 hyper hu meccsem van eddig összesen, június végén léptem fel 60-ra, ott 1709 meccsnél járok.

    Ezt a napi minimum 50 meccset remélem, viccnek szántad, Dave. Jó haveromnak és mentoromnak mondhatom az ország talán legjobb hyper hu-sát, ő a múlt hónapban pl. valami 163 meccset játszott (és nem, nem volt nyaralni). Ezek szerint ő a hobbifish kategória legalja lenne.

    Nem vagyunk a munka hősei, ez van. Akkor sem tegnap kezdtem hyperezni, és főleg nem azért, hogy majd egyszer jól ráülhessek Robira... Nonszensz.

  7. #267
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    eddig ket kezemen nem tudom mar megszamolni hany ilyen fogadast kovettem vegig, kozelebbrol vagy tavolabbrol, azzal hogy a hangot leveszitek precedenst teremtetek, mert eddig mindenkinek tok egyertelmunek tunhetett hogy hang lesz.
    mert ez volt a normalis, eddig az osszes ilyen fogadason ment. a fogadok honnan gondolhattak volna maskeppen?! a birak feladata nem az angleshooting, hanem az hogy kepviseljek az atlathatosagot.
    Szerintem itt marha rossz dontest hoztok, mert persze nem mas fogadasokat kell masolni, de valamiert azok sikeresek lehettek (a siker alatt a problema mentesseget ertem kizarolag). Ha eddig minden fogadason ahol webcamera volt, volt hang akkor a fogadok erdeket kepviselve a biraknak szerintem egyszeru dontese kellene hogy legyen. Mert ha azon a vonalon indulsz el, hogy mit nem vallalt meg a fogadasban, akkor azt sem vallalta hogy nem fog egy 70 eves oreg ficko ott ulni meztelenul mellette vegig, amivel elegge tonkre birna tenni a stream-et. Sot a kamera pontos szogenek es elessegenek beallitasat se vallalta.
    Szerintem ertitek mire gondolok

    masreszt javaslom hogy birak csinaljatok egy skype csoportot es ott beszeljetek meg egymast kozt, mert 5 percenkent megvaltoztatni majd a velemenyeket kicsit necces

  8. #268
    Lelkes újonc Pszichopeti avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    Ki a mentorod?

    Idézet Pat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok letiltva, bár már tervben van. PatGarrett01 a nick. 6829 hyper hu meccsem van eddig összesen, június végén léptem fel 60-ra, ott 1709 meccsnél járok.

    Ezt a napi minimum 50 meccset remélem, viccnek szántad, Dave. Jó haveromnak és mentoromnak mondhatom az ország talán legjobb hyper hu-sát, ő a múlt hónapban pl. valami 163 meccset játszott (és nem, nem volt nyaralni). Ezek szerint ő a hobbifish kategória legalja lenne.

    Nem vagyunk a munka hősei, ez van. Akkor sem tegnap kezdtem hyperezni, és főleg nem azért, hogy majd egyszer jól ráülhessek Robira... Nonszensz.

  9. #269
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 05. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Idézet jovoktom1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy szóval nem vitatom, hogy Pat az adott tét regulárja. A véleményem szerint a szabály azért engedi, hogy ott reg-semi reg játszon, mert pl six max cashen ha van húsz asztal, nem tud máshol játszani, ha ott van játék. Itt viszont mivel ketten vagyunk az asztalnál, elég egyértelmű, hogy miattam jön. Abban az esetben, ha a lobbyban ülök, és foglalom a helyet, akkor se kell többet, mint három másodpercet várnia, hogy elvigyenek.

    Upd: scope eredmények elméletileg elérhetőek, nézzétek meg.

    A szabályt te hoztad: " Azok számára, akik ellenem fogadtak az asztalaimnál a játék szigorúan tilos. Ezek alól kivételek azok, akik az adott téten regulárok vagy semi-regulárok. Bármilyen kérdéses szituációban a bírák döntenek."

    És mivel most elismered, hogy ő valóban reg, ezért, ha neki úgy tetszik szerintem rád ülhet. Amikor meghoztad a szabályt te is tudtad, hogy nem 6-maxot játszol ha ki akartad tiltani a regeket ellened, akkor minek kellett a kivétel? Mert most így azt mondod, hogy kivétel reg, semi-reg, ja de mégse inkább ők se.

    Üdv,
    Zoli
    fhradm likes this.

  10. #270
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 05. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Idézet bigacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    eddig ket kezemen nem tudom mar megszamolni hany ilyen fogadast kovettem vegig, kozelebbrol vagy tavolabbrol, azzal hogy a hangot leveszitek precedenst teremtetek, mert eddig mindenkinek tok egyertelmunek tunhetett hogy hang lesz.
    mert ez volt a normalis, eddig az osszes ilyen fogadason ment. a fogadok honnan gondolhattak volna maskeppen?! a birak feladata nem az angleshooting, hanem az hogy kepviseljek az atlathatosagot.
    Szerintem itt marha rossz dontest hoztok, mert persze nem mas fogadasokat kell masolni, de valamiert azok sikeresek lehettek (a siker alatt a problema mentesseget ertem kizarolag). Ha eddig minden fogadason ahol webcamera volt, volt hang akkor a fogadok erdeket kepviselve a biraknak szerintem egyszeru dontese kellene hogy legyen. Mert ha azon a vonalon indulsz el, hogy mit nem vallalt meg a fogadasban, akkor azt sem vallalta hogy nem fog egy 70 eves oreg ficko ott ulni meztelenul mellette vegig, amivel elegge tonkre birna tenni a stream-et. Sot a kamera pontos szogenek es elessegenek beallitasat se vallalta.
    Szerintem ertitek mire gondolok

    masreszt javaslom hogy birak csinaljatok egy skype csoportot es ott beszeljetek meg egymast kozt, mert 5 percenkent megvaltoztatni majd a velemenyeket kicsit necces
    Hello!

    Skypecsoport van, amint elérhetőek a többiek megbeszéljük! Illetve döntés még nem született, egyelőre ketten leírtuk a véleményünket az üggyel kapcsolatban. Amúgy meg minden ügyben ha megbeszéltük közösen az adott dolgot, akkor világosan közzé tesszük a végső álláspontunkat a topikban.

    Üdv,
    Zoli
    Utoljára módosítva: SchZol által: 2012. 09. 08. 13:33

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •